Studio Synergy/ Studio Synergy Light – Trening personalny EMS

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Studio Synergy  to sieć butikowych studiów EMS z najdłuższym doświadczeniem w Polsce, która oferuje trening przy użyciu najnowocześniejszej i wyjątkowo skutecznej metodzie EMS (Electrical Muscle Stimulation). 
Największą zaletą innowacyjnego treningu EMS jest jego efektywność oraz krótki czas, tylko 20 minut 1 raz w tygodniu. Jako jedni z pionierów tej metody treningowej w Polsce posiadamy wieloletnie doświadczenie w stosowaniu elektrostymulacji mięśni, które poparte jest certyfikatami niemieckiej akademii szkoleniowej Gluckerkolleg specjalizującej się w treningu EMS.

Innowacyjność

System franczyzowy Synergy oferuje swoim partnerom szereg korzyści, które nie są dostępne dla start-upów. Synergy posiada autorskie programy treningowe oparte na wieloletnim doświadczeniu. Oferuje pełne szkolenie franczyzobiorcy oraz jego pracowników zakończone egzaminem. Franczyzobiorca otrzymuje nasze know-how zawarte w procedurach i procesach, które należy wdrożyć, aby osiągnąć sukces. Design studia, przemyślany centralny marketing, pomoc w wyborze odpowiedniej lokalizacji i wykończeniu lokalu to tylko niektóre elementy wsparcia, które oferujemy. 

EMS to najmocniejszy trening w branży fitness

Trening EMS całego ciała staje się coraz bardziej popularny. Indywidualne podejście do klienta, krótki czas spędzony na treningu i niezwykle duża efektywność sprawia, że stale przybywa klientów chcących w kameralnych warunkach korzystać z innowacyjnego rozwiązania.

Model butikowego studia

Małe studia oferujące spersonalizowane usługi, to najszybciej rozwijający się segment rynku fitness. To idealne rozwiązanie dla osób, które oczekują szybkiego zwrotu bez ogromnych kosztów inwestycyjnych, jak w przypadku klasycznych klubów fitness.

Dwie opcje biznesowe 

Synergy Franchise posiada w swojej ofercie dwa warianty dopasowane do lokalizacji i możliwości finansowych franczyzobiorcy:

 • Studio Synergy - koncept franczyzowy przeznaczony dla mieszkańców dużych miast (od 60 tys. osób). Kameralne studio z treningiem EMS w dwoma maszynami. Kwota inwestycji w studio przy finansowaniu maszyn (2400 zł netto/miesiąc) zaczyna się od 100 tys zł netto.  
 • Studio Synergy Light - inwestycja, która doskonale sprawdzi się w mniejszych miejscowościach (do 100 tys. mieszkańców). Kwota inwestycji w studio przy finansowaniu maszyn (1300 zł netto/miesiąc) zaczyna się od 60 tys. zł netto.

JEDNOSTKI WŁASNE

3 studia macierzyste w strategicznych miejscach w Krakowie

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

4 studia franczyzowe – Katowice, Bielsko-Biała, Radom, Liszki (light)

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Wsparcie przed otwarciem

 • zapewniamy pomoc w znalezieniu odpowiedniej lokalizacji, a także dokonujemy dokładnej analizy technicznej lokalu wraz z oceną potencjału lokalnego rynku,
 • przeprowadzamy regularne kampanie marketingowe spójne z wizualizacją marki Synergy, a także wspieramy w działaniach marketingu lokalnego,
 • zapewniamy opiekuna franczyzowego,
 • przeprowadzamy regularne wizyty u naszych franczyzobiorców, które stanowią realną pomoc w utrzymaniu standardów,
 • wykonujemy kompletny projekt wnętrz studia i aranżujemy wizualizację zewnętrzną lokalu,
 • gwarantujemy naszych, sprawdzonych wykonawców, a także dostarczamy unikatowe elementy wyposażenia związane z marką,
 • umożliwiamy korzystanie z naszych preferencyjnych cen na elementy wyposażenia studia,
 • sprawdzamy dokładnie umowę najmu i wspomagamy w negocjacjach,
 • pomagamy w finansowaniu maszyn do elektrostymulacji mięśni na korzystnych warunkach u naszych partnerów biznesowych,
 • wykonujemy kompletne szkolenie dla naszych franczyzobiorców z zakresu prowadzenia własnego Studia EMS, a także przekazujemy podręcznik operacyjny, który zawiera kompletne informacje na temat zarządzania Studiem Synergy,
 • pomagamy w rekrutacji i szkolimy wyselekcjonowany personel w akademii Synergy,
 • zapewniamy wszystkie niezbędne dokumenty i formularze, a także rozwiązania informatyczne i płatnicze,
 • planujemy kampanię marketingową związaną z otwarciem Studia Synergy.

Po otwarciu

 • przeprowadzamy regularne kampanie marketingowe spójne z wizualizacją marki Synergy, a także wspieramy w działaniach marketingu lokalnego,
 • zapewniamy opiekuna franczyzowego,
 • przeprowadzamy regularne wizyty u naszych franczyzobiorców, które stanowią realną pomoc w utrzymaniu standardów,
 • wykonujemy regularne szkolenia personelu.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 

Studio Synergy:

 • kwota inwestycji w studio przy finansowaniu maszyn (2400 zł netto/miesiąc) zaczyna się od 100 tys. zł 
 • wstępna opłata franczyzowa w wysokości 15 tys. zł netto

Studio Synergy Light:

 • kwota inwestycji w studio przy finansowaniu maszyn (1300 zł netto/miesiąc) zaczyna się od 60 tys. zł netto,
 • wstępna opłata franczyzowa w wysokości 15 tys. zł netto

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • działalność w formie osobowej (działalność jednoosobowa lub spółka cywilna),
 • chęć zaangażowania się w prowadzenie studia,
 • otwartość na nową wiedzę i możliwości.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Studio Synergy

ul. Kielecka 1/1, 31-526 Kraków

514 514 179

franczyza@studiosynergy.pl

studiosynergy.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Bartłomiej Stanek Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej Studio Synergy kom. +48 514 514 179  

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Studio Synergy/ Studio Synergy Light – Trening personalny EMS.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Studio Synergy (ul. Kielecka 1/1, 31-526 Kraków). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Studio Synergy/ Studio Synergy Light – Trening personalny EMS oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie studiosynergy.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.