Fit +

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Czekamy na ludzi, którzy szukają dochodu pasywnego, chcą zarabiać duże pieniądze, poświęcając biznesowi jak najmniej czasu. Nie chcą też w dzisiejszych czasach mieć problemów z pracownikami, którzy bywają najsłabszym i zarazem najdroższym elementem w firmie.

Sieć siłowni fit+ to najszybciej rozwijająca się marka w branży siłowni na świecie. Obecnie siłowni jest ponad 220 w Europie i z każdym tygodniem otwierają się nowe. Teraz w roku 2023 fit+ pokazała się również w Polsce.

Siłownie fit+ to siłownie na miarę XXI Wieku. Fit+  są to siłownie w 100% bezobsługowe. Wszystko, począwszy od rejestracji użytkowników, poprzez ich kasowanie i rozliczanie, a na wpuszczaniu do klubu kończąc, odbywa się bez udziału jakichkolwiek pracowników.

Nasza koncepcja ma wiele innowacyjnych rozwiązań. 
Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.


W 2023 roku planujemy otworzyć 10 klubów w Polsce.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

4 (pięć kolejnych w procesie otwarcia)

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Oferujemy model biznesowy, który w większości przypadków jest rentowny i wychodzi na plus już w dniu otwarcia. Nasi franczyzobiorcy mają pełne wsparcie centrali od momentu podpisania umowy.

  • pomagamy w znalezieniu odpowiedniego lokalu
  • robimy analizę miejscowości w której siłownia ma być otwata
  • pomagamy w negocjacjach umowy i ceny za lokal, jeśli jest taka potrzeba
  • pomagamy w zaplanowaniu przestrzeni oraz rozmieszczeniu sprzętu
  • dajemy do dyspozycji schematy franczyzowe i całe doświadczenie, które zdobyliśmy otwierając ponad 220 klubów w Europie.
  • robimy pełne szkolenia z zakresu prowadzenia klubu oraz obsługi systemów
  • uczestniczymy i pomagamy w organizowania dni otwartych klubu
  • organizujemy coroczne spotkania franczyzobiorców na których omawiamy nowe trendy i wymieniamy się doświadczeniami

Reasumując – jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie budowania firmy, od momentu podpisania umowy aż do otwarcia klubu. Po jego otwarciu pomagamy w akcjach marketingowych i zdobywaniu nowych klientów.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

125 tys. euro netto

Jest to całkowita kwota inwestycji wraz z opłatami franczyzowymi oraz całym wyposażeniem sprzętowym siłowni.
Pomagamy załatwić finansowanie w postaci leasingu, zabezpieczając go własnymi gwarancjami.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Wynajęty lub własny lokal o powierzchni 200-250 m2 (optymalnie).


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

East Fitness Company Sp. z o.o.

Św. Marcin 29/8, 61-806 Poznań

780 53 63 63

dobrowolski@eastfitnesscompany.pl

fitplus-club.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marcin Dobrowolski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Fit +.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma East Fitness Company Sp. z o.o. (Św. Marcin 29/8, 61-806 Poznań). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Fit + oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie fitplus-club.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.