New York Hot Dog

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

New York Hot Dog to największa sieć franczyzowa oferująca hot- dogi według oryginalnej amerykańskiej receptury. Firma powstała w 2006 roku i od tego czasu prężnie rozwija swoją sieć otwierając punkty własne oraz franczyzowe. Dziś New York Hot Dog to blisko 40 punktów w całej Polsce. Nasze sieć obejmuje restauracje, wyspy gastronomiczne oraz mobilne wózki z hot-dogami. Oprócz bogatej oferty hot-dogów sieć oferuje także zapiekanki, kanapki, świeżo wyciskane soki, napoje gorące i zimne i inne.

New York Hot Dog to firma współpracująca ze swoimi partnerami na zasadzie franchisingu. Z naszej strony oferujemy wszystko, co potrzebne jest do założenia i prowadzenia własnego punktu z hot dogami: markę, pomysł, recepturę, wózek, szkolenia sprzedawców, a także pełne zaopatrzenie. Co więcej, znajdziemy najlepszą możliwą lokalizację w mieście każdego, kto zechce z nami współpracować i wynegocjujemy najlepsze warunki. Równie chętnie załatwimy wraz z naszym partnerem wszelkie kwestie. Nie zabraknie także wsparcia, pomocy oraz przedstawienia naszych dotychczasowych doświadczeń. W ramach marki New York Hot Dog zorganizujemy również wiele wspólnych akcji promocyjnych dla klientów.

Jakie są zalety współpracy z New York Hot Dog i założenia własnego punktu z hot dogami:

  • pełne wsparcie; nawet na chwilę nie zostawimy Państwa bez pomocy,
  • działanie w ramach wspólnej marki New York Hot Dog,
  • brak potrzeby wyszukiwania lokalizacji i negocjowanie warunków wynajmu,
  • sprawdzona i jednakowa dla wszystkich punktów sieci receptura produktu,
  • w pełni wyposażony wózek do prowadzenia działalności,
  • gotowy pomysł, gwarantujący pewny zysk przy minimalnym ryzyku możesz odnieść duże korzyści.
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Minimalna kwota inwestycji: 14 tys. zł (wózek mobilny)


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

New York Hot Dog Krzysztof Kudanowski Sp. J.

ul. Kaczeńcowa 10, 91-214 Łódź

+48 724 66 10 66, (42) 239 42 85

dg@newyorkhotdog.pl

newyorkhotdog.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Damian Gosławski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do New York Hot Dog.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma New York Hot Dog Krzysztof Kudanowski Sp. J. (ul. Kaczeńcowa 10, 91-214 Łódź). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego New York Hot Dog oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie newyorkhotdog.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.