Więcej doradców finansowych

Blue Tax Group świadczy usługi w m.in. zakresie doradztwa podatkowego, prawno-gospodarczego i w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych.
Czwartek
24.06.2010
Blue Tax Group zawarł trzy nowe umowy franczyzowe.
 

Spółka notowana na rynku Newconnect pozyskała od początku roku trzech franczyzobiorców. Nowe placówki znajdują się w Jeleniej Górze, Biłgoraju i we Wrocławiu. Umowy z partnerami zostały zawarte na trzy lata. Obecnie sieć doradców finansowych liczy 18 punktów franczyzowych i trzy własne.

Koszt przystąpienia do sieci wynosi 4-50 tys. zł w zależności od wyboru modelu współpracy franczyzowej. Partnerzy mogą liczyć na wsparcie w zakresie zaprojektowania placówki, doradztwa oraz działań promocyjnych. Blue Tax Group pomoże również pozyskać nowych klientów. Wymagania wobec przyszłych franczyzobiorców to komunikatywność i mobilność. Mile widziane jest także doświadczenie w branży finansowej.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Drukarnia w Warszawie

Szukam drukarni w Warszawie, która za przystępną cenę zajmie się wydrukiem baneru. Zalezy mi też na tym, aby przez cenę nie ucierpiała jakość tego wydruku. Pomocy :)

1 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018
Jaka drukarnia online?

Ja dlugo szukałam drukarni, która w atrakcyjnej cenie wydrukuje mi zaproszenia ślubne. koleżanka podsunęła mi sprawdzoną przez siebie drukarnię...

46 wypowiedzi
ostatnia 08.12.2018
Szkolenia menedżerskie

Bardzo dobre szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych coachów są prowadzone przez firmę szkoleniową Maciołek&Wspólnicy. Szkolenia są 2-dniowe i...

28 wypowiedzi
ostatnia 07.12.2018
Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

hej a może spróbuj z nimi, są bardzo elastyczni i swoje nadruki możesz dać i zaprojektować i wielkości różne i sposoby montażu :)

45 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Jaka drukarnia online?

Ja od dawna drukuje w AQRAT.pl. Bardzo fajna drukarnia, nie są online ale mają świetnych opiekunów, dopilnowują wszystkiego, doradza, poprawia pliki i mam zawsze wszystko...

46 wypowiedzi
ostatnia 31.10.2018
Jaka drukarnia online?

Ja jakoś nie mam przekonania do drukarni online, nie zawsze jakość jest dobra, wolę iść do sprawdzonej drukarni na mieście. Od razu widze co i jak itd.

46 wypowiedzi
ostatnia 30.10.2018
Reklama w social media

Oprócz social media warto również wybrać pozycjonowanie. Sama reklama w SM może nie wystarczyć, chociaż nie wiem z jakiej branży jesteś.

3 wypowiedzi
ostatnia 22.10.2018
Jaka drukarnia online?

Polecam wpisać w Google Web-to-Print Wizytówki,ulotki a już niedługo zamawiam u nich kalendarze a wszystko w korzystnej(lepszej na razie nie znalazłem) i to wszystko z...

46 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2018