Studio Synergy/ Studio Synergy Light – Trening personalny EMS

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Studio Synergy to sieć butikowych studiów EMS z najdłuższym doświadczeniem w Polsce, która oferuje trening przy użyciu najnowocześniejszej i wyjątkowo skutecznej metodzie EMS (Electrical Muscle Stimulation).
Największą zaletą innowacyjnego treningu EMS jest jego efektywność oraz krótki czas, tylko 20 minut 1 raz w tygodniu. Jako jedni z pionierów tej metody treningowej w Polsce posiadamy wieloletnie doświadczenie w stosowaniu elektrostymulacji mięśni, które poparte jest certyfikatami niemieckiej akademii szkoleniowej specjalizującej się w treningu EMS.

Innowacyjność

System franczyzowy Synergy oferuje swoim partnerom szereg korzyści, które nie są dostępne dla start-upów. Synergy posiada autorskie programy treningowe oparte na wieloletnim doświadczeniu. Oferuje pełne szkolenie franczyzobiorcy oraz jego pracowników zakończone egzaminem. Franczyzobiorca otrzymuje nasze know-how zawarte w procedurach i procesach, które należy wdrożyć, aby osiągnąć sukces. Design studia, przemyślany centralny marketing, pomoc w wyborze odpowiedniej lokalizacji i wykończeniu lokalu to tylko niektóre elementy wsparcia, które oferujemy.

EMS to najmocniejszy trening w branży fitness

Trening EMS całego ciała staje się coraz bardziej popularny. Indywidualne podejście do klienta, krótki czas spędzony na treningu i niezwykle duża efektywność sprawia, że stale przybywa klientów chcących w kameralnych warunkach korzystać z innowacyjnego rozwiązania.

Model butikowego studia

Małe studia oferujące spersonalizowane usługi, to najszybciej rozwijający się segment rynku fitness. To idealne rozwiązanie dla osób, które oczekują szybkiego zwrotu bez ogromnych kosztów inwestycyjnych, jak w przypadku klasycznych klubów fitness.

Dwie opcje biznesowe

Synergy Franchise posiada w swojej ofercie dwa warianty dopasowane do lokalizacji i możliwości finansowych franczyzobiorcy.

 • Studio Synergy - koncept franczyzowy przeznaczony dla mieszkańców dużych miast (powyżej 60 tys. osób). Kameralne studio z treningiem EMS w dwoma maszynami. Atrakcyjny design studia.
 • Studio Synergy Light - inwestycja, która sprawdzi się we wszystkich miastach niezależnie od ilości mieszkańców. Studio z jedną maszyną do treningu EMS. Budżetowa wersja studia.

JEDNOSTKI WŁASNE

3 studia w Krakowie, oraz Synergy light w Bibicach

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Katowice, Radom, Kraków, Żyrardów, Liszki oraz Piaseczno

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

● Zapewniamy pomoc w znalezieniu odpowiedniej lokalizacji, a także dokonujemy dokładnej analizy technicznej lokalu wraz z oceną potencjału lokalnego rynku.

Wsparcie przed otwarciem

 • Wykonujemy kompletny projekt wnętrz studia i aranżujemy wizualizację zewnętrzną lokalu.

 • Oferujemy wsparcie na każdym etapie budowy studia.

 • Sprawdzamy dokładnie umowę najmu i wspomagamy w negocjacjach.

 • Pomagamy w uzyskaniu leasingu maszyn do elektrostymulacji mięśni.

 • Wykonujemy kompletne szkolenie dla naszych franczyzobiorców z zakresu prowadzenia własnego Studia EMS, a także przekazujemy podręcznik operacyjny, który zawiera kompletne informacje na temat zarządzania Studiem Synergy.

 • Pomagamy w rekrutacji i szkolimy wyselekcjonowany personel w Akademii Synergy.

 • Zapewniamy wszystkie niezbędne dokumenty i formularze a także rozwiązania informatyczne i płatnicze.

 • Planujemy kampanię marketingową związaną z otwarciem Studia Synergy.

 • Zapewniamy gadżety oraz materiały marketingowe.

Po otwarciu

 • Przeprowadzamy regularne kampanie marketingowe spójne z wizualizacją marki Synergy, a także wspieramy w działaniach marketingu lokalnego.

 • Udostępniamy stronę internetową.

 • Zapewniamy opiekuna franczyzowego.

 • Przeprowadzamy regularne wizyty u naszych franczyzobiorców, które stanowią realną pomoc w utrzymaniu standardów.

 • Organizujemy cykliczne szkolenia uzupełniające.

Podejmując współpracę ze Studiem Synergy każdy franczyzobiorca otrzymuje pełne wsparcie zarówno przed jak i po otwarciu swojego własnego studia. Nie musisz mieć doświadczenia w branży Fitness lub EMS, aby osiągnąć sukces. Wystarczy, że skorzystasz z naszego wieloletniego know-how.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Studio Synergy:

 • Lokal o powierzchni 65-100 m kw. z witryną w miastach powyżej 60 000 mieszkańców
 • Orientacyjna kwota inwestycji w studio przy finansowaniu maszyn - około 140 000 zł
 • Dwa urządzenia do ćwiczeń (możliwość leasingowania)
 • Przewidywany czas zwrotu inwestycji 14-18 miesięcy

SYNERGY LIGHT:

 • Lokal o powierzchni 35 - 65 m kw. z witryną we wszystkich miastach
 • Orientacyjna kwota inwestycji w studio przy finansowaniu maszyny - około 95 000 zł
 • Jedno urządzenie do ćwiczeń (możliwość leasingowania)
 • Przewidywany czas zwrotu inwestycji od 14 miesięcy

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • działalność jednoosobowa, spółka cywilna, spółka z o.o.
 • chęć zaangażowania się w prowadzenie studia,
 • otwartość na nową wiedzę i możliwości.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Studio Synergy

ul. Kielecka 1/1, 31-526 Kraków

514 514 179

franczyza@studiosynergy.pl

studiosynergy.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Bartłomiej Stanek Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej Studio Synergy kom. +48 514 514 179  

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Studio Synergy/ Studio Synergy Light – Trening personalny EMS.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Studio Synergy (ul. Kielecka 1/1, 31-526 Kraków). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Studio Synergy/ Studio Synergy Light – Trening personalny EMS oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie studiosynergy.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.