Power Holding

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jedyna franczyza, w której możesz działać w wariancie mobilnym (bez biura) lub stacjonarnym (z biurem).

Jedna franczyza - siła wielu marek

Grupa Finansowa POWER HOLDING to jedyna na rynku franczyza dostarczająca tak szeroki wachlarz usług. W skład naszej grupy wchodzi nie tylko Agencja Nieruchomości, ale także usługi takie jak: kredyty, ubezpieczenia, wynajem samochodów, działania szkoleniowe, a także doradztwo biznesowe.

Ekspansja

Rozpoczęliśmy działalność ponad 10 lat temu i nieprzerwanie rozwijamy swoją markę. Nasze pierwsze kroki stawialiśmy na krakowskim gruncie, gdzie zaczęliśmy od kilkuosobowego zespołu, następnie sukcesywnie zwiększaliśmy swoje szeregi również w innych miastach. Obecnie świadczymy kompleksową usługę i śmiało możemy pochwalić się mocną rozpoznawalnością na rynku nieruchomości, kredytowym, ubezpieczeniowym i szkoleniowym.

Sukces silnej marki

Na czym polega nasz sukces? To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim innowacyjny model biznesowy, który zapewnia kompleksową usługę. Ponadto, marka chętnie wykorzystuje nowości technologiczne usprawniające proces pośrednictwa w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Gotowe narzędzia i sprawdzone technologie zapewniają nam niekwestionowaną przewagę w tym środowisku.

5 najważniejszych rzeczy, które zapewniają nam przewagę na tle konkurencji:

  1. Dodatkowe źródła dochodów - posiadamy najszerszy kompleksowy wachlarz usług na rynku, dzięki któremu zarabiasz nie tylko na nieruchomościach, ale także na kredytach, ubezpieczeniach, leasingach, szkoleniach, wynajmie samochodów, czy usłudze zarządzania w najmie.
  2. Unikatowe źródła klientów - dzięki temu, że jesteśmy prelegentami największych konferencji i szkoleń w branży nieruchomości, otrzymujesz dodatkowych klientów inwestycyjnych do obsługi.
  3. W cenie największy pakiet innowacyjnych narzędzi na rynku - zapewniamy m. in.: zaawansowane oprogramowanie CRM wraz z dedykowaną aplikacją mobilną ułatwiającą Twoją pracę, ogłoszenia na portale branżowe, systemy wspierające pracę w branży oraz kampanie i ogłoszenia rekrutacyjne.
  4. Autorski system rekrutacji - otrzymasz pełne know-how, które pozwala na poznanie potencjalnego pracownika, jego możliwości oraz umiejętności. Opracowaliśmy również szczegółowy konspekt rozmowy kwalifikacyjnej oraz prezentację, która znacząco zwiększa skuteczność rekrutacji.
  5. Wsparcie kadry managerskiej - Twój start we franczyzie rozpoczniesz z dedykowanym opiekunem, który będzie Cię wspierał na każdym etapie pracy.

Jesteśmy jedyną franczyzą w branży, która wszystkie wyżej wymienione koszty narzędzi i wsparcia bierze na siebie. Tobie pozostaje jedynie wynajęcie biura i rozpoczęcie pracy.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Skuteczny model biznesowy

Nasz model biznesowy zawiera szerokie portfolio kompleksowych usług. Pozwala to klientowi przejść przez proces zakupu czy wynajmu nieruchomości przy jednoczesnym wsparciu kredytowym i ubezpieczeniowym w jednym miejscu. Kompleksowość pozwala na pełne zaspokojenie potrzeb klienta oraz lepszą kontrolę całego procesu. Dzięki temu otwieramy Ci ścieżkę do generowania dodatkowych przychodów.

Mechanizm osiągania dodatkowych przychodów

Skutecznie oferując dodatkowe usługi, takie jak kredyt hipoteczny, ubezpieczenia, leasingi, wynajem samochodów i szkolenia, zapewniasz sobie dodatkowe przychody i zyskujesz możliwość wypracowania regularnego przychodu z usługi zarządzania najmem (comiesięczny dochód).

Najnowocześniejsze narzędzia na rynku

Oferujemy najbardziej zaawansowany program na rynku do obsługi biura nieruchomości, aplikacje mobilne wspierające obsługę klientów i pracę zespołu, autorskie animacje i film wspomagający sprzedaż usług, dostęp do bazy ofert z rynku pierwotnego, program do tworzenia profesjonalnych rzutów nieruchomości i wiele innych.

Wdrożenie i szkolenia

Od samego początku zapewniamy szereg szkoleń, które kompleksowo przygotowują Franczyzobiorcę do pracy. Nasz autorski system wdrożeniowy skutecznie dopasowujemy do najnowszych trendów rynkowych dbając o jego najwyższą jakość. Szkoleniowy pakiet na start pozwala błyskawicznie rozwinąć skrzydła w branży.

Dokumentacja branżowa i prawna

Dostarczamy kompleksowe wsparcie w postaci rzetelnie przygotowanej dokumentacji dla każdej formy współpracy z klientami indywidualnymi, biznesowymi oraz partnerami współpracującymi. Czekają na Ciebie wszelkie potrzebne umowy oraz dokumenty.

Marketing

Otrzymasz między innymi: materiały reklamowe (m.in. wizytówki, teczki, banery, długopisy, ulotki, itp.), będziesz miał zapewniony eksport na wszystkie kluczowe portale (w tym OTODOM/Morizon/Gratka) oraz stronęwww.powerinvest.pl (z dedykowaną zakładką Twojego oddziału). Posiadamy wypracowaną strategię publikacji ofert na portalach. Dodatkowo otrzymasz wsparcie w tworzeniu kanałów i treści na media społecznościowe, tj. Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok, Youtube.

Bieżące wsparcie managerskie

Zapewniamy bieżące wsparcie w prowadzeniu biznesu. Dzięki obecności dedykowanego opiekuna, będziesz korzystać z bieżących konsultacji. Zapewniamy mentoring w zakresie:

  • marketingu,
  • sprzedaży,
  • rekrutacji,
  • budowania struktur i zespołów,
  • aspektów prawnych

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Opłata za przystąpienie do systemu wynosi od 5.000 zł.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Power Holding Sp. z o.o.

ul. Grzegórzecka 73A / BU1; 31-559 Kraków

730 658 713

franczyza@powerholding.pl

powerholding.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Sylwia Leniek 

Specjalista ds. Marketingu i Administracji

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Power Holding.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Power Holding Sp. z o.o. (ul. Grzegórzecka 73A / BU1; 31-559 Kraków). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Power Holding oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie powerholding.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.