Nest Bank

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Informacje o systemie partnerskim

Nest Bank to bezpieczna bankowość dla rodzin i małych firm. Naszym Klientom oferujemy szeroką gamę bezpłatnych produktów, całodobowy dostęp do usług poprzez Bankowość Internetową i mobilną, a także przytulne placówki, urządzone w sposób, który sprzyja spokojnej rozmowie i planowaniu finansów z konsultantem.

Całą resztę chcemy powierzyć Wam - franczyzobiorcom. Jeżeli cenicie jasne zasady współpracy i poczucie bezpieczeństwa, Nest Bank jest dla Was odpowiednim partnerem. Naszym celem jest, abyście razem z nami rozwinęli skrzydła.

Sieć Partnerska Nest Banku, jest młodą siecią, która wystartowała w lipcu 2016 r., uruchamiając jednego dnia 15 placówek partnerskich. Obecnie jest jedną z najszybciej rozwijających się franczyz bankowych,  uruchamiając średnio 10 Placówek miesięcznie. Placówki partnerskie Nest Banku obecne są już w 85 miastach Polski.  

Nasze największe atuty:

 1. oferta produktowa skierowana do rodzin i mikroprzedsiębiorstw wyróżniająca się na tle konkurencji,
 2. jasny i atrakcyjny system prowizyjny,
 3. brak zakazu konkurencji - partnerzy Nest Banku mogą prowadzić inne franczyzy finansowe,
 4. pełny proces mobilny,
 5. najszybszy proces uruchomienia placówki - około 3-4 tyg.,
 6. możliwość uruchomienia placówek na terenie całego kraju,
 7. możliwość sprzedaży w placówce produktów nie będących w ofercie banku (np. ubezpieczeń, leasingu),
 8. negocjowana opłata wstępna,
 9. profesjonalne szkolenia i wsparcie marketingowe,
 10. nieszablonowa wizualizacja.

JEDNOSTKI WŁASNE

57

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

205

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
Swoboda działania
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • szkolenia wstępne, produktowe oraz stały dostęp do platformy e-learningowiej,
 • refundacja kosztów na lokalne działania marketingowe, zarządzane centralnie - budżet marketingowy,
 • wsparcie menadżera regionu,
 • instytucja Rady Partnerów, której rolą jest rekomendowanie i konsultowanie standardów współpracy,
 • bardzo atrakcyjne i wyróżniające na tle konkurencji, sprzedażowe programy motywacyjne dla partnerów i ich pracowników.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Około 1,3 tys. zł / mkw.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • prowadzenie działalności gospodarczej (lub gotowość jej założenia),
 • dysponowanie lokalem (własnym lub wynajmowanym) o powierzchni minimum 35 mkw. (sala sprzedażowa minimum 30 mkw. + zaplecze),
 • posiadanie doświadczenia w prowadzeniu biznesu (doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych jest dodatkowym atutem),
 • predyspozycje do zarządzania personelem,
 • posiadanie umiejętności kierowniczych,
 • umiejętności budowania relacji z klientami,
 • posiadanie zaplecza finansowego umożliwiającego sprawne funkcjonowanie placówki przez początkowe miesiące po jej otwarciu. 

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Nest Bank S.A.

ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa

siecpartnerska@nestbank.pl

nestbank.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Małgorzata Suszko +48 511 809 655

Angelika Bach +48 503 824 339

 

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Nest Bank.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Nest Bank S.A. (ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Nest Bank oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie nestbank.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.