Pierwszy milion youtubera

Czytaj, analizuj, zarabiaj / Sprawdź, o czym przeczytasz w najnowszym numerze miesięcznika "FRANCHISING".
Chcesz zrobić biznes w internecie? Podpowiadamy, jak zbić fortunę na YouTubie.
 

W lipcowym wydaniu 7/2018 (161)

RAPORT SPECJALNY

Pierwszy milion youtubera

Masz świetny pomysł na biznes, ale w kieszeniach pustkę? Nic straconego. Jeżeli masz pasję, wiedzę i potrafisz ciężko pracować, możesz zbić fortunę na YouTubie.

SUPERTEMAT

Pośrednicy liczą zyski
Polacy kupują mieszkania – dla siebie i na wynajem – co dla pośredników w branży nieruchomości oznacza ruch w interesie.

Agent na licencji
Na mocno konkurencyjnym rynku pośrednictwa nieruchomości warto skorzystać ze wsparcia silnego partnera. Co franczyzodawcy mają do zaoferowania? W artykule opisane są warunki współpracy z: Freedom Nieruchomości, Investor Nieruchomości, Keller Williams Polska, Metrohouse, Północ Nieruchomości, WGN.

Biznes na urlopie
Konsolidacja w turystyce to proces, którego nie da się już zatrzymać.

Zarobić na wakacjach
Dobry franczyzodawca pomoże otworzyć i prowadzić biuro podróży nawet osobie, która jest w branży nowicjuszem. W artykule opisane są warunki współpracy z: My Travel, Travelplanet, Travel Shops, Wakacje.pl, Wakacyjny Świat.

STAŁO SIĘ

Co w biznesie piszczy?

Arystoteles Onasis mawiał, że sekretem biznesu jest wiedzieć to, czego nie wiedzą inni. A nie wszyscy wiedzą, że w podatkach będzie burza.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Otwieramy bar z krewetkami
Franczyzodawca Shrimp House chce udowodnić, że krewetki można serwować nie tylko w ekskluzywnych restauracjach. Jak otworzyć bistro z owocami morza?

Interes, który sprzyja naturze
Manufaktury produkujące kosmetyki naturalne prowadzą najczęściej osoby żyjące w zgodzie z naturą. Ale to oczywiście nie wystarczy, żeby odnieść sukces w tym biznesie.

Firma na fali
Mówi się, że deska do prasowania to deska surfingowa, która porzuciła marzenia i poszła pracować w korporacji. Ale można też obrać drogę w przeciwnym kierunku. Co zrobić, żeby spędzać czas wśród fal i wiatru i zarabiać?

Trzeci wymiar zarabiania
Boom na centra gier w wirtualnej rzeczywistości jeszcze przed nami. Ale są już przedsiębiorcy, którzy je otwierają i wierzą, że kto pierwszy, ten ma szansę na większe zyski w przyszłości.

Biznes z napędem na cztery koła
Roczna wartość auto detailingu, czyli usług związanych z precyzyjnym czyszczeniem, konserwacją i renowacją samochodów wynosi w Polsce 300-400 mln zł. Kto może świadczyć tego typu usługi i ile można zarobić?

E-FIRMA

Meble z aplikacji
Regał z wieloma możliwościami aranżacji w aplikacji mobilnej – tylko i aż tyle wystarczyło, aby zdobyć inwestorów i rozpocząć dystrybucję mebli w Unii Europejskiej.

Mój franchising

Biznes na okrągło
Damian Chmielowiec i Filip Bachowski zainwestowali w koncept Lodolandia, bo firma zapewniła im coś, co w dużej mierze decyduje o powodzeniu biznesu – sprawdzoną lokalizację. A także podsunęła pomysł, jak zarabiać przez cały rok.

Zbuduj swój biznes
Wystarczy kilkanaście tysięcy złotych, żeby zostać franczyzobiorcą Edukido. Robert Stopa skorzystał z okazji i po kilku miesiącach odzyskał zainwestowane pieniądze. I kupił za nie licencję na prowadzenie zajęć w kolejnym regionie.

WŁASNY BIZNES

Z kortu do własnej firmy
– Prowadzenie własnego biznesu zapewnia emocje i adrenalinę tak samo jak i sport. I umożliwia rywalizację – mówi Urszula Radwańska, tenisistka, właścicielka marki UR, produkującej torebki.

SONDA

Dobra franczyza się obroni
Zapytaliśmy franczyzodawców, jakie największe wyzwania czekały na nich na początku rozwoju sieci franczyzowej. I jak sobie z nimi poradzili.

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

356 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.
Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Na zakupy w niedzielę zgodnie z prawem?
Zakaz handlu w niedzielę uderzył w przedsiębiorców. Nic dziwnego, że szukają sposobów na obejście ustawy. Sprawdziliśmy, jakie mają patenty.

ABC FRANCZYZY

Własna droga do firmy
Dla kogo jest franczyza, a dla kogo agencja? Wszystko zależy od tego, ile mamy pieniędzy na inwestycję i jak dużą odpowiedzialność gotowi jesteśmy wziąć na siebie.

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, Ruch a także w sklepie Publio.pl.

Miesięcznik dostępny jest także w wersji elektronicznej na tablety i smartfony w:

 

 

 


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748

Maciej Krawczyk, Footroll / "Nie muszę szukać balansu pomiędzy byciem sobą a zarabianiem pieniędzy, bo okazało się, że mój sposób bycia okazał się idealnym sposobem na ich pozyskiwanie".