Quick Ride

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Połączenie zdrowego trybu życia, eko postawy i możliwości nowoczesnych technologii jest sprawdzonym sposobem na sukces.  Quick działa od maja 2019 roku i osiągnęliśmy fenomenalne wyniki jak na taki krótki okres czasu.

Ponad 90 tysięcy pobrań, ponad 1000 hulajnóg i miliony przejechanych kilometrów - teraz chcemy się dzielić  swoim pomysłem i mocno ułatwić dotarcie do nowych grup odbiorców, tak żeby potencjalni franczyzobiorcy mieli możliwość stać się częścią tego wielkiego projektu.

Wchodząc z nami we współpracę zyskujesz

 • wiedzę i doświadczenie,
 • aplikację,
 • najlepsze w Polsce hulajnogi elektryczne,
 • pełne wsparcie marketingowe,
 • wsparcie znanej marki w bieżących sprawach.

JEDNOSTKI WŁASNE

5 (Gdynia, Gdańsk, Sopot, Szczecin, Toruń)

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • pełne wsparcie techniczne na każdym etapie prowadzenia działalności,
 • pomoc przy rekrutacji ładowaczy,
 • szkolenia pracowników,
 • wsparcie infolinii, rozpatrywanie reklamacji,
 • marketing (social media, strona www),
 • gwarantowana wyłączność na świadczenie usług w danej lokalizacji.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • 500 tys. zł netto - miasta powyżej 150 tys. mieszkańców,
 • 250 tys. zł netto - miasta poniżej 150 tys. mieszkańców.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Quick Ride Sp. Z o.o. Sp. k.

ul. Starowiejska 41-43 81-363 Gdynia

787 142 160

kontakt@quick-app.eu

quick-app.eu

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Aneta Nowicka

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Quick Ride.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Quick Ride Sp. Z o.o. Sp. k. (ul. Starowiejska 41-43 81-363 Gdynia ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Quick Ride oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie quick-app.eu.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.