WGN

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Największa sieć franczyzowa w Polsce. Z nami unikniesz błędów i szybko osiągniesz sukces. WGN - 33 lata na rynku, ~100 Biur WGN, ponad 260 000 zrealizowanych transakcji w swojej historii. Jest wiele sieci franczyzowych, ale Lider może być tylko jeden. W roku 2023 Wielka Giełda Nieruchomości zrealizowała rekordową ilość transakcji - ponad 15 000, sprzedając nieruchomości o wartości ponad 3 mld PLN.

DLACZEGO FRANCZYZA WGN?

SILNA I ROZPOZNAWALNA MARKA - WGN absolutny lider na rynku nieruchomości. Wśród klientów odbierana jako bardzo bezpieczna, profesjonalna i godna polecenia. Pozyskujemy najlepsze kontrakty na rynku i uzyskujemy wysokie wynagrodzenia prowizyjne.

100 % ZYSKU DLA PARTNERA - Franczyzobiorca zatrzymuje cały wypracowany przez siebie przychód. Franczyzodawca nie ma żadnego udziału procentowego w zysku Partnera.

ATRAKCYJNE OPŁATY FRANCZYZOWE - w porównaniu do innych sieci.

SPRAWDZONY SYSTEM - procedury i model prowadzenia własnego biura z sukcesem, wsparcie biznesowe, unikatowe narzędzia, Księga Know-how, wysokie standardy ZJ-WGN.

UNIKNIESZ BŁĘDÓW NA STARCIE - nowi Partnerzy WGN nie muszą wyważać otwartych drzwi. Swój czas, energię i kapitał przeznaczają na rozwój swojego biznesu. 

WYMIANA DOŚWIADCZEŃ Z NAJLEPSZYMI - cykliczne spotkania z Liderami, działającymi od lat z sukcesem.  Samych tylko 5 agentów liderów WGN roku 2021 zrealizowało w sumie aż 576 transakcji. Najlepsze Oddziały WGN osiągają przychody 7-cyfrowe, nawet powyżej 2 mln PLN. 

ETYKA I PROFESJONALIZM - zawsze stawiamy na profesjonalizm, zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa transakcji oraz etykę zawodową Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. 

JEDNOSTKI WŁASNE

3

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

93

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

PRZEJRZYSTE ZASADY WSPÓŁPRACY 

JEDNA MARKA - WIELE USŁUG

Nasza główna domena to: WGN NIERUCHOMOŚCI – pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zwłaszcza premium i inwestycyjnymi.

Dodatkowe zarobki uzyskasz prowadząc:  WGN KREDYTY - do wyboru stała współpraca z największym pośrednikiem kredytowym w Polsce, bądź zatrudnianie własnych doradców kredytowych.

WGN DEVELOPMENT – możliwość prowadzenia działalności deweloperskiej. 

Każdy Partner ma swobodę prowadzenia dodatkowych usług około-nieruchomościowych jak np. ubezpieczenia, zarządzanie, remonty, aranżacje wnętrz.

PARTNERSKI MODEL WSPÓŁPRACY - tylko u nas Partner zachowuje autonomię, ma SWOBODĘ dającą kreatywną wolność działania, bez narzucania wielkości zespołów i ich wynagradzania, wysokości prowizji, planów sprzedażowych, ograniczeń terytorialnych itp.

SYSTEM WZAJEMNYCH POLECEŃ – tylko u nas MLS WGN (największa baza nieruchomości i klientów) z jasnymi i przejrzystymi zasadami współpracy i wynagrodzeń w ramach SIECI. Każde biuro finalizujące transakcję w systemie ma zagwarantowane wynagrodzenie.

BRAK ZAKAZU KONKURENCJI – w odróżnieniu od innych sieci franczyzowych, Partnerów WGN nie obowiązuje zakaz działalności konkurencyjnej, po ewentualnym zakończeniu współpracy, zachowują dla siebie swoją bazę klientów i oferty nieruchomości.

CO OD NAS OTRZYMASZ W RAMACH WSPÓŁPRACY FRANCZYZOWEJ?

KNOW HOW WGN - KSIĘGA UMÓW i PROCEDUR - pełny komplet dokumentów, ponad 400 - pozwalających już od pierwszego dnia prowadzić bezpieczne, profesjonalne własne biuro nieruchomości, według sprawdzonego na naszym sukcesie -  unikalnego Modelu Biznesowego.

PAKIET NA START - nowym Partnerom i ich agentom zapewniamy kompleksowe szkolenia w Dziale Szkoleniowym. Pomagamy na każdym etapie organizacji Biura przy wyborze lokalu, jego aranżacji i przygotowaniu obrendowania biura z zewnątrz i wewnątrz. Pomoc przy rekrutacji agentów, harmonogram wdrożeniowy.

