Doradcy zarabiają na prowizjach od podpisanych umów. Podobno najbardziej doświadczeni są w stanie osiągnąć przychód w wysokości 30 tys. zł miesięcznie.
Poniedziałek
01.02.2016
Play Partner szuka doradców biznesowych. Najbardziej pożądane są osoby mieszkające na stałe w zachodniej Polski.
 

Play Partner, dawniej funkcjonujący pod nazwą Optico, to sieć doradztwa handlowego i sprzedaży produktów Play. W tej chwili w całym kraju ma około 40 doradców, obsługujących klientów biznesowych. Ale ciągle chce powiększać tę grupę.
– Szukamy osób, które zajmą się sprzedażą usług sieci Play i kompleksową obsługą klientów biznesowych – mówi Damian Tomkowiak, koordynator sprzedaży. – Chcemy rozbudować sieć naszych doradców w całej Polsce, ale w tej chwili szczególnie zależy nam za zachodnich rejonach kraju.

Z laptopem i samochodem

Kandydat na doradcę powinien prowadzić własną działalność gospodarczą, ponieważ podpisuje z Play Partner umowę agencyjną. Mile widziane jest doświadczenie sprzedażowe oraz własna baza klientów, choć nie jest to wymóg konieczny.
– Posiadamy własne bazy, którymi wspomagamy nowych doradców – dodaje Damian Tomkowiak.

Do pracy potrzebny jest jeszcze laptop, telefon, samochód (ten ostatni nie jest wymagany, aczkolwiek bardzo przydatny). Nawiązujący współpracę doradca wpłaca zabezpieczenie finansowe.
 – Wysokość zabezpieczenia jest ustalana indywidualnie, pieniądze trafiają na oprocentowane konto, później, jeżeli nie stwierdzimy żadnych uchybień, są zwracane – tłumaczy Damian Tomkowiak.
Doradcy zarabiają na prowizjach od podpisanych umów. Podobno najbardziej doświadczeni są w stanie osiągnąć przychód w wysokości 30 tys. zł miesięcznie.
– Dobrym wynikiem jest zawarcie 40 umów w miesiącu – dodaje Damian Tomkowiak. – Naszą ofertę kierujemy głównie do mikroprzedsiebiorców, ale bez problemu obsługujemy też duże firmy. Może się zdarzyć, że jeden duży klient zapewni właśnie te wspomniane 40 umów. Wszystko zależy od operatywności i aktywności doradcy.