Biuro nieruchomości we franczyzie
Power Holding stara się proponować klientom jak najszerszy zakres usług. To odpowiedź na potrzeby rynku, który jest dzisiaj bardzo wymagający.
– Obecnie klienci, w dobie chronicznego braku czasu, oczekują kompleksowej obsługi, dostosowanej do ich potrzeb, preferując jedną firmę, która zajmie się wszystkimi formalnościami, od zakupu nieruchomości po załatwienie wszelkich finansowych i prawnych aspektów – zauważa Sylwia Leniek, specjalista ds. marketingu i administracji Power Holding.
Dlatego klienci Power Holding mają możliwość zakupu mieszkania na rynku pierwotnym lub wtórnym, uzyskania kredytu hipotecznego, skorzystania z ubezpieczenia nieruchomości lub na życie oraz wykończenia mieszkania za pomocą specjalnego pakiet wykończeniowego. Jeśli klient jest inwestorem i kupił nieruchomość na wynajem, firma może również zająć się zarządzaniem najmem.
– Zapewniamy też dostęp do ofert większości deweloperów. Usługa jest o tyle ciekawa, że jesteśmy czymś w rodzaju zewnętrznego biura sprzedaży dewelopera, więc to on pokrywa naszą prowizję, a nie klient – dodaje Sylwia Leniek. – Ponadto, świadczymy usługi poboczne, takie jak leasing i konsulting biznesowy, z których często korzystają klienci prowadzący działalność gospodarczą.
Mobilnie lub stacjonarnie
Zdaniem naszej rozmówczyni Polacy coraz bardziej doceniają pośrednictwo przy zakupie czy sprzedaży nieruchomości.
– Co więcej, dziś coraz więcej ofert z rynku wtórnego sprzedaje się w modelu off market, co oznacza, że agent nieruchomości, dzięki swojej sieci kontaktów łączy sprzedającego z kupującym, nie publikując nawet oferty w internecie – informuje Sylwia Leniek.
Power Holding ma dwa stacjonarne biura, w Krakowie i Katowicach i pięciu doradców mobilnych. I właśnie takie formaty współpracy proponuje franczyzobiorcom.
– Dzięki temu nasi partnerzy mogą wybrać model współpracy, który najlepiej odpowiada ich celom i strategii biznesowej – dodaje Sylwia Leniek.
Wariant mobilny jest tańszy w inwestycji, bo nie trzeba otwierać biura. Może być dobrą opcją na początek. Franczyzobiorcy mogą prowadzić biznes samodzielnie, a w przyszłości, poprzez podpisanie aneksu, rozwijać swoją działalność w oparciu o franczyzę stacjonarną, otwierając placówkę i budując zespół. Koszty przystąpienia do sieci to jednorazowa opłata wstępna, która zaczyna się już od 2,9 tys. zł. Miesięczna opłata franczyzowa to 1,3 tys. zł. Zawiera koszty związane z dostępem do narzędzi, wsparcia, dokumentów oraz publikacje ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych.
– Nasi partnerzy przechodzą szczegółowe szkolenia, otrzymują dostęp do naszego wypracowanego know-how, materiałów i narzędzi, a także wsparcie merytoryczne od dedykowanego opiekuna i osoby od marketingu. Nasz system oferuje zaawansowane oprogramowanie i narzędzia, w tym moduł rekrutacyjny – zapewnia Sylwia Leniek. – To wszystko znacznie przyspiesza proces uruchomienia i stabilizacji agencji. Franczyzobiorca nie jest pozostawiony sam sobie z problemami, zawsze może liczyć na pomoc i wskazówki, co zwiększa jego szanse na sukces.
WIZYTÓWKA POWER HOLDING
Grupa finansowa Power Holding prowadzi biura świadczące usługi pośrednictwa nieruchomości oraz szereg dodatkowych: kredyty, ubezpieczenia, wynajem samochodów, działania szkoleniowe, a także doradztwo biznesowe.
- 2 biura nieruchomości, 5 doradców mobilnych
- opłata wstępna od 2,9 tys. zł
- miesięczna opłata franczyzowa 1,3 tys. zł
PRZECZYTAJ ARTYKUŁY
To, że poszedłeś pracować na etat, nie oznacza, że całe życie tak musi być. Kup listopadowy numer "Własny Biznes FRANCHISING", odważ się i zmień swoje życie zawodowe.
Listopadowy numer miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" już w sprzedaży!
Anna Małta prowadzi mobilne biuro Power Invest, ale marzy jej się placówka stacjonarna. Czy uda jej się zrealizować plany?
Power Holding z franczyzą ruszył niewiele ponad rok temu. Dzisiaj ma sześć oddziałów partnerskich. Co oferuje franczyzobiorcom?
– Bezpieczny kredyt 2 proc. ożywił rynek nieruchomości – mówi Mateusz Pawełek, dyrektor operacyjny w Power Holding.
NAJCZEŚCIEJ CZYTANE
Żeby myśleć o otwarciu własnego McDonalda nie wystarczą tysiące ani setki tysięcy złotych . Potrzeba więcej. Ile? I co franczyzobiorca Złotych Łuków dostanie w zamian?
Pieczarkarnia to opłacalny biznes nawet na niedużą skalę. Właściciel jednej hali zbiera plony co sześć tygodni. Gdy ma się więcej pomieszczeń – wtedy na zyski można liczyć co tydzień.
Candy Pop, sklepy ze słodyczami z różnych zakątków świata, ruszają na podbój polskiego rynku.
Gastronomia, bankowość, usługi? Sprawdzamy, jakie branże i koncepty franczyzowe dobrze radzą sobie na rynku i jaki pomysł na biznes najprawdopodobniej sprawdzi się w 2024 roku.
Stworzyli glamping, czyli alternatywną formę wypoczynku zapewniającą bliski kontakt z przyrodą. Ilona Wrońska i Leszek Lichota zapewniają, że ich Forrest Glamp to idealne miejsce, aby nabrać dystansu i zapału do pracy.
POPULARNE NA FORUM
Greathouse gwarancją wsparcia biznesowego i sukcesu
Jeśli ktoś chce porozmawiać o założeniu biura pod naszym brandem to zapraszam na spotkanie lub kontakt mailowy/tel mail: mariusz@greathouse.pl tel: 690 550 273 Na forum...
WGN selekcjonuje partnerów
Nieruchomości zawsze były w obrocie, pośrednictwo to dobry fach na przyszłość.
Od agenta do właściciela
Z WGN współpracuje od lat, wiele nieruchomości powierzyłem w ręce agentów. Polecam każdemu.
WGN idzie na rekord
Gratulacje! To zaskakujący wynik. WGN jest znaną marką i przyciąga klientów.
Od agenta do właściciela
Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku! WGN ma znakomitych i profesjonalnych partnerów
WGN idzie na rekord
Bardzo ciekawy artykuł. Warto przyjrzeć się Grupie WGN jako pomysł na biznes.
Od agenta do właściciela
Brawo Panie Tomaszu! Widać, że nieruchomości to Pana pasja. Ciekawa franczyza, może sama zainteresuje się tematem.
Nowa franczyza w nieruchomościach
Dobrze rozumiem, że oprócz agencji nieruchomości mogę zarabiać dodatkowo na poleceniach usług, jak kredyt i ubezpieczenie tak? Pozdrawiam, Krzysztof