Expense Reduction Analysts / Firma powstała w Wielkiej Brytanii i w ciągu 25 lat stała się największą firmą doradczą na świecie, która pomaga przedsiębiorstwom w optymalizacji kosztów.
Czwartek
13.12.2018
Partner Expense Reduction Analysts powinien mieć minimum 10-letnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku. Jakie jeszcze musi spełnić warunki?
 

Expense Reduction Analysts powstała w Wielkiej Brytanii i w ciągu 25 lat stała się największą firmą doradczą na świecie, która pomaga przedsiębiorstwom w optymalizacji kosztów. Aktualnie w Polsce z Expense Reduction Analysts współpracuje ośmiu franczyzobiorców.

 Kwota inwestycji związana z zakupem licencji franczyzowej wynosi 39,9 tys. euro oraz 20 proc. netto miesięcznej opłaty licencyjnej od przychodu franczyzobiorcy i 3 proc. netto opłaty marketingowej – mówi Piotr Zachariasiewicz, odpowiedzialny za rozwój rynku i sieci partnerów w Polsce w firmie Expense Reduction Analysts.

Co franczyzodawca oferuje partnerom? Unikalny, skuteczny i sprawdzony model biznesowy, dostęp do bazy klientów, dostawców i systemu IT, zrealizowanych projektów i referencji od klientów, szkolenia krajowe i międzynarodowe w dziedzinach rozwoju rynku, zarządzania i wdrażania projektów, a także wsparcie od menedżera na Polskę i centrali ERA w Wielkiej Brytanii.

Franczyzodawca stawia przed partnerami konkretne wymagania. Partner powinien mieć minimum 10-letnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku i odnosić sukcesy w jednym z trzech głównych obszarów: sprzedaży i rozwijaniu rynku, zarządzania projektami i analizie kosztów.

Zaraz po podpisaniu umowy licencyjnej każdy z partnerów odbywa  pięciodniowe szkolenie w Wielkiej Brytanii. Przez okres sześciu miesięcy każdy nowy franczyzobiorca jest wspierany indywidualnie przez country menedżera i trenera wyznaczonego przez centralę w Anglii.

Jako firma konsultingowa reagujemy na trudności i zmiany pojawiające się w różnych branżach na rynku. Oferujemy konkretne i indywidualne rozwiązania dla poszczególnych firm mówi Piotr Zachariasiewicz

Obecnie jednym z największych problemów z jakimi zmagają się przedsiębiorstwa jest znaczny wzrost cen energii. Drugim problemem jest wzrost cen wynagrodzeń. Aby utrzymywać konkurencyjną pozycję na rynku,  przedsiębiorstwa  szukają oszczędności i coraz częściej zwracają się o pomoc do zewnętrznych partnerów.

Stanowimy grupę ponad 650 profesjonalistów, ekspertów w ponad 40 kategoriach kosztów. Nasza franczyza jest propozycją na każdy czas, gdyż każdy przedsiębiorca potrzebuje dodatkowych środków niezależnie od koniunktury na rynku  tłumaczy Piotr Zachariasiewicz. 

Do klientów Expense Reduction Analysts należą małe i średnie polskie przedsiębiorstwa oraz międzynarodowe korporacje z praktycznie wszystkich sektorów gospodarki, m.in.: IKEA, Uniwersytet SWPS, NOVOL, SGB Bank SA, Decathlon, SAMAG i inne.

 


Zarząd firmy Expense Reduction Analysts / Franczyzobiorca stawia przed partnerami konkretne wymagania. Partner powinien mieć minimum 10-letnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku.