Obecnie w ramach systemu partnerskiego w całej Polsce działa około 130 placówek Dobrych Sklepów Rowerowych.
Piątek
28.08.2009
Dobre Sklepy Rowerowe wprowadzają system informatyczny ułatwiający komunikację pomiędzy poszczególnymi sklepami działającymi w sieci.
 

Firma wdrożyła system informatyczny, który ułatwia zarządzanie siecią sprzedaży i pozwala na bieżąco kontrolować zmiany w asortymencie, które mają miejsce w poszczególnych sklepach.
- Dzięki autorskiemu systemowi informatycznemu pomogliśmy naszym partnerom zoptymalizować procesy zamówienia, sprzedaży, przyjęcia asortymentu na magazyn oraz umożliwiliśmy elektroniczną wymianę dokumentów pomiędzy firmą a placówkami partnerskimi – mówi Tomasz Radzki, prezes zarządu Velo, właściciela marki DSR.

Zmianie uległa także witryna internetowa Dobrych Sklepów Rowerowych. Dzięki modyfikacjom klienci będą mogli sprawdzić on-line, w którym ze sklepów dostępny jest określony produkt.

Wymagania stawiane potencjalnym partnerom, to przede wszystkim uczciwość i rzetelność kupiecka, dbałość o profesjonalną obsługę klienta, a także kapitał własny w wysokości minimum 40 tys. zł, zabezpieczenie finansowe o wartości nie mniejszej niż 80 tys. zł oraz przystosowanie wizerunku sklepu do obowiązujących w sieci standardów.
- Branża rowerowa jest wymagająca, dlatego do współpracy zapraszamy przede wszystkim osoby z doświadczeniem – mówi Tomasz Radzki. - Najchętniej współpracujemy z firmami rodzinnymi, osobami prowadzącymi sklepy sportowe oraz przedsiębiorcami, którzy już prowadzą działalność i dysponują lokalem handlowym o powierzchni co najmniej 40m2.

(mak)


Magdalena Krocz