Quick Ride

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Quick, innowacyjna firma specjalizująca się w wypożyczaniu hulajnóg elektrycznych na minuty za pomocą aplikacji. Naszym franczyzobiorcom oferujemy kompleksowe wsparcie, które obejmuje dostęp do zaawansowanej technologii zarządzania flotą, szkolenia z obsługi klienta i utrzymania pojazdów, a także pomoc marketingową w promowaniu usług na lokalnych rynkach. Dzięki naszemu modelowi biznesowemu, franczyzobiorcy mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie współpracy, od uruchomienia działalności po bieżące zarządzanie operacyjne. System franczyzowy Quick umożliwia przedsiębiorcom szybkie wejście na rynek mobilności miejskiej z minimalnym ryzykiem, oferując jednocześnie sprawdzony model biznesowy z potencjałem na stabilny wzrost i rozwój. Nasze zaangażowanie w sukces każdego franczyzobiorcy jest kluczem do wspólnego sukcesu i ekspansji sieci Quick na nowe rynki.

JEDNOSTKI WŁASNE

3 (Gdynia, Gdańsk, Sopot)

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

84

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Wsparcie oferowane franczyzobiorcom przez Quick obejmuje kilka kluczowych obszarów, aby zapewnić ich sukces i rozwój w ramach sieci franczyzowej. Poniżej przedstawiamy kluczowe formy wsparcia, które firma Quick oferuje swoim franczyzobiorcom:

  • Wsparcie operacyjne: Franczyzobiorcy otrzymują wsparcie w codziennym zarządzaniu działalnością, w tym dostęp do opracowanych procedur operacyjnych, narzędzi i technologii niezbędnych do sprawnego prowadzenia działalności. 
  • Szkolenia: Oferujemy szkolenia dla franczyzobiorców i ich personelu, obejmujące obsługę klienta, zarządzanie operacjami, konserwację hulajnóg, a także wykorzystanie systemów IT. Szkolenia te pomagają w podnoszeniu kompetencji i efektywności działania.
  • Wsparcie marketingowe: Franczyzobiorcy mogą liczyć na wsparcie marketingowe, w tym materiały promocyjne, strategie marketingowe oraz kampanie reklamowe, które pomagają przyciągać nowych użytkowników i budować świadomość marki na lokalnych rynkach.
  • Analiza rynku i rozwój: Quick dostarcza analizy rynku i badań, które pomagają franczyzobiorcom zrozumieć lokalne warunki rynkowe, preferencje klientów i konkurencję, co umożliwi skuteczniejsze pozycjonowanie i rozwój usług.
  • Wsparcie finansowe: Oferujemy pomoc w uzyskaniu finansowania na start lub rozwój działalności franczyzowej, w tym doradztwo w zakresie planowania finansowego oraz ewentualnie preferencyjne warunki finansowania czy leasingu floty hulajnóg.
  • Wsparcie prawne i regulacyjne: Zapewniamy wsparcie w zakresie przepisów prawnych i regulacyjnych dotyczących działalności związanej z wypożyczaniem hulajnóg.
  • Doskonale wiemy, że oferowanie wszechstronnego wsparcia franczyzobiorcom jest kluczowe dla budowania silnej i trwałej sieci franczyzowej, która efektywnie konkuruje na rynku i zapewnia wysoką jakość usług klientom.
  • Sieć franczyzowa i wymiana doświadczeń: Franczyzobiorcy korzystają z dostępu do sieci innych franczyzobiorców, co umożliwia wymianę doświadczeń, najlepszych praktyk i rozwiązań problemów, a także budowanie współpracy między poszczególnymi punktami sieci.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Min 30 tys. zł netto


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Flow Sp. z o.o.

691 900 002

franczyza@quick-app.eu

quick-app.eu

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jolanta Czyżewska

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Quick Ride.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Flow Sp. z o.o.. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Quick Ride oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie quick-app.eu.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.