Call center do własnej dyspozycji łączy w sobie skuteczność uprzejmej asystentki z niezawodnością automatycznej sekretarki.
Środa
15.07.2009
Zebranie, podróż samolotem, wizyta u lekarza, spotkanie służbowe... To tylko niektóre sytuacje, w których nie możemy odebrać telefonu. A po drugiej stronie słuchawki czeka potencjalny klient, który po raz drugi może już nie zadzwonić.
 

Call center do własnej dyspozycji to sposób na uniknięcie wspomnianej sytuacji. Łączy w sobie skuteczność uprzejmej asystentki, której zatrudnienie kosztuje, z niezawodnością automatycznej sekretarki, której sygnał niestety skłania część rozmówców do odłożenia słuchawki.

- Nasze call center ma dwie podstawowe funkcje – mówi Jan Jeleń, właściciel Teleconnect. - Po pierwsze – tradycyjna centrala, jeśli klient nie chce, albo nie może odebrać telefonu. Wówczas my go wyręczamy i odbieramy wiadomość. Druga sprawa, to usługi typowe dla call center - przyjmowanie zamówień, fakturowanie i prowadzenie rozmów z kontrahentami.

Wykupując usługę, otrzymujemy własny, niepowtarzalny numer, na który przekierowany zostaje dowolny telefon firmowy bądź prywatny. Niezależnie, czy jest to numer stacjonarny, czy komórkowy, możemy liczyć na przejęcie nadchodzącego połączenia przez call center, które wykona zalecone przez nas instrukcje. Rozmówca usłyszy od telefonistki nazwę firmy, uzyska potrzebne informacje i będzie mógł pozostawić wiadomość. Jeśli będzie to długo oczekiwany ważny telefon, rozmowa zostanie przełączona na wskazany przez nas wcześniej numer.

Usługi oferowane m.in. przez Teleconnect mogą być atrakcyjne dla przedsiębiorców odbywających częste podróże służbowe. Jan Jeleń tłumaczy, że pomysł na świadczenie tego typu usług narodził się w wyniku własnych doświadczeń zbieranych przez lata pracy.

- Każdy przedsiębiorca często podróżuje w sprawach służbowych i wie, jak wielu klientów może stracić przez zwykłe nieodebranie telefonu – wyjaśnia Jan Jeleń. - Własne call center to świetne rozwiązanie dla ludzi zajętych.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Skuteczne odzyskanie alimentów

Komornik16.bialystok.pl

3 wypowiedzi
ostatnia 10.12.2018
Skuteczne odzyskanie alimentów

komornik16.bialystok.pl

3 wypowiedzi
ostatnia 10.12.2018
Skuteczne odzyskanie alimentów

cześć, Obecnie ponad 60% alimenciarzy nie reguluje swoich zobowiązań. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z profesjonalnej pomocy to polecam zajrzeć na...

3 wypowiedzi
ostatnia 10.12.2018
Drukarnia w Warszawie

Szukam drukarni w Warszawie, która za przystępną cenę zajmie się wydrukiem baneru. Zalezy mi też na tym, aby przez cenę nie ucierpiała jakość tego wydruku. Pomocy :)

1 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018
Jaka drukarnia online?

Ja dlugo szukałam drukarni, która w atrakcyjnej cenie wydrukuje mi zaproszenia ślubne. koleżanka podsunęła mi sprawdzoną przez siebie drukarnię...

46 wypowiedzi
ostatnia 08.12.2018
Szkolenia menedżerskie

Bardzo dobre szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych coachów są prowadzone przez firmę szkoleniową Maciołek&Wspólnicy. Szkolenia są 2-dniowe i...

28 wypowiedzi
ostatnia 07.12.2018
Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

hej a może spróbuj z nimi, są bardzo elastyczni i swoje nadruki możesz dać i zaprojektować i wielkości różne i sposoby montażu :)

45 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Jaka drukarnia online?

Ja od dawna drukuje w AQRAT.pl. Bardzo fajna drukarnia, nie są online ale mają świetnych opiekunów, dopilnowują wszystkiego, doradza, poprawia pliki i mam zawsze wszystko...

46 wypowiedzi
ostatnia 31.10.2018