Praca poza domem / Działalności w ramach sieci Agencjatlumaczen.pl nie można prowadzić z domu. Trzeba mieć biuro. Zalecane jest jednak łączenie tej działalności z innymi usługami, które nie są konkurencyjne dla tłumaczeń.
Poniedziałek
27.09.2021
Biznes pod marką Agencjatlumaczen.pl dobrze się sprawdza w połączeniu z innymi usługami, na przykład finansowymi.
 

Bieżący rok jest najlepszy w historii marki Agencjatlumaczen.pl. Firma ma duże obłożenie pracą. W szczególności przybywa jej zleceń na tłumaczenia dla firm. W tym roku Agencjatlumaczen.pl planuje głównie ulepszenia narzędzi komunikacji z klientami oraz franczyzobiorcami  a także zmianę strony internetowej. Dlatego też marka nie szuka aktywnie nowych franczyzobiorców.

– W tym momencie najważniejsza jest poprawa komunikacji i strony firmy. Oczywiście jak ktoś się do nas odezwie z wolnej lokalizacji, może taki punkt otworzyć – mówi Paweł Wasiak, właściciel marki Agencjatlumaczen.pl.

Obecnie w sieci działa około 60 aktywnych punktów. W tym roku dołączyło pięć nowych.

Jednorazowa opłata za przystąpienie do konceptu wynosi 800 zł. Do inwestycji należy doliczyć koszty reklamy zewnętrznej. Franczyzodawca organizuje szkolenia, na których licencjobiorcy dowiadują się m. in. jak pozyskiwać klientów, wyceniać dokumenty do tłumaczenia oraz w jaki sposób przyjmować papiery do rozliczenia podatków. 

Działalności w ramach sieci Agencjatlumaczen.pl nie można prowadzić z domu. Trzeba mieć biuro. Zalecane jest jednak łączenie tej działalności z innymi usługami, które nie są konkurencyjne dla tłumaczeń. Dobry kierunek to chociażby punkty finansowe.

– Najczęściej otwieramy nasze placówki w mniejszych miejscowościach w lokalach finansowo-ubezpieczeniowych – mówi Paweł Wasiak.

Lokal powinien się mieścić na parterze, w okolicach centrum miasta. Nie ma wymogów co do jego wielkości.

Bez znajomości języków

Co ważne, franczyzobiorca nie musi znać języków obcych.

– Tłumaczenia są przesyłane do centrali a punkt franczyzobiorcy zajmuje się wyłącznie przyjmowaniem i wydawaniem zleceń. Personel w centrali zawsze pomoże w wycenie i określeniu języka – mówi Paweł Wasiak.

Agencjatlumaczen.pl działa na rynku od 2006 r. Zajmuje się tłumaczeniami różnego typu, od prostych dowodów księgowych po rozbudowane plany, umowy, a kończąc na dokumentacjach medycznych.

– Tłumaczymy w stu językach całego świata. Kładziemy nacisk na terminowość oraz rzetelność wykonywanych tłumaczeń – zapewnia Paweł Wasiak.

Firma obsługuje osoby indywidualne oraz przedsiębiorstwa ze wszystkich gałęzi przemysłu. Ponadto pomaga w rozliczeniach podatkowych krajów Unii Europejskiej.

– Jako, że nasi rodacy cały czas zmuszeni są poszukiwać pracy za granicą, postanowiliśmy wspomóc ich i poszerzyć naszą działalność o takie rozliczenia – mówi Paweł Wasiak.

Ponadto Agencjatlumaczen.pl jest w stanie pomóc w zakresie zwrotu podatku i występuje o zasiłki rodzinne.

WIZYTÓWKA AGENCJATLUMACZEN.PL

Sieć biur tłumaczeń.

  • Około 60 placówek
  • opłata wstępna 800 

Paweł Wasiak, właściciel marki Agencjatlumaczen.pl. / "Fanczyzobiorca nie musi znać języków obcych. Tłumaczenia są przesyłane do centrali a punkt franczyzobiorcy zajmuje się wyłącznie przyjmowaniem i wydawaniem zleceń".
Dominika Pronarska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Rośnie franczyza spedycyjna

Mój znajomy starał się o franczyzę spedycyjna i po rozmowie mogę powiedzieć że odradzam się pchać w ten biznes 1 weksel na dość sporą kasę mimo że firma nic ci...

1 wypowiedzi
ostatnia 27.03.2023
Copywriting sprzedażowy

A jak zamierzasz weryfikować wzrost sprzedaży dzięki Twoim tekstom?!

2 wypowiedzi
ostatnia 02.03.2022
Copywriting sprzedażowy

Co sądzicie o tym, by jako copywriter sprzedażowy zastosować model zysku polegający na pobieraniu np. 10-15% zysku klienta w zamian za spełnienie danych warunków np....

2 wypowiedzi
ostatnia 07.02.2022
Agencja reklamowa przyjdzie do klienta

Jestem franczyzobiorcą, który w sieci Xeromatic pracuje i zarabia. Polecam ten system innym osobom, które chcą otworzyć własny biznes. Zapraszam do bezpośredniego...

3 wypowiedzi
ostatnia 19.09.2021
Jak pozycjonować stronę internetową?

Pozycjonowanie bardzo wpływa na wyszukiwania w Google. No i faktycznie należy je zlecić agencji e-commerce.

77 wypowiedzi
ostatnia 24.02.2021
Agencja marketingowa - czy warto?

Oczywiście, że warto, jeśli ktoś ma opcję skorzystania z pomocy agencji mieszczącej się w stolicy, to serdecznie polecam firmę z którą współpracuje - Agencję 4...

3 wypowiedzi
ostatnia 25.11.2020
Księgowość we własnej firmie

U nas również postawilismy na system do zarządzania zasobami ludzkimi z modułami do fakturowania.

35 wypowiedzi
ostatnia 24.04.2020
Szkolenia sprzedażowe

Dzień dobry, czy wie ktoś z Państwa kto prowadzi szkolenia sprzedażowe czy szkolenia dla handlowców?

1 wypowiedzi
ostatnia 21.11.2019