Doświadczeni mają pierwszeństwo

Franczyzobiorca Onet.Mój Biznes
Franczyzobiorca Onet.Mój Biznes / Onet.Mój Biznes kieruje swoją ofertę do przedsiębiorców, którzy szukają sposobu na skuteczną promocję w internecie.  
Piątek
14.12.2018
Onet. Mój Biznes stawia na współpracę z przedsiębiorcami, którzy prowadzą firmę w branży reklamowej, bądź posiadają doświadczenie w sprzedaży.
 

Zadaniem partnerów Onet.Mój Biznes jest sprzedaż produktów spółki i pozyskiwanie nowych klientów. Franczyzobiorcy kierują swoją ofertę do właścicieli firm, którzy szukają sposobu na skuteczną promocję w internecie. Robią to poprzez bezpośredni kontakt z przedstawicielami firm.  

 Franczyzobiorcą Onet.Mój Biznes jestem od czerwca 2018 roku. Gdy zacząłem współpracę z firmą zrozumiałem, że produkty, które oferuje są wręcz pożądane na rynku. Wcześniej prowadziłem swój biznes jako franczyzobiorca, więc nie wyobrażałem sobie innej formy zatrudnienia. Zawsze stawiałem na swobodę w swojej działalności, a model oferowany przez Onet. Mój Biznes pod tym względem bardzo mi odpowiadał. Dodatkową kwestią jest atrakcyjne wynagrodzenia. Zarobki oczywiście zależą od zaangażowania, ale  franczyzobiorca przy pełnym wkładzie pracy może być bardzo zadowolony ze swojego wynagrodzenia mówi Robert Kalata, franczyzobiorca Onet.Mój Biznes.

Jak to działa?

Klient zgłasza się do partnera z pytaniami dotyczącymi szczegółów oferty i jeśli decyduje się skorzystać z usługi, wypełnia formularz zamówienia. Od tego momentu zlecenie przejmuje dział realizacji Onet.Mój Biznes. W gestii partnera pozostaje jedynie bieżący kontakt z klientem. Franczyzobiorca otrzymuje prowizję od osiągniętych wyników sprzedaży (jej wysokość jest negocjowana indywidualnie i zależy m.in. od wielkości firmy partnera i zasięgu działania). Nie pobieramy opłat licencyjnych oraz franczyzowych, oferujemy pakiet wdrożeniowy składający się z cyklu szkoleń online oraz stacjonarnych, stronę WWW, a także zapewniamy promocję firmy partnera na lokalnym rynku. Franczyzobiorcy oferujemy pakiet marketingowy do promocji biznesu w wysokości 179 zł miesięcznie – mówi Maciej Marczak, kierownik działu sprzedaży SME Ringier Axel Springer Polska.

Współpraca z Onet. Mój Biznes była dla mnie nowym doświadczeniem i zarazem sporym wyzwaniem. Osoby, które zaczynają współpracę z firmą nie muszą mieć doświadczenia w sprzedaży produktów online. Dzięki odpowiednim szkoleniom każdy dość szybko zdobywa potrzebną wiedzę – mówi Robert Kalata, franczyzobiorca Onet.Mój Biznes.

Przed franczyzobiorcą postawione są konkretne wymagania. Przyszły franczyzobiorca musi prowadzić własną działalność gospodarczą, grupę sprzedażową handlowców B2B, bądź samodzielne realizować taką sprzedaż. Premiowane jest posiadanie lokalnej agencji reklamowej lub firmy budującą strony WWW dla klientów biznesowych – stwierdza Marczak.

Za projekt Onet.Mój Biznes odpowiada Media Impact Polska, która scala kampanie reklamowe i sprzedażowe  Ringier Axel Springer Polska.


POPULARNE NA FORUM

Pożyczka, kredyt na start biznesu

Prosta sprawa, zwróć się o pomoc tutaj https://www.expander.pl/dla-firm/kredyty-dla-firm/

39 wypowiedzi
ostatnia 06.04.2020
Agencja reklamowa przyjdzie do klienta

Wydaję mi się, że agencję SEO, reklamową, należałoby ostrożnie wybierać. Na stronie...

3 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2020
Agencja marketingowa - czy warto?

Prowadzę hurtownie z kosmetykami dla kobiet - do włosów i makijażu, gdyby nie pomoc agencji marketingowej 4mat na pewno bym tego nie osiągnął, co teraz mam . 4mat to...

3 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2020
Reklama w social media

Hej, ja polecam agencję https://www.greenweb.pl/ Prowadzą moje social media i jestem baaardzo zadowolona ;)

5 wypowiedzi
ostatnia 24.03.2020
Reklama w social media

Hej, ja polecam agencję https://www.greenweb.pl/ Prowadzą moje social media i jestem baaardzo zadowolona ;)

5 wypowiedzi
ostatnia 24.03.2020
Finiata, czy ktoś może korzysta?

Szukam finansowania dla firmy na kilka miesięcy. Trafiłam na ofertę Finiaty. Czy ktoś może z jej oferty skorzystał? Jakie są koszty i jakie warunki trzeba spełnić?

1 wypowiedzi
ostatnia 23.03.2020
Szkolenia sprzedażowe

Dzień dobry, czy wie ktoś z Państwa kto prowadzi szkolenia sprzedażowe czy szkolenia dla handlowców?

1 wypowiedzi
ostatnia 21.11.2019
Agencja marketingowa - czy warto?

Moim zdaniem warto. W takich agencjach pracują przeważnie doświadczeni specjaliści, którzy starają się zadbać o klienta oraz zapewnić mu możliwie profesjonalną i...

3 wypowiedzi
ostatnia 14.08.2019