Aby ułatwić przyszłym franczyzobiorcom start w biznesie. Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości organizuje bezpłatne konferencje „Biznes Krok po Kroku – Jak zaistnieć na rynku franczyzy”. Najbliższe spotkania odbędą się w Warszawie 17 listopada 2016 roku oraz 24 listopada 2016 roku w Krakowie.
Środa
09.11.2016
Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości rusza z cyklem bezpłatnych warsztatów dla przyszłych franczyzobiorców.
 

Każdy przynajmniej raz w życiu myślał o założeniu własnej firmie, wielu jednak powstrzymuje strach przed ryzykiem, jakie wiąże się z otwieraniem i prowadzeniem własnego biznesu. Tu z pomocą przychodzi franczyza – własny biznes oparty na cudzym, sprawdzonym pomyśle. Według raportu firmy doradczej PROFIT system oraz portalu Franchising.pl w Polsce funkcjonuje ponad 1100 systemów franczyzowych. Konferencja Fundacji Tax Care dedykowana jest wszystkim, którzy stojąc przed być może najważniejszą decyzją w życiu, nie wiedzą w jaki biznes zainwestować.

Aby ułatwić przyszłym franczyzobiorcom start w biznesie. Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości organizuje bezpłatne konferencje „Biznes Krok po Kroku – Jak zaistnieć na rynku franczyzy”. Najbliższe spotkania odbędą się w Warszawie 17 listopada 2016 roku oraz 24 listopada 2016 roku w Krakowie.

Gośćmi konferencji będą eksperci i praktycy rynku franczyzy, między innymi z Polskiej Organizacji Franczyzodawców. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, jak ustrzec się przed popełnieniem najczęstszych błędów i jak odnieść sukces we franczyzie. Eksperci Tax Care przekażą wiedzę z zakresu księgowości i zasad rozliczania ksiąg.

Wybór biznesu dla siebie to jedna z najważniejszych decyzji, bowiem definiuje życie człowieka na co najmniej kilka lat – mówi Anna Flaga, prezes Zarządu Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości. – Warto więc przygotować się do tego wyboru i na rynku franczyzy zaistnieć z sukcesem. Nasze konferencje mają na celu wyposażenie uczestników w niezbędną wiedzę, która pomoże dokonać wyboru biznesu najlepiej pasującego do kandydata oraz właściwie ocenić własne możliwości.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Więcej na ten temat na stronie www.twoja-inicjatywa.pl. Warunkiem udziału w konferencji jest rejestracja za pośrednictwem formularza.

http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/zaistniec-rynku-franczyzy/
http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/krakow-zaistniec-rynku-franczyzy/


doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Program do fakturowania

Poszukuję jakiegoś dobrego programu do fakturowania. Może być płatny. Zależy mi na tym, abym mógł w każdej chwili i z każdego miejsca wystawić fakturę. Grunt to...

1 wypowiedzi
ostatnia 03.12.2018
Czy warto zatrudniać własnego prawnika

No moim zdaniem to warto nawet do małych firm zatrudnić jakąś kancelarię adwokacką. Bo w sumie wszystko zależy od tego, jaki jest to biznes, jak duże transakcje itp. I...

18 wypowiedzi
ostatnia 17.11.2018
Szukam prawnika z Poznania - projekty, negocjacje, umowy

Polecam skontaktować się z kancelarią Lipiński i Walczak z Poznania, oni zajmują się zarówno sprawami karnymi, cywilnymi jak i przygotowaniem i sprawdzeniem umów. Sama...

14 wypowiedzi
ostatnia 22.10.2018
Szukam prawnika z Poznania - projekty, negocjacje, umowy

Skontaktuj się z kancelarią Lipiński i Walczak z Poznania, mi pomogli szybko zakończyć sprawę rozwodowa z orzeczeniem winy męża.

14 wypowiedzi
ostatnia 22.10.2018
znaki bhp

Nie słyszałem szczerze mówiąc

2 wypowiedzi
ostatnia 15.10.2018
Sprzedam koszty, czyli handel fakturami

Przestrzegam przed „usługami” oferowanymi przez firmę B2BPartner Sa poprzez stronę www.sprzedamkoszty.com.

Niestety, po opłaceniu wymaganej kwoty (na konto serwisu...

8 wypowiedzi
ostatnia 04.10.2018
Jak odzyskać odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym?

Czy w przypadku wypadków komunikacyjnych można powołać się na ubezpieczenie od NW?

50 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018
Poszukiwane osoby oszukane na polisach

Miałam kiedyś polisę w Scandii. Udało mi się odzyskać pieniądze. Pomogła mi w tym pewna osoba, świadcząca usługi za przystępną cenę, co istotne rozliczenie było...

5 wypowiedzi
ostatnia 22.08.2018