RCU Ubezpieczenia

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Model franczyzowy oferowany przez RCU Ubezpieczenia to pełne wsparcie w codziennej pracy naszych Partnerów, prowadzących działalność pod marką RCU. Proponujemy rozwiązania zwiększające konkurencyjność i ułatwiające dotarcie do nowych Klientów. Mamy w ofercie większość Towarzystw Ubezpieczeniowych i oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, życiowe i inne. W ramach intuicyjnego systemu informatycznego połączonego z systemami Towarzystw nasi franczyzobiorcy uzyskują dostęp do porównywarki ofert, modułu generującego polisy oraz opracowującego produkcję. 

Model współpracy z RCU Ubezpieczenia to rozwiązanie, które możemy elastycznie dopasować do potrzeb zainteresowanych Partnerów.

JEDNOSTKI WŁASNE

6

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

150

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Od ponad 20 lat budujemy Rodzinę Partnerów RCU Ubezpieczenia. Kładziemy nacisk na przejrzyste zasady współpracy, wysokie prowizje, innowacyjne produkty ubezpieczeniowe a przede wszystkim partnerskie relacje. Nasza sieć stale rozwija się w oparciu o sprawdzone rozwiązania i zweryfikowany schemat postępowania.

Model franczyzowy RCU Ubezpieczenia to oferta wariantowa uzależniona od doświadczenia osób zainteresowanych współpracą z nami. 

Warianty współpracy:

 • skorzystaj z wariantu Premia na Start, gdy jesteś agentem ubezpieczeniowym z doświadczeniem,
 • wybierz wariant Pas Startowy, w którym zaproponujemy Ci wsparcie finansowe w okresie dwóch lat od rozpoczęcia współpracy,
 • skorzystaj z opcji Partner Polecający, przygotowanej dla osób zainteresowanych współpracą na niezobowiązujących warunkach z opcją dalszego rozwoju.

Franczyzobiorcy RCU otrzymują:

 • dostęp do szerokiej oferty produktów ubezpieczeniowych, w tym produktów własnych RCU,
 • możliwość skorzystania z systemów premiowych oraz konkursów dla Partnerów,
 • system sprzedażowy wykonujący kalkulację przy wykorzystaniu skanera kodu AZTEC, realizujący wystawienie polisy i zarządzania produkcją oraz CRM. Nasz system sprzedażowy jest połączony z systemami informatycznymi Towarzystw Ubezpieczeniowych,
 • bieżącą pomoc Działu Wsparcia, wsparcie Opiekunów oraz działu IT i Reklamy,
 • indywidualną stronę internetową i dostęp do biblioteki materiałów reklamowych,
 • możliwość rozwoju swoich kompetencji w ramach programu RCU|EDU.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 

 1. Wariant franczyzy Premia na Start to możliwość otrzymania premii w wysokości do 50 000 pln dla doświadczonych agentów ubezpieczeniowych z portfelem Klientów. KLIKNIJ
 2. Wariant franczyzy Past Startowy to koszt w przedziale 5 000 pln do 15 000 pln. KLIKNIJ
 3. Wariant Partner Polecający to propozycja, w której Partner nie ponosi żadnych kosztów. KLIKNIJ

 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Lokal o powierzchni nie mniejszej niż 20 metrów kwadratowych, znajdujący się na parterze. Pomieszczenie  z wejściem od ulicy i możliwością instalacji reklamy podświetlanej na elewacji.

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

RCU Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp.k.

Katowicka 65, 41-600 Świętochłowice

(32) 428 24 40, +48 884 640 700

wspolpraca@rcu.pl

rcu.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do RCU Ubezpieczenia.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma RCU Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp.k. (Katowicka 65, 41-600 Świętochłowice). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego RCU Ubezpieczenia oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie rcu.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.