Własny McDonald's we franczyzie

Franczyza sieci McDonald's / Spotkaj właścicieli restauracji McDonald's i poznaj szczegóły współpracy.
Wtorek
17.07.2018
Międzynarodowa sieć franczyzowa poszukuje partnerów biznesowych, zainteresowanych prowadzeniem własnej restauracji McDonald's.
 

Wszystkich, którzy chcieliby poprowadzić własną restaurację pod szyldem McDonald's, firma zaprasza na spotkanie informacyjne na temat możliwości współpracy.

Przedstawiciele Działu Franczyzy oraz franczyzobiorcy – właściciele restauracji McDonald’s spotkają się z kandydatami w dwóch miastach:

Kielce:

19 lipca 2018, g. 16:00,
Grand Hotel,
ul. Sienkiewicza 78

Białystok:

24 lipca 2018, g. 15:00,
Royal Hotel & SPA,
Rynek Kościuszki 11

Należy potwierdzić uczestnictwo w spotkaniu: licencja@pl.mcd.com lub tel. 608 744 744.

Minimalna kwota kapitału własnego: 1,2 mln zł.

– Franczyzobiorcę McDonald’s można określić mianem niezależnego, indywidualnego przedsiębiorcy, który jest odpowiedzialny za swoją restaurację i nie prowadzi dodatkowych przedsiębiorstw, wymagających od niego zaangażowania i nadzoru – wyjaśnia Monika Dąbrowska, franchising menedżer z McDonald’s Polska.

Kandydat na franczyzobiorcę prowadzi działalność gospodarczą samodzielnie, nie jest możliwe prowadzenie restauracji razem ze wspólnikiem.
– Mocną stroną lokalnych przedsiębiorców, którzy są franczyzobiorcami jest doskonała znajomość potrzeb klientów ich restauracji i możliwość reagowania na nie, co wpływa korzystnie na jakość obsługi w restauracjach McDonald’s – dodaje Monika Dąbrowska. –  Licencjobiorca powinien mieć konkretną wizję dotyczącą tego, jak chce efektywnie zarządzać swoją restauracją oraz długofalowy plan działania. Oczywiście w ramach franczyzy otrzymuje on wiedzę dotyczącą systemu funkcjonowania restauracji, jednak sam licencjobiorca musi wykazać się przedsiębiorczością i pomysłowością.

Franczyzobiorca McDonald’s nie tylko podejmuje wszelkie decyzje biznesowe, lecz także prowadzi politykę personalną w swojej restauracji, odpowiadając za szkolenia i działania mające na celu ciągłą poprawę jakości usług i produktów. Decyduje on m.in. o rekrutacji i o wynagrodzeniach, dzięki czemu dysponuje narzędziami do motywowania swoich pracowników.
–  Ale to nie wszystko. Franczyzobiorca McDonald’s jest twarzą marki, jej ambasadorem i dlatego musi wspierać jej wizerunek działaniami społecznymi i promocyjnymi, dbając o relacje z otoczeniem, w którym jego restauracja funkcjonuje – mówi franchising menedżer McDonald's.


Terminy spotkań informacyjnych / Kielce: 19 lipca 2018; Białystok: 24 lipca 2018

POPULARNE NA FORUM

Catering dietetyczny Na Zdrowie - opłacalna inwestycja?

A widzę, że https://fitking.pl/trojmiasto/ planuje również ekspansje na Sopot, Gdynia i Elbląg (widzę to w narzędziach do analizy konkurencji).

21 wypowiedzi
ostatnia 21.01.2019
Catering dietetyczny Na Zdrowie - opłacalna inwestycja?

Na pewno jest to opłacalne widać, że teraz 'bycie fit' jest modne, a z drugiej strony ludzie nie mają czasu gotować (kilkanaście godzin w pracy, później zamiast stać...

21 wypowiedzi
ostatnia 21.01.2019
Gastronomię czeka świetlana przyszłość

Ludzie coraz bardziej przywiązują wage do tego co jedzą więc modna sa teraz jakies ekokuchnie itd.

5 wypowiedzi
ostatnia 19.01.2019
Piec do pizzy - jaki wybrać ?

Na polskim rynku ostatnio pojawiły się piece do pizzy z firmy Moretti Forni. Prawdziwy top topów pieców do pizzy. Dostępne są tutaj

29 wypowiedzi
ostatnia 28.12.2018
Da Grasso - opinie o franczyzie ?

BartS i jak zdecydowałeś się? Ja ciągle myślę od Dagrasso, ale też roważam Biesiadowo i New York Pizza Department. W te dwa pozostałe koncepty dużo niższe koszty...

2 wypowiedzi
ostatnia 22.12.2018
Da Grasso - opinie o franczyzie ?

Cześć, Zastanawiam się nad franczyzą Da Grasso, czy jakiś obecny franczyzobiorca mógłby się wypowiedzieć czy warto ? Jak współpraca z centralą ? Atmosfera tejże...

2 wypowiedzi
ostatnia 23.11.2018
Gastronomia w szkole.

Witam, mój syn chodzi do szkoły Zawodowej na Ul.Gintrowskiego 38 w Warszawie, przyjrzałem się, że jest tak sklepik z żywnością. Zastanawiam się ile taka pani czy pan...

1 wypowiedzi
ostatnia 14.11.2018
Catering dietetyczny

Witam. Poszukuję franczyzy na catering dietetyczny ale nie interesuje mnie wersja gdy dostaję gotowe produkty . Mam wlasną firmę gastronomiczną i moge spokojnie sam o to...

1 wypowiedzi
ostatnia 08.11.2018