Forum: BZ WBK - czy franczyza bankowa się opłaca - finanse i bankowość 106

stasek16 24.03.2011 *.217-98-6-8.simset.net

14
5,99 to otrzymasz jak bedziesz mial już w Banku konto ( najlepiej trzy) z kontem walutowym i oszczędnościowym wraz z przynajmniej dwoma kartami kredytowymi i limitem w koncie. Nie zaszkodzi już jakiś kredyt gotówkowy oczywiście który juz regularnie spłacamy. Bo tak to standardowo 17,99 albo 19,99. pzdr

Nina 29.03.2011 *.cpj69.neoplus.adsl.tpnet.pl

13
ZORRO TY NIE JESTEŚ BANDERASEM A JA NACIĄGACZEM, A MÓWIĘ O OBIEKTYWNYCH FAKTACH. ANTONIO BANDERAS TO OSOBA ROZPOZNAWALNA I GWIAZDA FILMOWA WIĘC NA PEWNO ZWRACA UWAGĘ, A CO DO OPROCENTOWANIA TO WSZYSTKIE BANKI POSŁUGUJĄ SIĘ OPROCENTOWANIEM NAJNIŻSZYM JAKIE MAJĄ W OFERCIE I PISZĄ "OD" ALE TERAZ AKURAT BZ WBK MA CHYBA NAJNIŻSZE I NIE MA CO DYSKUTOWAĆ. OCZYWISCIE JAK KTOŚ NIE CHCE KREDYTU, TO GO NIE BĘDZIE BRAŁ.

credo 29.03.2011 *.213.158.217.33.pat.umts.dynamic.eranet.pl

76
A o czym świadczą półprawdy w reklamach banków? Podobno banki to instytucje zaufania "publicznego". Z etyką wobec konsumenta ma to niewiele wspólnego.

Jarekelblag 29.03.2011 *.dynamic-62-87-227-215.ssp.dialog.net.pl

8
Reklamy dużo nie pomogą, konkurencja nie śpi i w obecnej chwili w TV można zobaczyć wszystkie banki tak więc \\\"nasza\\\" ginie w gąszczu. Tylko PKO przeznaczyło dwukrotnie więcej środków niż BZWBK w teraźniejszej kampani podobno \\\"największej\\\" w historii banku - porażka! BeZet planuje zwiększyć przez tą akcję sprzedaż kredytów o 35% ale czy dla partnerów to wystarczy? Odp chyba jest jasna?!

ZORRO 30.03.2011 *.dynamic-87-105-99-52.ssp.dialog.net.pl

5

NINA

CZY TY PROWADZISZ PLACÓWKE BZta ?

 BO CAŁY CZAS MAM WRAŻENIE ŻE TWOJA WIEDZA O FAKTYCZNYM PROWADZENIU 

 TEGO PSEUDO BIZNESU POCHODZI WYŁĄCZNIE Z REKLAM ! Z BANDERASEM !!!

Nina 30.03.2011 *.cpq15.neoplus.adsl.tpnet.pl

13

ZORRO NIE RÓB SCENY LICZĄ SIĘ CENY!!!!!!!!!! Rozmawiam z WBK na temat współpracy i szukam miejscówki pod placówkę. Jak się w końcu uda otworzyć, to się okaże kto ma rację. Jednak i w tym biznesie jak w każdym zresztą są zadowoleni i niezadowoleni, a w dzisiejszym Fakcie są wypowiedzi partnerów, którzy chwalą sobie współpracę z WBK-są nazwiska i fotki- więc chyba nie kłamią.

George 30.03.2011 *.87-205-58-132.adsl.inetia.pl

7

Język tego forum wygląda tak - albo sie z nami zgadzasz i musisz tylko narzekać albo jesteś poprostu "kapustą" tak jak to pisze Zorro. Język dyskusji z poziomu piaskownicy. Powiem tak , napewno nie jest to biznes na którym można dorobić sie przysłowiowych "kokosów". Wszystko zależy od misjsca w którym prowadzimy taką placówkę, kosztów no i naszego zaangażowania. Nie lubię narzekać, nie narzekam i nie będę narzekał. Poprostu, jak coś nie ma sensu to tego nie robie i tyle.  Przychylam sie też do wypowiedzi kolegi Jarkaelbląg, że obecna kampania kredytu z Banderasem to porażka bo tak jest. Nie pomoże ona zwiększyć sprzedaz kredytu bo praktycznie jej w TV nie ma. Ale nie znięchęcajmy ludzi do spróbowania bo siedzenie na zasiłku i życie na kszt państwa to też dla wielu nie jest rozwiązaniem. Sam otwierając ten biznes podchodziłem do tego entuzjastycznie ale czas też ten mój entuzjazm zweryfikował. Udało nam sie jednakże nie dokładać do tego biznesu na rynku gdzie trzeba było i trzeba wyrywać sobie klientów.

