Early Stage

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Early Stage to wiodąca szkoła języka angielskiego, specjalizująca się w nauczaniu dzieci i młodzieży. Mamy za sobą długą historię i sprecyzowany plan na przyszłość. 
W trakcie 30 lat działalności, zbudowaliśmy silną markę, której w roku szkolnym 2023/24 zaufało ponad 55 000 uczniów! 

Wyróżnia nas:

 • intensywny i ambitny program nauczania (nasze kursy odpowiadają na potrzeby uczniów oraz wyzwania jakie przed nimi stoją),
 • łączymy tradycję z nowoczesnością (łączymy sprawdzone metody nauczania z wiedzą zaczerpniętą z najnowszych odkryć neurodydaktycznych),
 • stawiamy na kompetencje XXI wieku (przygotowujemy dzieci do wyzwań dnia codziennego, rozwijając najważniejsze dla nich kompetencje),
 • rozwijamy kadrę i szkołę (doskonalimy się i inwestujemy w szkolenia kadry oraz rozwój technologiczny szkoły),
 • prawdziwa pasja (nasza szkoła powstała z pasji do uczenia, potrzeby rozwoju oraz autentycznego kontaktu z dziećmi i młodzieżą).

Pierwsza franczyza powstała dokładnie 16 lat temu. Dziś, dzięki sile i energii wielu zaangażowanych osób, posiadamy aż 850 placówek w całej Polsce!
Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo finansowe partnerów biznesowych. Proponowany model współpracy opiera się na przekazaniu know-how dotyczącego wszystkich aspektów prowadzenia własnej szkoły oraz na bieżącym wsparciu franczyzobiorców w rozwijaniu ich szkół. 

Nie pobieramy opłaty wstępnej, rozliczamy się miesięcznie, na zasadzie procentu od przychodu. Zaczynamy od 12% i obniżamy go wraz z rozwojem filii franczyzowej. Wierzymy, że takie rozwiązania gwarantują bezpieczny start.

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Ponad 850 lokalizacji, w których odbywają się zajęcia, współpracuje z nami 144 partnerów. W roku szkolnym 2023/234w Early Stage uczy się 55 000 uczniów.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Żeby ułatwić naszym partnerom rozwinięcie skrzydeł, stworzyliśmy system wsparcia dla każdego z franczyzobiorców. Zadbaliśmy również o dostęp do bazy wiedzy na temat metodyki, marketingu, administracji, rozwiązań IT oraz employer brandingu. 

Zależy nam na tym, aby wejście do naszej sieci było bezpieczne, a biznes prężnie się rozwijał, dlatego oferujemy systematyczne szkolenia prowadzone przez zespół specjalistów - praktyków Early Stage. Nasza centrala to 60 osób i 9 wyspecjalizowanych działów, których zadaniem jest rozwijanie naszej oferty oraz codzienne wspieranie franczyzobiorców. Oznacza to, że każdy franczyzobiorca ma do swojej dyspozycji wsparcie ekspertów (metodyków, marketerów, specjalistów od administracji, HR, PR oraz IT) przez cały okres trwania współpracy.

Co od nas otrzymasz? 

 • autorską metodę nauczania,
 • szczegółowo zaplanowane ścieżki edukacyjne dla dzieci w wieku 3-19 lat,
 • ambitne i nowoczesne autorskie podręczniki,
 • bogaty zestaw materiałów dydaktycznych,
 • know-how dotyczący strategii promocji i rozwoju szkoły,
 • realizację strategii content-marketingowej,
 • gotowe materiały marketingowe,
 • dostęp do nowoczesnych narzędzi IT: platformy i aplikacje,
 • dokumenty prawne i administracyjne,
 • strategię HRową i employer brandingową,
 • opracowane procedury rekrutacyjne oraz know-how z zakresu budowania zespołu i marki pracodawcy

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Nasz model nie zakłada dużych inwestycji początkowych – nie wymagamy posiadania ani wynajmowania lokalu. Takie rozwiązanie gwarantuje niskie koszty stałe oraz poczucie bezpieczeństwa.

Early Stage nie pobiera od kandydata opłaty wstępnej za wykupienie franczyzy. Jedyną opłatą początkową jest kaucja w wysokości 3 tys. zł, która jest zwracana w momencie startu pierwszych kursów sygnowanych naszą marką.

Koszty początkowe, jakie powinien wziąć pod uwagę franczyzobiorca, to również koszty związane z promocją szkoły (łącznie ok. 5- 7 tys. zł), takie jak: organizacja akcji promocyjnych oraz wydruk materiałów reklamowych.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Franczyza Early Stage jest propozycją współpracy przede wszystkim dla osób, które mają doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego i które chcą pójść w tym o krok dalej – rozpocząć pracę na własny rachunek, a z czasem zatrudniać osoby do swojego zespołu. Nie trzeba mieć ukończonej filologii angielskiej, jednak trzeba znać angielski na bardzo dobrym poziomie i mieć doświadczenie w jego nauczaniu. Zwracamy uwagę na umiejętności organizacyjne kandydatów, gotowość do rozwoju i podejmowania wyzwań oraz biznesowe podejście do prowadzonych działań.

TWOJA DROGA DO OTWORZENIA SZKOŁY 

Otwarcie franczyzy szkoły języka angielskiego z Early Stage możemy podzielić na 5 kroków.

Etap I: kontakt telefoniczny, mailowy lub wysłanie zgłoszenia

Etap II: poznanie się na Zoomie

Etap III: przeprowadzenie lekcji pokazowej 

Etap IV: omówienie warunków współpracy

Etap V: podpisanie umowy i rozpoczęcie procesu wdrożenia

Społeczność Early Stage tworzą osoby kreatywne, zaangażowane oraz otwarte na rozwój i zmiany. Jeśli czujesz, że takie cechy opisują właśnie Ciebie i chcesz lepiej nas poznać, skontaktuj się z naszym zespołem i dołącz do nas. Zapraszamy!

Odezwij się. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu i oczekiwaniach oraz sprawdzimy, czy nasz model współpracy, będzie dla Ciebie odpowiedni.
 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

ES Education Bochińska i Wspólnicy sp. k.

Plac Thomasa Woodrowa Wilsona 4/15, 01-626 Warszawa

+48 886 876 089

franczyza@earlystage.pl

earlystage.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Katarzyna Pfanhauser (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Early Stage.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma ES Education Bochińska i Wspólnicy sp. k. (Plac Thomasa Woodrowa Wilsona 4/15, 01-626 Warszawa ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Early Stage oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie earlystage.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.