RCU Ubezpieczenia

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Sprawdzone rozwiązania i zweryfikowane w praktyce zasady rozwijania działalności w sektorze ubezpieczeń - to zawarty w jednym zdaniu przepis na Twój sukces. Oferujemy w ramach jednego, intuicyjnego systemu informatycznego dostęp do ofert większości Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz szereg udogodnień, dzięki którym błyskawicznie przygotujesz ofertę, zaraz potem polisę a całą produkcję rozliczysz w ciągu paru chwil. Franczyza RCU Ubezpieczenia to model, który wspiera, rozwija i inspiruje do samodzielnego rozwoju.

JEDNOSTKI WŁASNE

6

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

150

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Mamy wszystko o czym myślałeś wcześniej rozważając rozpoczęcie lub dalszy rozwój kariery w branży ubezpieczeniowej. Możemy zaproponować Ci profesjonalną współpracę bazującą na zaufaniu i zrozumieniu wzajemnych potrzeb. Chcemy abyś stał się ważnym Partnerem naszej firmy na lata i mamy ofertę, która sprawi, że będziesz zainteresowany taką współpracą!

Zostań Partnerem RCU Ubezpieczenia. Otwórz biuro RCU a otrzymasz pełne wsparcie merytoryczne, zaawansowane rozwiązania informatyczne, profesjonalizm i partnerskie podejście. Franczyza RCU to przejrzyste zasady współpracy, wysokie prowizje, innowacyjne produkty ubezpieczeniowe a przede wszystkim partnerskie relacje.

Zostań doradcą i profesjonalnym partnerem swoich klientów. Rozwijaj się i pogłębiaj swoje kompetencje i sięgnij wspólnie z nami po sukces. Dzięki nam od pierwszego dnia zaistniejesz w internecie, będziesz w swoim biurze mógł prezentować reklamy online z konkurencyjnymi produktami na rynku. Jeżeli stawiasz sobie cele, jesteś zdeterminowany rozwiniesz się błyskawiczne z RCU Ubezpieczenia. Mamy dynamiczne i nowoczesne oznakowanie, które wyróżni Cię i podkreśli Twój profesjonalizm. Rozpocznij z nami pracę w sposób, który przyniesie Ci efekty. Zostań naszym partnerem.

Zacznij od dziś korzystając z:

 • zestawu wyjątkowych produktów własnych: życie i majątek,
 • dedykowanego systemu informatycznego, który pozwala na wykonanie kalkulacji przy pomocy skanera kodu AZTEC,
  Kalkuluj, polisuj i zarządzaj produkcją oraz korzystaj z automatycznego systemu informującego twoich klientów,
 • wsparcia marketingowego: nasze profesjonalne studio projektowe przygotuje materiały z opcją personalizacji lub opracowane specjalnie dla Ciebie,
 • wsparcia infolinii, koordynatora oraz działu IT,
 • indywidualnej strony internetowej,
 • zakupów produktów reklamowych w markecie partnera,
 • najnowszych reklam produktów RCU na ekranie TV,
 • rozwoju kompetencji w ramach programu RCU Edu,
 • systemów premiowych oraz konkursów dla partnerów.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Uruchomienie biura agencyjnego partnera to inwestycja na poziomie: 15 tys. złotych.

W tej cenie otrzymujesz pełne wyposażenie placówki zgodnie z wytycznymi, oznakowanie wizerunkowe wewnętrzne i zewnętrzne (podświetlany kaseton led), zdalnie konfigurowany dostęp do narzędzi informatycznych, własną stronę internetową z pakietem promocyjnym, dostępem do systemu RCU Edu i pozostałe zgodne z ABC nowego partnera.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Lokal o powierzchni nie mniejszej niż 20 mkw. znajdujący na parterze z wejściem od ulicy z możliwością ustytuowania w widoczny sposób reklamy podświetlanej na elewacji.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

RCU Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp.k.

Katowicka 65, 41-600 Świętochłowice

(32) 428 24 40

wspolpraca@rcu.pl

rcu.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do RCU Ubezpieczenia.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.