tadek 30.03.2011 *.acbe68.neoplus.adsl.tpnet.pl

32
Słowa to jeszcze nie rzeczywistość.Nigdy nie zrozumiem ludzi,którzy pozytywnie oceniają system franczyzowy,do którego większość franczyzobiorców dokłada,ewentualnie po roku działalności zarabiają na koszty.Tak jak są nieudolni franczyzobiorcy,tak na rynku są nieudolne,niedochodowe systemy franczyzowe.W branży odzieżowej przykładem złego systemu był OXIDE,którego juz nie ma .W bankowej BZ.Taka jest rzeczywistość i słowa tu niczego nie zmienią.

credo 30.03.2011 *.178.182.15.223.nat.umts.dynamic.eranet.pl

76

I taka jest rzeczywistość, entuzjazm Niny wynika z tego, że dopiero czeka ją szczeście zostania "partnerem" Santandera.

Entuzjazm i podniecenie znacznie opadają gdy praktyka weryfikuje założenia "partnerstwa".

Różnica jest taka jak pomiedzy warunkami kredytu przedstawionymi w reklamie i umowie kredytowej.

Jarekelblag 31.03.2011 *.dynamic-87-105-100-251.ssp.dialog.net.pl

8
Nina... każdy na początku tak jak i Ty wiązał z tym biznesem nadzieje, wszystkie negatywne komentarze są poparte faktami.

George 31.03.2011 *.77-253-16-59.adsl.inetia.pl

7

Wszystkie negatywne komentarze na tym forum poparte są faktami ale od pseudo biznesmenów, beznadziejnych ludzi, którym sie nic nie udaje i którzy chcą zniechęcić pozostałych. Informacja dla Niny - jeżeli masz zapał do pracy, wiesz jak sprzedawać, masz dobre miejsce na działalnośc to próbuj, do odważnych świat należy. Nie słuchaj tych wszystkich krzykaczy bo w ten sposób nic nie osiągniesz.

obiektywny komentator 31.03.2011 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

podniecacie się reklamą z Banderasem, ale jakoś dziwnie wszyscy pomijają w milczeniu fakt, że gość zainkasował za reklamę pieniądze i to bez wątpienia nie małe.

Ktoś przecież zapłacić za to musi! A kto zapłaci? Pan zapłaci i Pani zapłaci ... ot poprostu klienci.

Nie bądźcie naiwni ludzie nie polecą do banku zadłużać się tylko dlatego, że podstarzały Banderas mówi, że to fajne. To już nie te czasy, że społeczeństwo konsumentów łyka wszystko co im się pod nos podsunie.

Nie wiem jak na Was, ale na mnie lepsze wrażenie dla postrzegania wizerunku banku i jego marki zobiłoby to, że te kilka milionów jakie bez wątpienia wziął Banderas przekazać nie wiem na dożywianie dzieci w szkołach, zalesienie jakiejś części polski, dorybienie stawów i rzek etc.

tadek 31.03.2011 *.acbe68.neoplus.adsl.tpnet.pl

32

George!Jak już dajesz Ninie  takie rady prosto od serca płynące,to podaj jej jeszcze swoje namiary,zeby cie nie szukała,bo w przyszoszłości na pewno będzie chciała się odwdzięczyć,a co najmniej podziękować za sukces do którego się przyczniłeś.

stasek16 31.03.2011 *.217-98-6-8.simset.net

14

Nina a po co Ty szukasz miejsca skoro jest tylu Partnerów co Ci z chęcią placówkę sprzedadzą - placówki już urządzone nic tylko wsiadac i jechać ze sprzedażą.

http://www.favore.pl/231224_sprzedam-placowke-bankowa-bzwbk-partner-drawsko-pomorskie.html

http://investing.pl/?co=oferty&idd=4&id=14803

http://investing.pl/?co=oferty&idd=4&id=19690

http://www.biznesforum.pl/franczyza-banku-bz-wbk-vt62118.html

http://www.bizzone.pl/forum/viewtopic.php?p=66375&sid=c616bf35ebfdcbf27dadc212b0a59737

http://www.finansuj.pl/oferta/placowka-partnerska-bz-wbk--45--sprzedam-placowka-partnerska-bz-wbk-lublin-lubelskie-finanse-uslugi/985/firma

http://www.sprzedambiznes.pl/index.php?page=sprzedac&action=zobacz&id=3853

 http://www.finansowe.mea.pl/sprzedam-franczyze-bz-wbk-2010,09,24.html

http://investing.pl/?co=oferty&idd=4&id=14121

phi aż mi sie znudziło wklejać..... przekrój przez całą Polskę od morza do gór. 

