Lokal na biuro / Franczyzobiorca Tax Safe musi dysponować lokalem na biuro, o powierzchni 15-30 m kw. Trzeba wyposażyć go w meble i sprzęt komputerowy, co wiąże się z wydatkiem w wysokości kilku tys. zł. Jednorazowa opłata licencyjna za przystąpienie do sieci wynosi 6 tys. zł netto.
Środa
06.02.2019
Franczyza Tax Safe to propozycja dla księgowych, którzy chcieliby otworzyć własne biuro rachunkowe.
 

Uwolnienie przed kilku laty zawodu księgowego spowodowało wysyp biur rachunkowych na rynku. Jak w każdej branży, jakość ich usług bywa różna. Porządkować i konsolidować rynek próbują franczyzodawcy z tego segmentu. Wśród nich jest Tax Safe, który ma obecnie 12 biur franczyzowych, trzy własne oraz sześć partnerskich.
– Do końca roku planujemy rozbudować sieć franczyzową do 20 placówek – zapowiada Daniel Gawryczuk, dyrektor zarządzający Tax Safe. – Franczyzę kierujemy do księgowych pracujących na etacie, którzy chcieliby otworzyć własne biuro, ale mają obawy, czy sami sobie poradzą. Tymczasem dołączając do renomowanej marki mogą liczyć na mocne wsparcie. Nie tylko otrzymują pomoc księgowych czy doradcy podatkowego, lecz także całe zaplecze IT. Nowoczesne programy OSC, które pozwalają rozczytywać faktury za pomocą skanu, programy do wystawiania faktur, z automatycznym wczytywaniem ich do programów księgowych i wiele innych udogodnień, które pozwalają na obsługę większej liczby klientów w tym samym czasie.

Dodatkowo każdy przedsiębiorca, przystępujący do sieci Tax Safe otrzymuje do wyboru jeden z czterech programów do księgowości uproszczonej oraz jeden z dwóch programów do księgowości pełnej.
– Każdy z programów jest na naszych wewnętrznych serwerach w centrali, z codzienną automatyczną archiwizacją, co pozwala nam na szybkie odtworzenie ksiąg firmy w razie awarii – podkreśla Daniel Gawryczuk.
Franczyzobiorca musi dysponować lokalem na biuro, o powierzchni 15-30 m2. Trzeba wyposażyć je w meble i sprzęt komputerowy, co wiąże się z wydatkiem w wysokości kilku tys. zł. Jednorazowa opłata licencyjna za przystąpienie do sieci wynosi 6 tys. zł netto. Licencjodawca zapewnia franczyzobiorcom także kilkudniowe, bezpłatne szkolenia wstępne, materiały reklamowe, stronę WWW dla oddziału oraz 1,2 tys. zł na promocję w internecie. Opłaty miesięczne to w sumie 300 zł.
– Średnio biuro ma kilkudziesięciu klientów. Jako centrala wspieramy naszych licencjobiorców w ich pozyskiwaniu. Na początku współpracy franczyzobiorcy przechodzą dodatkowo przez proces certyfikacji naszego partnera, mBanku, dzięki czemu otrzymują również klientów banku do obsługi księgowej – dodaje Daniel Gawryczuk. – Partnerom zapewniamy również bieżące szkolenia i aktualizację często zmieniających się przepisów.


Daniel Gawryczuk, dyrektor zarządzający Tax Safe / "Średnio biuro ma kilkudziesięciu klientów. Jako centrala wspieramy naszych licencjobiorców w ich pozyskiwaniu. Na początku współpracy franczyzobiorcy przechodzą dodatkowo przez proces certyfikacji naszego partnera, mBanku, dzięki czemu otrzymują również klientów banku do obsługi księgowej".
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank

POPULARNE NA FORUM

Rejestracja firmy pod adresem zamieszkania?

Witam Chciałbym otworzyć firmę z branży e-commerce. Jako, że pracuje to zacząłbym to robić dodatkowo po godzinach. Czy jest możliwość aby zarejestrować firmę w...

1 wypowiedzi
ostatnia 16.02.2023
Ubezpieczenie biznesu na wypadek upadłości

wypada sie ubezpieczac bo sytuacja z coronawirusem pokazala jak bardzo ZUS ma nas gdzieś

5 wypowiedzi
ostatnia 27.03.2020
księgowość internetowa

O co chodzi z tymi pakietami w tax care? Rozważam współpracę z nimi, bo nie układa mi się z moją księgową, więc chyba czas na zmianę, jesteś zadowolona?

3 wypowiedzi
ostatnia 30.07.2019
Księgowość online

Ja korzystam z tax care. To biuro rachunkowe działające całkowicie online. Ja sobie taką współpracę bardzo chwalę, oszczędzam czas i pieniądze.

2 wypowiedzi
ostatnia 25.04.2019
Program do fakturowania

A jaki jest limit tego darmowego fakturowania?

3 wypowiedzi
ostatnia 31.03.2019
Program do fakturowania

A słyszałeś może o Chmuerze Faktur? nie jest to program, a narzędzie online, więc dla mnie na plus, bo nie trzeba nigdzie niczego instalować. Dodatkowo, jest bezpłatne :)

3 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2019
Księgowość online

Od jakiegoś czasu biję się z myślami, czy nie zamienić swojego dotychczasowego biura księgowego, na to online. Nie ukrywam, że ważne są dla mnie oszczędności z tym...

2 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2019
Jaki bank polecacie ?

ja mam mBank ale zachwcycony nie jestem, pewnie zmienię go na inny

3 wypowiedzi
ostatnia 14.01.2019