KnockKnock – Majsterkowanie dla Dzieci

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

KnockKnock to polska marka warsztatów z majsterkowania dla dzieci. 
Budujemy franczyzową sieć warsztatów oferujących zajęcia z majsterkowania już od 3. roku życia aż do dorosłości.

KnockKnock to autorski pomysł i metodologia prowadzenia zajęć technicznych dla dzieci. W oparciu o obserwację dzieci i młodzieży oraz doświadczenie w prowadzeniu zajęć i warsztatów stworzyliśmy zajęcia, które odpowiadają na pragnienie tworzenia i kreatywności, które drzemie w każdym małym człowieku.
Wybraliśmy na nasze zajęcia odpowiednie materiały: deseczki, listewki, gwoździe, wkręty, cegiełki, rurki itd. Zebraliśmy odpowiednie narzędzia, które dzieci z zachowaniem zasad ostrożności mogą używać w bezpieczny sposób. Przygotowaliśmy instrukcje, które wprowadzają dzieciaki w świat matematyki i techniki [stem] i prowadzą krok po kroku do zbudowania zaplanowanej konstrukcji.

Wiemy jak ważna jest w działaniu dzieci satysfakcja, która daje motywację do dalszego działania. Na naszych zajęciach dzieci pracują tak, żeby każdy uczestnik mógł z dumą zabrać swoje dzieło do domu.

W ofercie naszych zajęć znajdują się warsztaty pozalekcyjne, warsztaty dla szkół, przedszkoli i grup zorganizowanych, półkolonie, urodziny oraz warsztaty eventowe.

Dbając o standardy warsztatów prowadzonych w ramach marki pozostawiamy partnerowi swobodę w działaniu:

 • ustalaniu cen
 • wyborze głównej ścieżki działalności (warsztaty dla klientów indywidualnych, warsztaty dla grup, eventy)
 • wyborze formy działalności – mobilna, stacjonarna, mieszana.

Zobacz jak fajna może być przygoda z majsterkowaniem i jak możesz na tym zarobić.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

3

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Co otrzymujesz od KnockKnock?

 • Wyłączność na wybranym terytorium (obszar chroniony);
 • Stała miesięczna opłata franczyzowa (nie pobieramy żadnych innych prowizji oprócz ustalonej kwoty miesięcznej);
 • Atrakcyjne warunki finansowe – niewygórowane opłaty startowe i miesięczne;
 • Dostęp do unikatowego curriculum zajęć składającego się z ponad 150 instrukcji i materiałów dla różnych grup wiekowych (baza ta jest nieustannie przez nas rozbudowywana);
 • Stworzymy lokalną podstronę internetową, konto w mediach społecznościowych, adres mailowy dedykowany dla twojego obszaru;
 • Dostęp do wsparcia praktyków – osoby, które będą pomagały Ci stawiać kroki w tym biznesie pracują cały czas z dzieciakami i prowadzą na co dzień; warsztaty oraz knockknock’owy biznes przez co będziemy wskazywać ci praktyczne, użyteczne rozwiązania, a nie tylko teoretyczne zagadnienia;
 • Szkolenie wdrożeniowe;
 • Dostęp do materiałów reklamowych oraz agencji reklamowej obsługującej markę KnockKnock;
 • Dostęp do sklepu wewnętrznego;

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Pakiety startowy dla partnera [skrzynki z narzędziami, wiertarki, wkrętarki, narzędzia murarskie, skrzyneczki z listewkami, materiały na start (listwy, deski, cegiełki, kleje, rurki), plansza z logo – 7,5 tys. zł netto

Opłata licencyjna (jednorazowa) – w zależności od wielkości wybranego terytorium (obszary franczyzy wyznaczamy w oparciu o podział na powiaty) – od 5 tys. zł netto

Opłata miesięczna – w zależności od wielkości wybranego terytorium (obszary franczyzy wyznaczamy w oparciu o podział na powiaty) – od 500 zł netto


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Nie mamy sztywnych wymagań. Żeby pracować i zarabiać na KnockKnock wystarczy, że nie będziesz się bać dzieci i narzędzi – wiertarek, wkrętarek, młotków itd.
Z naszymi instrukcjami dają radę dzieciaki – więc ty na pewno również.
Warsztaty KnockKnock to fajna zabawa, ale i praca wymagająca twojego zaangażowania – przygotowania materiałów, dotarcia do klientów, prowadzenia mediów społecznościowych – a także prowadzenia warsztatów. Im bardziej się zaangażujes, z tym większą skalę biznesu osiągniesz – no i tym więcej zarobisz.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

KnockKnock

ul. Cieszkowskiego 80, 60-462 Poznań

531 509 012

sgorny@knockknock.edu.pl

knockknock.edu.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Szymon Górny

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do KnockKnock – Majsterkowanie dla Dzieci.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma KnockKnock (ul. Cieszkowskiego 80, 60-462 Poznań). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego KnockKnock – Majsterkowanie dla Dzieci oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie knockknock.edu.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.