Szkoła Pamięci SPW

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Szkoła Pamięci SPW to największa i najstarsza działająca w Polsce sieć placówek edukacyjnych, specjalizujących się w prowadzeniu zajęć z zakresu:

  • treningu pamięci,
  • koncentracji uwagi,
  • nowoczesnych metod uczenia się.

Wybrane placówki prowadzą także zajęcia w zakresie metod szybkiego czytania. Prowadzone przez naszych franczyzobiorców kursy i warsztaty bazują na autorskiej metodzie i autorskich narzędziach wspomagających i uatrakcyjniających proces nauczania (materiały dydaktyczne, specjalistyczne oprogramowanie itp.). SPW dbając o rozwój kwalifikacji trenerskich organizuje dla franczyzobiorców cykliczne szkolenia/konferencje metodyczne/panele wymiany doświadczeń itp. Materiały dydaktyczne i dostęp do oprogramowania trenerskiego na potrzeby zajęć są udostępniane naszym trenerom bezpłatnie. SPW zapewnia franczyzobiorcom także dostęp do korzystnych cenowo materiałów reklamowych (np. ujednolicone w całej sieci wzory materiałów poligraficznych, materiały promocyjne/gadżety itp.). Więcej informacji na stronie: www.praca.spw.pl.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

130

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Stając się franczyzobiorcą otrzymujesz:

  • know-how prowadzenia szkoły,
  • know-how metodyki,
  • profesjonalne materiały dla trenerów oraz dla uczniów,
  • wsparcie metodyczne i menadżerskie,
  • szkolenie dokształcające,
  • bezpłatny dostęp do u platformy on-line,
  • wzory dokumentów firmowych i reklamowych.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

1 500 zł


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Ofertę kierujemy do osób, które rozumieją zasady funkcjonowania firmy w warunkach wolnorynkowych, osób otwartych, kreatywnych, zainteresowanych poszerzaniem możliwości intelektualnych. Mile widziane osoby działające już na rynku edukacyjnym.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

SPW S.C. Hanna i Tomasz Wachowiak

ul. Mogileńska 4, 85-183 Bydgoszcz

(52) 345 33 03

praca@spw.pl

spw.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Martyna Cikowska

tel. 695 024 393

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Szkoła Pamięci SPW.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma SPW S.C. Hanna i Tomasz Wachowiak (ul. Mogileńska 4, 85-183 Bydgoszcz). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Szkoła Pamięci SPW oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie spw.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.