Jenn’s Burger & More

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jenn's Burger & More. Restauracja inspirowana Kuchnią Amerykańską, stworzona w Polsce, serwująca Premium Burgery 100% Wołowiny, chrupiące Amerykańskie frytki, świeże domowe lemoniady i wiele innych.

Stay Original Select Jenn's Burger.

Każda Restauracja Jenn’s Burger & More jest zawsze własnością Franchisobiorcy, który ją prowadzi. Sukces gwarantuje dobra lokalizacja i umiejętne zarządzanie. Jeśli podpiszesz z nami umowę na zakup licencji, możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie przy:

 1. wyborze dogodnej lokalizacji.
 2. negocjacjach z najemcą lokalu.
 3. projektowaniu restauracji.
 4. doborze wyposażenia od naszych zaufanych producentów i dostawców.
 5. szkoleniu pracowników w trakcie otwarcia Twojej Restauracji.

Podczas funkcjonowania już otwartej Restauracji zapewniamy Ci pomoc w jej prowadzeniu.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

 • ul. 1 Maja 18, Sochaczew k/ Warszawy,
 • ul. Goworowska 3, Ostrołęka
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Jako Franchisobiorca jesteś odpowiedzialny za całą swoją firmę jako, że to będzie Twoja Restauracja. My wesprzemy Twój biznes zapewniając kompletny system i dostarczymy:

 1. system produktów, abyś był pewny, że używasz produktów tej samej jakości,
 2. podręcznik operacyjny,
 3. miesięczne oceny restauracji,
 4. system do sporządzania raportów tygodniowych, który pozwoli Ci sprawdzać zużycie i wykryć straty jeżeli takie wystąpią,
 5. system raportów finansowych, który pozwoli Ci kontrolować zyski,
 6. ocenę obsługi Gościa poprzez badania Tajemniczego Gościa,
 7. dodatkową indywidualną pomoc.

Wszystko to pomoże Ci maksymalizować wydajność oraz obroty, a przede wszystkim zyski. 

Ze wszystkich tych powodów, jak również z wielu innych, powinieneś przystąpić do sieci Restauracji Jenn’s Burger & More


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Przewidywana suma inwestycji

Kwota inwestycji od 200 tys. zł. netto zależy od wielkości lokalu oraz stopnia dostosowania lokalu do gastronomii (wentylacja, ciągi gastronomiczne, itp.). Jest to kwota łącznie z wyposażeniem technicznym.

Niska opłata licencyjna  - w zamian za prawo do używania znaku firmowego, szkolenia Managera i Pracowników, wsparcie przed i po otwarciu Restauracji

 • Jednorazowa opłata licencyjna – 6,5 tys. zł netto;
 • Miesięczna opłata franczyzowa – 990,00 zł netto;

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Podstawowe wymagania sieci

 • Lokalizacja Restauracji jest kluczem do sukcesu, powierzchnia minimalna to 100 mkw. - oczywiście w zależności od wielkości miasta, atrakcyjności położenia,
 • Miasto powyżej 40 tys. mieszkańców (mile widziane atrakcyjne centra handlowe),
 • Do współpracy z nami poszukujemy osoby samodzielnej i przedsiębiorczej, która będzie osobiście zaangażowana w prowadzenie restauracji,
 • Nie wymagamy doświadczenia w gastronomii, nasz system szkoleń zapewni wysoką jakość działania każdej restauracji w sieci Jenn’s Burger & More,
 • Poszukujemy również masterfranczyzobiorców.

Jeśli  Państwo są zainteresowani nawiązaniem współpracy z nami, prosimy o kontakt. Jest to pierwszy, bardzo ważny krok w nawiązaniu współpracy!

Zespół Jenn’s Burger & More


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

DOORGastro

Atrium Centrum, Al. Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

577 724 977

franczyza@jennsburger.pl

jennsburger.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Dział Operacyjny

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Jenn’s Burger & More.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.