Menedżer sieci, który sam został franczyzobiorcą

W lipcu 2015 roku dotychczasowy dyrektor ds. rozwoju sieci PÓŁNOC nieruchomości Krzysztof Pelowski zdecydował się na otwarcie nowego oddziału PÓŁNOC Nieruchomości w Krakowie.
 

W lipcu 2015 roku w strukturze PÓŁNOC Nieruchomości nastąpiły duże zmiany. Dotychczasowy Dyrektor ds. rozwoju sieci PÓŁNOC nieruchomości Krzysztof Pelowski zdecydował się na otwarcie nowego oddziału PÓŁNOC Nieruchomości w Krakowie, który jest już trzecim z kolei punktem obsługi klienta w tym mieście.

Krzysztof, który miał okazję poznać naszą sieć od podszewki najlepiej wie jak wykorzystać sprawdzoną markę na lokalnym rynku w Krakowie, gdzie biuro Północ Nieruchomości jest obecne od 1999 r. Prowadzony przez niego zespół tworzą doświadczeni doradcy, którzy od wielu lat są związani z branżą nieruchomości. Nowe biuro PÓŁNOC Nieruchomości będzie mieściło się przy ul. Rydla 24.

Jak swoją decyzję komentuje Krzysztof Pelowski?

PÓŁNOC Nieruchomości to dla mnie coś więcej niż tylko marka kojarzona z pośrednictwem. Dla mnie to nie tylko nazwa i logo, ale przede wszystkim standardy, zasady, jakość pracy i obsługi klientów. Markę znam od kilkunastu lat, a sam pracuję w ramach Grupy PÓŁNOC Nieruchomości od 2009 r. tak wiec dobrze poznałem zastosowanie standardów PÓŁNOC Nieruchomości w praktyce.

Przez ponad 4 lata miałem styczność z osobami, które prowadzą swoje biura w całej Polsce. Sam wdrożyłem ponad 20 biur, z których znaczna część bardzo dobrze prosperuje. W ostatnich latach uczestniczyłem również w wielu szkoleniach managerskich, marketingowych i sprzedażowych i nie widzę innego rozwiązania jak sprawdzenie swojej wiedzy i umiejętności w praktyce.

Wiem, że może to wydawać się ryzykowne, bo ode mnie będzie wymagało się więcej niż od innych Franczyzobiorców, jestem jednak przekonany, że sukces jest na wyciągnięcie ręki i grzechem byłoby z tej okazji nie skorzystać. 

Poza tym nieruchomości i praca z ludźmi to moja pasja i nie są to puste słowa. Ta praca zawsze dawała mi pewien dreszczyk dzięki swojej nieprzewidywalności! Nigdy nie wiemy czy kolejny klient nie będzie tym, który kupi naszą nieruchomość! Tu nie ma miejsca dla rutyny i nudę i właśnie to mi się podoba.

Ogromnym plusem jest też to, że będę współpracował z zespołem, który znam od dawna. Część pośredników z mojego zespołu pomagało mi jak byłem na etapie początkującego agenta i dlatego mogę śmiało powiedzieć, że będziemy NAJLEPSZYM BIUREM NIERUCHOMOŚCI W KRAKOWIE.

Maciej Trela – Prezes Zarządu PÓŁNOC&Partnerzy o zmianach wypowiada się tak:

Krzysztofa Pelowskiego od początku swojej kariery w branży nieruchomości cechowały pracowitość oraz konsekwencja w dążeniu do obranych celów, zarówno na stanowisku specjalisty ds. nieruchomości, jak i osoby zarządzającej ogólnopolską siecią biur nieruchomości. Nie mam więc wątpliwości, ze Krzysztof świetnie odnajdzie się w nowej roli, jaką będzie prowadzenie własnego biura nieruchomości pod marką PÓŁNOC Nieruchomości.

Trudno o lepszą rekomendację dla naszej sieci, jak fakt, że osoba która związana jest z naszą marką od ponad 6 lat, a na stanowisku dyrektora ds. rozwoju sieci od 4,5 roku, zdecydowała się na otwarcie i prowadzenie biura nieruchomości zgodnie ze standardami PÓŁNOC Nieruchomości. Jest to istotne, ponieważ w obecnej rzeczywistości jeszcze ważniejsza niż kiedyś jest wysoka jakość obsługi, szkolenia, profesjonalizm, szybkość w działaniu oraz skuteczny marketing, czyli to czym cechuje się sieć PÓŁNOC Nieruchomości.

Otwarcie trzeciego oddziału PÓŁNOC Nieruchomości w Krakowie, związane jest z realizacją przyjętej strategii intensywnego rozwoju sieci biur nieruchomości w całej Polsce, w tym także w Krakowie. Od początku 2015 roku spółka PÓŁNOC&Partnerzy zarządzającą siecią blisko 50 oddziałów pod marką PÓŁNOC Nieruchomości zawiązała 13 umów z nowymi partnerami franczyzowymi, a do końca roku planowane jest podpisanie 10 kolejnych. Oddziały PÓŁNOC Nieruchomości otwierane są zarówno w dużych jak i małych miastach , a w każdym punkcie obsługi, klienci mogą skorzystać z pełnego wachlarza usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Dowiedz się więcej i dołącz do sieci PÓŁNOC Nieruchomości www.franczyzanieruchomosci.pl lub www.polnoc.pl