Doświadczeni mają pierwszeństwo

Franczyzobiorca Onet.Mój Biznes
Franczyzobiorca Onet.Mój Biznes / Onet.Mój Biznes kieruje swoją ofertę do przedsiębiorców, którzy szukają sposobu na skuteczną promocję w internecie.  
Piątek
14.12.2018
Onet. Mój Biznes stawia na współpracę z przedsiębiorcami, którzy prowadzą firmę w branży reklamowej, bądź posiadają doświadczenie w sprzedaży.
 

Zadaniem partnerów Onet.Mój Biznes jest sprzedaż produktów spółki i pozyskiwanie nowych klientów. Franczyzobiorcy kierują swoją ofertę do właścicieli firm, którzy szukają sposobu na skuteczną promocję w internecie. Robią to poprzez bezpośredni kontakt z przedstawicielami firm.  

 Franczyzobiorcą Onet.Mój Biznes jestem od czerwca 2018 roku. Gdy zacząłem współpracę z firmą zrozumiałem, że produkty, które oferuje są wręcz pożądane na rynku. Wcześniej prowadziłem swój biznes jako franczyzobiorca, więc nie wyobrażałem sobie innej formy zatrudnienia. Zawsze stawiałem na swobodę w swojej działalności, a model oferowany przez Onet. Mój Biznes pod tym względem bardzo mi odpowiadał. Dodatkową kwestią jest atrakcyjne wynagrodzenia. Zarobki oczywiście zależą od zaangażowania, ale  franczyzobiorca przy pełnym wkładzie pracy może być bardzo zadowolony ze swojego wynagrodzenia mówi Robert Kalata, franczyzobiorca Onet.Mój Biznes.

Jak to działa?

Klient zgłasza się do partnera z pytaniami dotyczącymi szczegółów oferty i jeśli decyduje się skorzystać z usługi, wypełnia formularz zamówienia. Od tego momentu zlecenie przejmuje dział realizacji Onet.Mój Biznes. W gestii partnera pozostaje jedynie bieżący kontakt z klientem. Franczyzobiorca otrzymuje prowizję od osiągniętych wyników sprzedaży (jej wysokość jest negocjowana indywidualnie i zależy m.in. od wielkości firmy partnera i zasięgu działania). Nie pobieramy opłat licencyjnych oraz franczyzowych, oferujemy pakiet wdrożeniowy składający się z cyklu szkoleń online oraz stacjonarnych, stronę WWW, a także zapewniamy promocję firmy partnera na lokalnym rynku. Franczyzobiorcy oferujemy pakiet marketingowy do promocji biznesu w wysokości 179 zł miesięcznie – mówi Maciej Marczak, kierownik działu sprzedaży SME Ringier Axel Springer Polska.

Współpraca z Onet. Mój Biznes była dla mnie nowym doświadczeniem i zarazem sporym wyzwaniem. Osoby, które zaczynają współpracę z firmą nie muszą mieć doświadczenia w sprzedaży produktów online. Dzięki odpowiednim szkoleniom każdy dość szybko zdobywa potrzebną wiedzę – mówi Robert Kalata, franczyzobiorca Onet.Mój Biznes.

Przed franczyzobiorcą postawione są konkretne wymagania. Przyszły franczyzobiorca musi prowadzić własną działalność gospodarczą, grupę sprzedażową handlowców B2B, bądź samodzielne realizować taką sprzedaż. Premiowane jest posiadanie lokalnej agencji reklamowej lub firmy budującą strony WWW dla klientów biznesowych – stwierdza Marczak.

Za projekt Onet.Mój Biznes odpowiada Media Impact Polska, która scala kampanie reklamowe i sprzedażowe  Ringier Axel Springer Polska.


POPULARNE NA FORUM

Outsourcing to nie tylko oszczędności...

Przy prowadzeniu mojej raczej małej firmy dużo pomogli pod względem it ludzie z Omegi – itomega.pl. Mają fajne uczciwe warunki jeśli chodzi o koszty, poza tym...

6 wypowiedzi
ostatnia 21.01.2019
Drukarnia w Warszawie

a daj znać na czym chcesz drukować ten baner to będzie łatwiej doradzić :)

4 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2018
Drukarnia w Warszawie

przykro mi, ale baneru nigdy nie miałam okazje drukować... :(

4 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

no to pierwsza drukarnia jaka przychodzi mi na myśl to Polimax na Nowoursynowskiej. Skontaktuj się z nimi i poproś o wycenę - mają tam atrakcyjne ceny więc pewnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

Szukam drukarni w Warszawie, która za przystępną cenę zajmie się wydrukiem baneru. Zalezy mi też na tym, aby przez cenę nie ucierpiała jakość tego wydruku. Pomocy :)

4 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018
Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

hej a może spróbuj z nimi, są bardzo elastyczni i swoje nadruki możesz dać i zaprojektować i wielkości różne i sposoby montażu :)

45 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Jaka drukarnia online?

Ja od dawna drukuje w AQRAT.pl. Bardzo fajna drukarnia, nie są online ale mają świetnych opiekunów, dopilnowują wszystkiego, doradza, poprawia pliki i mam zawsze wszystko...

45 wypowiedzi
ostatnia 31.10.2018
Jaka drukarnia online?

Ja jakoś nie mam przekonania do drukarni online, nie zawsze jakość jest dobra, wolę iść do sprawdzonej drukarni na mieście. Od razu widze co i jak itd.

45 wypowiedzi
ostatnia 30.10.2018