Angielski zawsze w cenie

Cała Polska stoi otworem / W 2021 r. otworzyły się 4 nowe szkoły SzybkiAngielski.pl w Gorzowie Wielkopolskim, Rudzie Śląskiej, Wrocławiu oraz Szczecinie. Firma szuka franczyzobiorców w całej Polsce.
Poniedziałek
22.08.2022
Zapotrzebowanie na naukę języka angielskiego nie spada. Czy sieć SzybkiAngielski.pl na tym korzysta?
 

SzybkiAngielski.pl oferuje kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 10-14 lat metodą Colina Rose. Obecnie funkcjonuje 40 placówek franczyzowych w tej sieci, w tym jedna własna jako centrala.

Nowe szkoły

W 2021 r. otworzyły się 4 nowe szkoły w Gorzowie Wielkopolskim, Rudzie Śląskiej, Wrocławiu oraz Szczecinie. Obecnie firma szuka franczyzobiorców w całej Polsce.

– Szkołę partnerską można otworzyć w każdym mieście z potencjałem. Mamy całą listę miast, w których takowy widzimy, dlatego zawsze zapraszamy zainteresowanych do bezpośredniej rozmowy – mówi Anna Urbańska, wiceprezes Instytutu Colina Rose.

W tym roku sieć planuje rozszerzyć działalność o nowe miejsca w Polsce, tak, aby w każdym większym mieście można było skorzystać z kursów Metodą Colina Rose. Na chwilę obecną na celowniku jest kolejnych 55 miast.

– Nasze plany jednak nie znają granic i jesteśmy otwarci również na współpracę partnerską w innych państwach, gdzie już toczą się rozmowy z potencjalnymi partnerami. Wszak znajomość języka angielskiego daleko wykracza poza Polskę – dodaje Anna Urbańska.

Jej zdaniem choć dzisiaj biznes musi się mierzyć z wieloma wyzwaniami, to popyt na naukę języka angielskiego nie słabnie.

– Społeczeństwo chce i potrzebuje się uczyć. Obecnie zapotrzebowanie na naukę języka angielskiego jest nawet wyższe niż przed pandemią – zauważa Anna Urbańska.  

To dlatego, że wiele firm otworzyło się na nowe technologie i pracę online, dzięki czemu otrzymało szansę na nawiązanie międzynarodowych kontraktów. Z kolei część osób indywidualnych rozpoczęła pracę w zagranicznym przedsiębiorstwie.

– Wyzwaniem dla nas jest to, żeby dopasować ofertę do aktualnej sytuacji gospodarczej i potrzeb klientów – wyjaśnia Anna Urbańska. – Dzisiaj dużo częściej niż kilka lat wcześniej popularna jest nauka hybrydowa lub całkowicie online, która pozwala kursantom na dużą swobodę.

Jak zostać partnerem

Opłata wstępna za przystąpienie szkoły do systemu franczyzowego SzybkiAngielski.pl, wynosi łącznie 25 tys. zł plus 3680 zł VAT. Z tej kwoty 6 tys. zł franczyzodawca przeznacza na sfinansowanie kampanii reklamowej nowej szkoły w internecie w początkowym okresie działalności.

– Kampania jest zarządzana przez specjalistów, współpracujących z nami od lat i posiadających ogromne doświadczenie w różnej wielkości miast – mówi Anna Urbańska.

Ponadto, firma udziela nowej szkole 100 proc. rabatu na prowizję w przypadku pierwszych dziesięciu sprzedanych kursów. Łącznie rabat ten sięga 10 tys. zł, o ile kursy zostaną sprzedane w czasie do czterech miesięcy od momentu otwarcia placówki dla klientów.

– Franczyzobiorcy nie ponoszą żadnych stałych, ryczałtowych opłat z tytułu przynależności do naszej sieci. Rozliczamy się tylko w oparciu o sprzedaż, dlatego sukces szkoły partnerskiej jest dla nas równie ważny, jak dla samej placówki – tłumaczy Anna Urbańska.

Dodaje, że zyski można osiągnąć już w pierwszych miesiącach działalności. Wszystko zależy od zaangażowania. Wielu franczyzobiorców sieci SzybkiAngielski.pl prowadzi więcej niż jedną szkołę.

WIZYTÓWKA SIECI SZYBKIANGIELSKI.PL

Sieć szkół języka angielskiego.

  • liczba placówek – 40
  • kwota inwestycji – 25 tys. zł plus 3680 zł VAT

     


Anna Urbańska, wiceprezes Instytutu Colina Rose / Społeczeństwo chce i potrzebuje się uczyć. Obecnie zapotrzebowanie na naukę języka angielskiego jest nawet wyższe niż przed pandemią
Dominika Pronarska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Żłobek

Hej! Chciałabym otworzyć żłobek- macie doświadczenia z jakąś franczyzą? Może jest tutaj jakis właściciel, który zechciałby ze mną porozmawiać nt. opłacalności...

1 wypowiedzi
ostatnia 11.03.2024
Praca licencjacja - franczyza McDonald's

Piszę pracę licencjacką na temat franczyzy jako formy prowadzenia działalności gospodarczej na przykładzie McDonald 's. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety...

1 wypowiedzi
ostatnia 25.05.2021
Akademia Bystrzaka

Podłączam się do pytania.

2 wypowiedzi
ostatnia 25.11.2020
Akademia Bystrzaka

Witam serdecznie Zastanawiam się nad Akademia Bystrzaka. Macie jakieś doświadczenia?

2 wypowiedzi
ostatnia 21.02.2020
Wirtualna Asystentka?

Moja siostra i jest bardzo zadowolona. Z tego co wiem to swój poczatek miała po kursie Poli Sobczyk z Barand Assist. I potem zaangażowała się w to całkowicie i dziś...

2 wypowiedzi
ostatnia 10.02.2020
Wirtualna Asystentka?

Czy ktoś może pracuje jako WA i może podzielić się opinią? Zastanawiam się nad taką pracą. Znalazłam kilka kursów od Poli Sobczyk właśnie dla Asystentek i wygląda...

2 wypowiedzi
ostatnia 07.02.2020
Czy warto zainwestować w szkołę językową?

Moim zdaniem warto. Jestem pewien, że znajomość języka angielskiego na pewno ci się przyda w przyszłości. Znając jakiś język obcy możesz też starać się o lepszą...

21 wypowiedzi
ostatnia 14.11.2019
Z korepetytora na dyrektora

Fajny artykuł o ciekawej historii. Trzeba przyznać, że pomysł jest dość oryginalny i na pewno jest na to zapotrzebowanie. Sama chodziłam na korepetycje z matmy, więc...

3 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018