New York Hot Dog

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

New York Hot Dog to największa sieć franczyzowa oferująca hot- dogi według oryginalnej amerykańskiej receptury. Firma powstała w 2006 roku i od tego czasu prężnie rozwija swoją sieć otwierając punkty własne oraz franczyzowe. Dziś New York Hot Dog to blisko 40 punktów w całej Polsce. Nasze sieć obejmuje restauracje, wyspy gastronomiczne oraz mobilne wózki z hot-dogami. Oprócz bogatej oferty hot-dogów sieć oferuje także zapiekanki, kanapki, świeżo wyciskane soki, napoje gorące i zimne i inne.

New York Hot Dog to firma współpracująca ze swoimi partnerami na zasadzie franchisingu. Z naszej strony oferujemy wszystko, co potrzebne jest do założenia i prowadzenia własnego punktu z hot dogami: markę, pomysł, recepturę, wózek, szkolenia sprzedawców, a także pełne zaopatrzenie. Co więcej, znajdziemy najlepszą możliwą lokalizację w mieście każdego, kto zechce z nami współpracować i wynegocjujemy najlepsze warunki. Równie chętnie załatwimy wraz z naszym partnerem wszelkie kwestie. Nie zabraknie także wsparcia, pomocy oraz przedstawienia naszych dotychczasowych doświadczeń. W ramach marki New York Hot Dog zorganizujemy również wiele wspólnych akcji promocyjnych dla klientów.

Jakie są zalety współpracy z New York Hot Dog i założenia własnego punktu z hot dogami:

  • pełne wsparcie; nawet na chwilę nie zostawimy Państwa bez pomocy,
  • działanie w ramach wspólnej marki New York Hot Dog,
  • brak potrzeby wyszukiwania lokalizacji i negocjowanie warunków wynajmu,
  • sprawdzona i jednakowa dla wszystkich punktów sieci receptura produktu,
  • w pełni wyposażony wózek do prowadzenia działalności,
  • gotowy pomysł, gwarantujący pewny zysk przy minimalnym ryzyku możesz odnieść duże korzyści.
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Minimalna kwota inwestycji: 14 tys. zł (wózek mobilny)


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

New York Hot Dog Krzysztof Kudanowski Sp. J.

ul. Kaczeńcowa 10, 91-214 Łódź

+48 724 66 10 66, (42) 239 42 85

dg@newyorkhotdog.pl

newyorkhotdog.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Damian Gosławski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do New York Hot Dog.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.