Znane marki idą na wschód

W październiku firma otworzyła swój pierwszy sklep we Lwowie.
Piątek
06.11.2009
Firma Brand New Products - stores outlet, właśnie otworzyła swój pierwszy salon na Ukrainie.
 

Brand New Products to sieć sklepów wyprzedażowych (tzw. outletów). Firma specjalizuje się w handlu markową odzieżą i obuwiem. W swojej ofercie ma takie marki jak Puma, Lee czy Versace. W całej Polsce działa ponad 60 sklepów z logo Brand New Products. Do końca tego roku planowane jest otwarcie jeszcze sześciu nowych sklepów. Nowe punkty powstaną m.in. w Gdańsku, Opolu Lubelskim, Krakowie i Wrocławiu.

W październiku firma otworzyła swój pierwszy salon na Ukrainie rozpoczynając tym samym ekspansję na rynki wschodnie.
- Placówka, którą otworzyliśmy we Lwowie, to dopiero początek naszego rozwoju na Ukrainie. Na listopad zaplanowaliśmy otwarcie drugiego sklepu, który również mieści się we Lwowie – mówi Paweł Bryniarski z firmy Brand New Products. - Liczymy na to, że nasza druga placówka na Ukrainie spotka się z równie ciepłym przyjęciem, jak pierwsza.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do sieci Brand New Products muszą mieć lokal o powierzchni minimum 20 m2. Na zatowarowanie, licencję i meble trzeba wydać co najmniej 30 tys zł. Lokal musi być wyposażony i urządzony zgodnie ze standardami Brand New Products. Pakiet franczyzowy obejmuje szkolenia oraz kompleksowe doradztwo.

(mak)