REGULARNE SZKOLENIA – zapewniamy kompleksowe szkolenia przez najlepszych specjalistów praktyków z branży oraz cykliczne szkolenia w ramach Akademii Nieruchomości WGN. Osiągamy ponad przeciętne wyniki sprzedażowe, wielokrotnie wyższe niż w innych biurach. Wszystkie szkolenia dla naszych Partnerów z ich zespołami są bezpłatne.

STAŁY DEDYKOWANY OPIEKUN – tylko u nas, przez cały okres współpracy Partner ma do dyspozycji help desk, tj. doradztwo prawne oraz wsparcie liderów – najlepszych doradców ds. nieruchomości.

BIEŻĄCA AKTUALIZACJA DOKUMENTÓW przez Dział Prawny, zgodna z najnowszymi przepisami i procedurami, szkolenia wdrożeniowe.

AUTORSKI PROGRAM CRM najnowocześniejszy program do obsługi biura, który pozwala Partnerowi zarządzać zleceniami klientów i pracą agentów z podziałem na uprawnienia. Program daje możliwość nadzorowania pracy biura z dowolnego miejsca.

WŁASNA STRONA INTERNETOWA BIURA – tylko u nas: 

- dedykowana strona z wyszukiwarką własnych ofert i całej sieci, z możliwością promocji ofert i nieruchomości specjalnych edytowaniem własnych treści. 

- dodatkowa możliwość tworzenia przez Partnera własnych stron internetowych. 

SZEROKI MARKETING OFERT – tyko u nas promocja ofert na ponad 150 własnych serwisach nieruchomości  i na największych zewnętrznych,  dedykowane rabaty, Google Ads, FB, Instagram itp. Reklama we własnych dwóch Wydawnictwach oraz na największych Międzynarodowych Targach w Cannes i Monachium.

AKTYWNE SPOTKANIA BIZNESOWE DYREKTORÓW na KONWENTACH DYREKTORÓW i MENEDŻERÓW, wymiana doświadczeń, tylko u nas wspólnie wypracowywane są dalsze strategie rozwoju na poziomie regionalnym i globalnym, prezentacje nowych założeń i produktów.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

ILE TRZEBA ZAINWESTOWAĆ ?

Przystąpienie do Grupy WGN nie wymaga znacznego kapitału, a zwrot wkładu własnego w tym urządzenie biura następuje już w 3-4 miesiącu od rozpoczęcia działalności. 

Opłata startowa wynosi 5,5 tys. zł netto.

WGN pobiera od swoich Partnerów stałą miesięczną  opłatę, niezależną od wysokości obrotów. 

Tworząc biznesplan własnej agencji nieruchomości  warto wziąć pod uwagę kwotę wynajmu i urządzenia biura, koszty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz lokalnym marketingiem. Szacowany kapitał na początek to kwota około 20-25 tys. zł, w tym opłata startowa.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

FRANCZYZA NIERUCHOMOŚCI - OCZEKIWANIA od PARTNERA 

Poszukujemy kreatywnych i przedsiębiorczych osób, ludzi z pasją, nastawionych na rozwój i sukces, zarówno tych prowadzących już własną firmę, jak i gotowych do otworzenia własnego biznesu. Partner może zarządzać swoim Biurem osobiście lub poprzez swojego menedżera.

Franczyzobiorcą WGN może zostać osoba bez doświadczenia w branży nieruchomości, która dzięki KSIĘDZE KNOW HOW WGN oraz kompleksowemu przeszkoleniu otrzyma wiedzę, pozwalającą już na starcie bezpiecznie i z sukcesem prowadzić  własne biuro nieruchomości.

Do Grupy WGN mogą przystąpić również agenci lub biura nieruchomości, działające już na rynku, którzy osiągnęli pułap rozwojowy lub zmagają się z problemem wysokich kosztów prowadzenia własnego biznesu. 

Przystąpić mogą również nowopowstałe biura nieruchomości, którym brakuje Know How, technologii jak i sprawdzonego modelu biznesowego.

Franczyzobiorcą mogą zostać doradcy kredytowi i ubezpieczeniowi, a także zarządcy nieruchomości, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

Kandydaci powinni dysponować własnym lub wynajętym lokalem, o powierzchni min. 25 m2 w lokalizacji o dużym natężeniu ruchu, w ciągu komunikacyjnym, najlepiej z witryną (preferowany parter). Warunkiem niezbędnym jest możliwość zamieszczenia reklamy zewnętrznej.

Posiadanie lokalu nie jest konieczne w dniu podpisania umowy franczyzowej. Chętnie doradzimy w doborze lokalizacji.

W ostatnich latach szeregi Grupy WGN powiększyły się o 36 Partnerów, w tym aż 14 przeszło z konkurencyjnych sieci franczyzowych  - to jest najlepsza rekomendacja dla Grupy WGN. 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Grupa WGN Nieruchomości
Sp. z o. o.

ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław

wgn@wgn.pl

wgn.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Luiza Stasiak 

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

609 130 707

l.stasiak@wgn.pl 

 

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do WGN.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Grupa WGN Nieruchomości
Sp. z o. o. (ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego WGN oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie wgn.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.