Delikatesy Centrum

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Dlaczego Delikatesy Centrum

Sieć sklepów Delikatesy Centrum powstała w 1999 roku. Nasza koncepcja nowoczesnej franczyzy, oparta o dwudziestoletnie doświadczenie w branży, przynosi realne korzyści Franczyzobiorcom. Świetne wyniki sieci Delikatesy Centrum to sukces naszych Partnerów, którzy przy wsparciu franczyzodawcy z powodzeniem zarządzają swoim lokalnym biznesem. Współpracę z naszymi Partnerami opieramy na zaufaniu i przejrzystości.

Jeżeli kierujesz się:

 • renomą franczyzodawcy, 
 • minimalizacją ryzyka biznesowego,
 • mocnym wsparciem franczyzodawcy,

biznes Delikatesy Centrum jest właśnie dla Ciebie!

Każdego dnia inwestujemy w rozwój i innowacje

Badamy konsumentów, szukamy technologii, inwestujemy i wdrażamy sprawdzone, najlepsze rozwiązania, które pozwolą budować przewagę konkurencyjną naszych sklepów.

To nas wyróżnia

Największymi wyróżnikami Delikatesów Centrum są: najbardziej zaawansowany program lojalnościowy oparty na algorytmach sztucznej inteligencji oraz lokalny charakter zapewniający codziennie dostęp do świeżych produktów świetnej jakości, mięs 100% bez nastrzyku i lokalnych specjałów.

JEDNOSTKI WŁASNE

224

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

1127

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Wspieramy sklep przed otwarciem, w jego trakcie i po otwarciu.

Działamy kompleksowo, aby zapewnić naszym Franczyzobiorcom konkurencyjność:

 • szybko i elastycznie reagujemy na ich potrzeby dzięki dedykowanej strukturze  operacyjnej,
 • oferujemy profesjonalną logistykę – system dostaw produktów świeżych do sklepów przez 6 dni w tygodniu, poprzedzony kontrolą jakości; wszystkie produkty dostarczone w jednej dostawie, całość rozliczona jedną fakturą,
 • zapewniamy dostęp do najnowszych badań i bezpłatnych szkoleń zarówno dla naszych partnerów jak i pracowników sklepu; nasza Franczyza to pierwszy w Polsce kompleksowy, innowacyjny program rozwoju kwalifikacji personelu,
 • posiadamy program lojalnościowy Delikarta, który dostarcza wiedzę o klientach, ich preferencjach i zachowaniach. Dzięki temu przygotowujemy naszym klientom promocje dostosowane do ich indywidualnych potrzeb,
 • wykorzystujemy tylko sprawdzone narzędzia i kanały komunikacji; prowadzimy mocną kampanię reklamową „Rzeźnik cen”, która przez cały rok zwiększa sprzedaż w sklepach sieci,
 • Oferujemy profesjonalną, dedykowaną księgowość obniżająca koszty prowadzenia działalności.

Dzięki nieustannemu wsparciu nasz Partner otrzymuje solidne podstawy, by budować własny biznes, stając się liderem w swoim regionie.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Koszt inwestycji w zakresie dostosowania do systemu ustalany jest indywidualnie dla każdej placówki handlowej.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Lokalizacja sklepu powinna posiadać:

 • min 150 mkw. powierzchni sali sprzedaży oraz odpowiednie zaplecze magazynowe,
 • parking, możliwość odbioru dostaw wielopaletowych,
 • odpowiedni potencjał lokalizacji.

Od naszych Partnerów oczekujemy:

 • Podnoszenia kwalifikacji własnych i personelu,
 • Partnerskiej współpracy z franczyzodawcą,
 • Wspólnego budowania pozytywnego wizerunku Delikatesów Centrum.

Jeżeli wyrażasz chęć współpracy z siecią Delikatesy Centrum, zgłoś się do nas. W przypadku braku lokalizacji spełniającej powyższe oczekiwania, pomożemy Ci  w znalezieniu odpowiedniej lokalizacji. 

Jeżeli dysponujesz działką lub gruntem pod zabudowę położonym na terenie osiedla, w centrum miasta lub w środowisku wiejskim, zapraszamy do złożenia oferty.

Wszelkie niezbędne dane kontaktowe znajdują się poniżej.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Eurocash Franczyza Sp. z o.o.

ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki

662 77 44 77

rafal.kurowski@eurocash.pl

delikatesy.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

krzysztof.trnka@eurocash.pl oraz katarzyna.kalwas@eurocash.pl

tel. 605 676 384  

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Delikatesy Centrum.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.