Reporter Young

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Marka Reporter Young powstała z myślą o młodych ludziach w bardzo szczególnym okresie ich życia - między dzieciństwem a dorosłością. Reporter Young od ponad 10 lat tworzy na polskim rynku odzież streetwearową, pełną nonszalancji, luzu, pozytywnych emocji. Projekty inspirowane są życiem nastolatków, w których nie brakuje przygód, niezapomnianych przeżyć i emocji. Kolekcje Reporter Young tworzą trzy linie - rebel, freak oraz fashion. Dzięki różnorodności produktów każdy młody człowiek znajdzie coś dla siebie. Marka oferuje rozmiary od 134 do 176.

W związku z dynamicznie rozwijającą się siecią sprzedaży detalicznej i rosnącym zapotrzebowaniem na niebanalne ubrania dla nastolatków, poszukujemy partnerów biznesowych, zainteresowanych prowadzeniem działalności w oparciu o nasz system franczyzowy.

JEDNOSTKI WŁASNE

32

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

92

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Gwarantujemy wsparcie w zakresie:

  • wyboru lokalizacji, negocjacji warunków najmu, realizacji inwestycji (od projektu architektonicznego do prac budowlanych),
  • funkcjonowania w ramach spójnego systemu informatycznego kasowo-komputerowego (szkolenia),
  • opieki merytorycznej poprzez pracowników regionalnych oraz centrali,
  • cyklicznego szkolenia pracowników salonu z zagadnień związanych z prawidłowym funkcjonowaniem sklepu oraz pomoc w rekrutacji personelu,
  • stałego zaplecza marketingowego w zakresie działań spójnych dla całej sieci, jak i dla działań promocyjnych, inicjowanych lokalnie,
  • zabezpieczenia oferty towarowej sklepu w oparciu o analizy stanu magazynowego;

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Wyposażenie sklepu wraz z kosztami wstępnymi to ok. 70 tys. zł + adaptacja lokalu (koszt uzależniony od stanu lokalu).


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Miejscowości powyżej 30 tys. mieszkańców, lokal o powierzchni min. 60 mkw.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

TWA Retail Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Wadowicka 5, 30-347 Kraków

697 644 044

fr@reporteryoung.pl

reporteryoung.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Reporter Young.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma TWA Retail Sp. z o.o. Sp. k. (ul. Wadowicka 5, 30-347 Kraków). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Reporter Young oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie reporteryoung.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.