Cztery nowe sklepy marki Czas na Herbatę

Marka Czas na Herbatę w tym roku obchodziła już 19-te urodziny. Przez ten okres zdążyła zdobyć uznanie wśród wielu klientów, których grono się poszerza.
 

Czas na rozwój

Dynamiczny rozwój sprawia, że zwiększeniu ulega także liczba sklepów marki Czas na Herbatę. W październiku tego roku otworzono, aż cztery nowe lokale.

Marka Czas na Herbatę systematycznie realizuje swoją strategię rozwoju, czego najlepszym dowodem jest otwarcie, aż czterech nowych sklepów w ubiegłym miesiącu. Wśród nowych salonów dwa stanowią sklepy własne, natomiast kolejne dwa to sklepy franczyzowe, będące istotnym filarem rozbudowy sieci na terenie kraju. Popularność tego modelu współpracy z marką Czas na Herbatę wynika głównie z życzliwego podejście do franczyzobiorców, a także interesujących rozwiązań, które bez wątpienia owocują ich zaufaniem.

Pierwszy w tym roku został otwarty salon w Szczecinie w Centrum Handlowym Galaxy, kolejny w Łomiankach w Centrum Handlowym Auchan. W październiku powstały kolejne cztery nowe salony z czego pierwszy lokal franczyzowy otwarty został 01.10.2016r. w Galerii Solnej
w Inowrocławiu, drugi - 06.10.2016r. w Galerii Wołomin. Sklepy własne z kolei, rozpoczęły swoją działalność 19.10.2016r. w centrum najnowszej generacji Posnania w Poznaniu, a także 21.10.2016r.
w Galerii Metropolia w Gdańsku. Co wpłynęło na wybór właśnie tych miejsc? - Oferty nowych lokalizacji są owocem naszych poszukiwań, jak i propozycji, które do nas napływają. Każdą z nich sprawdzamy pod względem biznesowym. Mając dziewiętnaście lat doświadczenia kierujemy się analizą lokalnego rynku oraz koncepcji przedstawianej przez wynajmującego, powierzchnią
i kształtem lokalu, jego umiejscowieniem, kosztami związanymi z otwarciem i prowadzeniem –
mówi mówił Marta Głowska, dyrektor do spraw rozwoju w firmie „Czas na Herbatę”. Punkty
w Inowrocławiu i Wołominie są jedynymi sklepami marki Czas na Herbatę w tych miastach,
w Poznaniu jest to już trzecia lokalizacja, a w Gdańsku i Szczecinie druga.

W nowo otwartych salonach marka Czas na Herbatę zadbała także o uświetniające to wydarzenie atrakcje. Na klientów czekały bowiem wyjątkowe propozycje, począwszy od degustacji herbacianych, przez upominki dla kupujących i na specjalnych rabatach kończąc.

Otwarcie czterech nowych sklepów w jednym miesiącu stanowi ogromny sukces, który potwierdza mocną pozycję marki Czas na Herbatę na polskim rynku herbacianym. To oczywiście nie koniec inwestycji. - Mogę potwierdzić, że już niebawem przed nami dwa kolejne otwarcia, z których jedno nastąpi w kolebce naszej marki, czyli we Wrocławiu – zapowiada Marta Głowska .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Progressive to firma, która istnieje na rynku od 1997 r. i jest właścicielem marki CZAS NA HERBATĘ. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się najwyższej jakości herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz kompozycje owocowe, a także kawy z wszystkich zakątków świata oraz zioła. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce (50 sklepów firmowych w tym 29 sklepów własnych i 21 franczyzowych oraz 68 punktów partnerskich) oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net.

Progressive Agata Szurlej
ul. Sosnowiecka 5, 52-008 Wrocław
tel.: 71 340 04 23
e-mail: biuro@herbata.net
www.czasnaherbate.net
facebook.com/czasnaherbate