 Miejsce nie jest ważne wg BZ bo jak nie idzie to winny jest tylko i wyłącznie nieudolny  Partner. Pozwolą Ci nawet otworzyć placówkę pół kilometra od innej bądź oddziału by sie chwalic ile to już nie otwarli w gazetach. Powiem jedno miało być  200 placówek działających a tu figus pospolity, ledwo 100 przekroczyli. Owszem otwierają nowe ale po mału więcej placówek sie zamykla niż otwiera a wiele z nich ledwo na koszty wyrabia i w głowach Partnerów sa tylko i wyłącznie myśli o zamknięciu badź opchnięciu tego "byznesu" . co do reklamy to  się nie przyłożyli ( ot takie sobie coś)

ZORRO 02.04.2011 *.dynamic-78-8-16-48.ssp.dialog.net.pl

5

GEORGE

KTO I ILE ĆI PŁACI ?

piszesz kłamstwa i tyle, może podaj namiary a chętnie się z tobą spotkam

co do nieudolności partnerów to frajerze jestem w czołówce rankingów więc opwiadaj dalej te swoje głodne kawałki takim naiwniakom jak NINA bo ja znam fakty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kasuje te forum to to farsa 

George 04.04.2011 *.87-205-237-123.adsl.inetia.pl

7
Wieć tak Zorro. Ja też jestem w czołwce rankingu i wiem jak to jest prowadzić ten biznes. Prowadze go od kilku miesięcy i tylko w I miesiącu trochę dołozyłem. Teraz nie jest tak źle. Podejrzewam, że nie znasz się na prowadzeniu biznesu i powinieneś zając się sprzedawaniem pomidorów na targu. Nie każdy zna się na prowadzeniu biznesu polegającym na sprzedawaniu produktów bankowych. Jeżeli prezentujesz w swojej placówce taki sam poziom jak na tym forum to nie dziwię się, że nie masz Klientów i coś Ci nie wychodzi. Zniżać się do Twojego poziomu nie będę i nie mam zamiaru Ciebie wyzywać i obrażać bo mimo wszystko wszędzie obowiązują pewne zasady zachowania, nawet na takich forach internetowych które mają za zadanie rzucić obiektywne światło dla tych, którzy tym sie interesują. Wychowanie wynosi się z domu, tego się już nie nauczysz.

tadek 04.04.2011 *.acdd193.neoplus.adsl.tpnet.pl

32
Jesteś zwykłym bydlakiem GEORGE.Jak mozesz publicznie polecac biznes,z którego  90 procent właścicieli jest niezadowolonych.Jesteś  typem człowieka,który własną matkę wsadziłby na minę,gdyby tylko mógł na tym zarobić.

Jarekelblag 04.04.2011 *.dynamic-78-8-16-19.ssp.dialog.net.pl

8
No cóż zrobiło się ostro. George nie narzeka bo prawdopodobnie ma predyspozycje do prowadzenia tej działalności, dobry punkt, brak konkurencji głónie Oddziału BZtki, być może działał już w tej branży na tym terenie i ma znjomości etc. To wsztstko może składać się, że biznes się kręci jednak nie wszyscy mają takie szczęście. No ale kto nie ryzykuje ten szampana nie pije.

George 04.04.2011 *.87-205-237-123.adsl.inetia.pl

7

Informacja dla Pana który zwie się na tym forum Tadkiem. Nie zna mnie Pan i prosze mnie w ten sposób nie oceniać. Widzę, że nie został Pan odpowiednio wychowany przez rodziców i język rynsztoka jest dla Pana normalny. To tylko potwierdza, że biznes zwany bankowościa nie jest dla Pana i powinien trzymać się od tego z daleka. Nie będę Panu odpowiadał tego typu wulgaryzmami bo moje wychowanie na to nie pozwala i mimo wszystko szanuje osoby które wypowiadają się na tym forum. Uważam, że wypowiedż Pana jest naprawde rzeczowa, bardzo wiele wnosi w tą dyskusje i bardzo dobrze o Panu świadczy. Jak tacy ludzie mogą wogóle cokolwiek prowadzić co jest związane z obsługą Klienta ??? Zapraszam mimo wszystko wszystkie osoby które sa chćetne do otwarcia tego typu działalności do rzeczowej dyskusji, chętnie podziele się swoimi doświadczeniami.

Jarekelblag 04.04.2011 *.dynamic-78-8-16-19.ssp.dialog.net.pl

8
Mimo to uważam, że Bank powinien lepiej wynagradzać Partnerów w końcu to Placówki Bankowe, a nie kiosk ruchu, który można utrzymać za tysiąc złotych.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.