Kwota inwestycji / Kwota inwestycji w biuro Freedom Nieruchomości zawiera się w widełkach od 50 tys. do 120 tys. zł.
Sobota
04.01.2020
Franczyzobiorca Freedom Nieruchomości powinien umieć zarządzać zespołem i mieć umiejętności sprzedażowe.
 

Freedom Nieruchomości  specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego, w modelu na wyłączność. Do sieci dołączają zarówno partnerzy, którzy posiadają już funkcjonujące na rynku biura pośrednictwa, jak i ci, którzy dopiero chcą rozpocząć działalność w tej branży.
– Nie wymagamy doświadczenia w branży nieruchomości. Natomiast nie bez znaczenia jest wcześniejsze doświadczenie zawodowe. Łatwiej będzie osobom, które prowadziły już własny biznes, czy też zarządzały zespołem handlowców – mówi Agnieszka Dąbrowska, dyrektor franczyzy Freedom Nieruchomości.
Koncept otwiera biura w miastach liczących powyżej 30 tys. mieszkańców. Obecnie szuka partnerów we Wrocławiu, w Szczecinie, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim.

Pomocny franczyzodawca

Kwota inwestycji uzależniona jest od miasta, w którym powstaje placówka i zawiera się w widełkach od 50 tys. do 120 tys. zł. Opłata wstępna również zależy od wielkości miejscowości – wynosi od 15 tys. zł do 30 tys. zł. Natomiast opłata miesięczna pobierana jest ryczałtowo i uzależniona od liczby agentów zatrudnionych w oddziale.
Franczyzobiorca otrzymuje od licencjodawcy pełną dokumentację potrzebną do prowadzenia biura i świadczenia usług pośrednictwa, know-how pozyskiwania umów na wyłączność i obsługi klienta, CRM, narzędzia do pozyskiwania ofert nieruchomości, obsługę reklamową oraz marketingową, a także projekty materiałów marketingowych. Centrala zapewnia też pełen pakiet szkoleń. Są to szkolenia związane z prowadzeniem biznesu: finansowe aspekty prowadzenia działalności, rekrutacja, zarządzanie zespołem handlowym, marketing biura nieruchomości, szkolenia sprzedażowe: pozyskiwanie ofert nieruchomości na wyłączność, praca z ofertą, organizacja procesu sprzedaży nieruchomości, personal branding pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz szkolenia prawne: umowy pośrednictwa, prawne aspekty obrotu nieruchomościami, obowiązki przedsiębiorcy prowadzącego działalność w zakresie pośrednictwa wobec RODO, GIIF, NBP.

Lokal na biznes 

Franczyzodawca podkreśla, że franczyzobiorca samodzielnie szuka lokalu na prowadzenie biznesu.
– Po akceptacji lokalu architekt przygotowuje jego wizualizację – aranżację zgodną z ustaleniami z franczyzobiorcą (liczba miejsc pracy). Wskazujemy również listę mebli do wyposażenia – nie ma wymogu zakupu u jednego producenta. Minimalna powierzchnia lokalu to 40 m2 mówi Agnieszka Dąbrowska.

Obecnie sieć Freedom Nieruchomości liczy 40 oddziałów.


Sieć rośnie / Obecnie Freedom Nieruchomości liczy 40 oddziałów.

POPULARNE NA FORUM

Marka bogatsza o siedem biur

Ten biznes REMAX to uważam że warto wejść - to jest przyszłość - nieruchomość i ziemia to najlepsza inwestycja długoterminowa - proszę pamiętać ziemi nie przybywa

3 wypowiedzi
ostatnia 09.01.2020
Marka bogatsza o siedem biur

Ja bodajże w 2008 roku rozmawiałem z pewną miła Panią na temat otwarcia biura REMAX w Pile woj Wielkopolskie - spotkaliśmy się w MacDonald PIŁA W czasie rozmowy miła...

3 wypowiedzi
ostatnia 09.01.2020
Nieruchomości KNC - czy na na nieruchomościach można zarobić takie pieniądze jakie obiecują?

Prowadzę działalność gospodarczą nie przerwanie od ponad 20 lat i na każdym biznesie można zarobić kwestia kosztów poniesionych czy finansowanie z kredytów i w jakim...

18 wypowiedzi
ostatnia 16.11.2019
Franczyza Re/Max

Jestem zainteresowany podjęciem współpracy z REMAX mój adres to blechpol@wp.pl tel 660 419 800

20 wypowiedzi
ostatnia 16.11.2019
Nieruchomości KNC - czy na na nieruchomościach można zarobić takie pieniądze jakie obiecują?

Słyszałem, że w nieruchomości zawsze warto inwestować. Czy może mi ktoś doradzić, czy zakup mieszkania na kredyt, a później wynajem się opłaca się ?

18 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2019
Wiosna należy do pośredników

Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Alpha Male..

3 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Deweloper w małym mieście

Czy ja wiem? Tyle się słyszy o oszustwach takich dużych inwestorów...

1 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2018
Młoda mama rozwija biznes

Brawo! Oby jak najwięcej takich inicjatyw ;)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017