Marka 5.10.15. nie zwalnia tempa, w ciągu ostatnich tygodni otworzyła 4 nowe sklepy.
 

Kolejne punkty handlowe powstały w miastach takich jak: Poznań, Włodawa, Płock i Piła - nowo otwarte sklepy w większości są zlokalizowane w galeriach handlowych. Ostatnie otwarcia pokazują, że pomimo obecnej sytuacji gospodarczej lokowanie nowych sklepów w galeriach handlowych nadal cieszy się niesłabnącą popularnością.

W celu otwarcia sklepu 5.10.15. należy spełnić minimalne wymogi takie jak lokalizacja lokalu o powierzchni od 55  m2, z jedną standardową witryną w miejscu o charakterze handlowym i w zależności od miasta może to być centrum handlowe, ale równie dobrze, gdy jest to centrum miasta, jedna z jego głównych ulic lub też pasaż handlowy

Co buduje sukces marki 5.10.15. ?

5.10.15. od lat pracuje nad rozwojem całej sieci i to z myślą o nim wprowadza w życie najnowsze rozwiązania biznesowe, między innymi nowoczesny system omnichannelowy, oferujący korzyści we wszystkich punktach tzw. styku klienta z marką. Wspiera i promuje sklepy swoich franczyzobiorców, a także przeznacza duże środki na marketing, również ten internetowy.

Marka ze swoimi partnerami dzieli się swoim know-how i daje im pełne merytoryczne wsparcie w ramach pakietu oferując kompleksowe szkolenia ze sprzedaży, obsługi systemu i VM na każdym etapie współpracy. Polityka handlowa marki polega również na przekazywaniu franczyzobiorcy towaru w komis, co za tym idzie 5.10.15. bierze na siebie pełną odpowiedzialność za towar i politykę sprzedaży.

Co oferuje marka 5.10.15. ?

5.10.15. do współpracy zaprasza partnerów ze wszystkich polskich miast o liczbie minimum 15 tysięcy mieszkańców. Obecnie intensywnie poszukuje franczyzobiorców do nowych otwarć w województwach: lubuskim, zachodniopomorskim, pomorskim i warmińsko-mazurskim.

Branża odzieży dziecięcej wydaje się bezpieczną i stabilną, ponieważ dzieci będą się rodziły zawsze, więc zapotrzebowanie na produkty dziecięce nie ustanie, zaś 5.10.15 jest doświadczonym rozumiejącym biznes brandem, któremu ludzie  ufają już od blisko 30 lat. Niewiele marek na rynku ma takie doświadczenie! Dodatkowo ostatnie lata pokazały, że ciężka praca, rozwój sieci franczyzowej, inwestycja w e-commerce, e-marketing, klub lojalnościowy oraz nowe technologie to dobra taktyka dla marki.

Ponadto produkty oferowane w sklepach 5.10.15. są najwyższej jakości, osadzone w trendach modowych projektowane z myślą o dzieciach w różnym wieku - od niemowląt po nastolatki.

Kolorowe kolekcje, ubrania funkcjonalnie, a także linie produktów dla całej rodziny, dobrej jakości tkaniny i polskie napisy to coś co Klienci cenią najbardziej.

Wszystkie osoby zainteresowane otwarciem sklepu 5.10.15. zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na stronie:  www.51015kids.eu/franczyza