Marka RE/MAX zobowiązuje. Co to oznacza?

Swoją przygodę z RE/MAX rozpoczęliśmy w roku 2011, kiedy na rynku nieruchomości panował trudny czas na rozwój.
 

Swoją przygodę z RE/MAX rozpoczęliśmy w roku 2011, kiedy na rynku nieruchomości panował trudny czas na rozwój. Marka RE/MAX zobowiązuje. Co to oznacza? Nacisk kładziony jest na wysokie standardy. Klienci oraz współpracujący z nami agenci oczekują i zasługują na usługę na najwyższym światowym poziomie. W RE/MAX Prestige taką jakość właśnie otrzymują.

W rozwoju biznesu, szczególnie w nowej branży, a ta dla nas taką była, wymagane jest zaangażowanie na 200%. Osoby, które aplikują do biur nieruchomości często myślą, że będzie to "łatwy i szybki" pieniądz. Bez systematycznej pracy oraz wiary w to, co się robi szanse na powodzenie w tej branży maleją. RE/MAX daje przepis, instrukcję, ale trzeba realizować swoje plany i założenia każdego dnia. Regularne utrzymanie wysokiego wzrostu przychodów nie jest łatwe, ale możliwe do osiągnięcia.

Po wielu zakrętach w naszej karierze na rynku nieruchomości, z determinacją realizując plan w roku 2015, zajęliśmy pierwsze miejsce w rankingu najlepszych biur w Polsce. Ktoś powiedział: "udało się Wam". Nie, my to zrobiliśmy! Powtórzyliśmy ten sam sukces z naszym zespołem w roku 2016. Nagradzamy naszych współpracowników za to, co wspólnie osiągamy. Joanna Rodziewicz, najlepszy agent biura, pracująca z własnym zespołem, była w tym roku w ramach nagrody w Las Vegas na Konwencji RE/MAX. Dominika Dąbrowska, po roku współpracy z naszym biurem, druga agentka w rankingu naszego biura, w ramach nagrody będzie brała udział w Konwencji RE/MAX w Australii. Ewa Witkiewicz za kilka dni będzie świętowała 5. rocznicę współpracy z naszym biurem, kolejny też raz weźmie udział w Konwencji Europejskiej w Lizbonie (była już w Rzymie, Berlinie i Barcelonie). W tym miejscu chcemy podziękować Ewie za te 5 lat wspólnej historii. To był bardzo dobry czas. Inwestycja we współpracowników jest przyjemnością i sprawą niezbędną, by wspólnie się rozwijać.

Mamy jasno wytyczony cel, dlatego też dbając o nasz wspólny rozwój na początku tego roku podjęliśmy decyzję o następnym kroku jakim był zakup dwóch kolejnych biur. RE/MAX Prestige II powstanie na Śląsku, a kolejne biuro otworzymy również w Krakowie i będzie to biuro komercyjne. W planach związanych z kolejnymi placówkami są ciekawe rozwiązania dla wybitnych agentów.

Mamy wypracowane swoje własne procedury w oparciu o najlepsze doświadczenia RE/MAX. Szkolimy się nieustannie, czerpiąc inspirację z tego, co daje nam marka, a marka to ludzie, to zespół. W lutym tego roku z 11-osobową grupą byliśmy na szkoleniach w Porto, w Portugalii, gdzie gościła nas Joanna Kołtan - Polka prowadząca ponad 40-osobowy zespół.

Jasne cele, determinacja, współpraca i lojalność - lojalność w stosunku do klientów, współpracowników i innych biur na rynku nieruchomości, plus wysokie standardy, sprawiają, że konsekwentnie przybliżamy się do tego, by - podobnie jak na świecie, i w Polsce być liderem w branży nieruchomości. Daniel Gajewski