IQ UP!

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

IQ UP! to franczyza edukacyjna, która rewolucjonizuje podejście do nauki STEM (interdyscyplinarnej dziedziny edukacji, która integruje technologię, inżynierię i matematykę w celu rozwijania umiejętności logicznego myślenia, rozwiązywania problemów i kreatywności u uczniów). Nasza metodyka wykorzystuje unikalne podejście multidyscyplinarne, łącząc edukację STEM z programowaniem i literaturą. Nasza franczyza zapewnia nie tylko wysoką jakość nauczania, ale także przestrzeń do kreatywnego rozwoju dzieci, co przekłada się na silną pozycję na rynku edukacyjnym.

IQ UP! Metodologia:

Metodologia IQ UP! to wyprawa do czarującego świata STEM – nauki, technologii, inżynierii i matematyki – wzbogacona o unikalne połączenie neuronauki edukacyjnej i interaktywnego nauczania. Strategia wykorzystuje zaawansowane techniki w celu pobudzenia pełnego rozwoju intelektualnego oraz nabywania umiejętności przez dzieci. Dostosowana do naturalnego rytmu, wspiera różne style uczenia się i wykorzystuje technologię, zapewniającą wszechstronne i wzbogacające doświadczenie edukacyjne. Nacisk na wspólną naukę, ciągłe zwiększanie możliwości mózgu i ewoluujący program nauczania sprawiają, że proces uczenia się jest zarówno wciągający, jak i przyjemny, a jego celem jest odblokowanie nieograniczonego potencjału każdego młodego ucznia.

IQ UP! Koncepcja edukacyjna: Więcej niż akademia STEM, więcej niż szkoła kodowania:

Koncepcja edukacyjna IQ UP! wykracza poza tradycyjne modele nauczania, łącząc edukację STEM z programowaniem i literaturą w wyjątkowo angażujący sposób. Każda klasa jest prowadzana poprzez naukową historię z ukochanymi postaciami Bibi, Bobi i Oliverem. Te narracje, pełne zagadek, wyzwań i humoru zapewniają, że nauka jest nie tylko przyjemna, ale także niezapomniana. Następnie przygoda jest kontynuowana dzięki praktycznym ćwiczeniom, które zachęcają do eksploracji, eksperymentowania, analizowania i tworzenia prawdziwych projektów. Poprzez interaktywne gry, ćwiczenia umysłowe i zagadki logiczne, uczniowie zdobywają praktyczną wiedzę i rozwijają niezbędne umiejętności umysłowe. Każde zajęcia kończą się programowaniem i tworzeniem cyfrowego projektu, umożliwiając uczniom zastosowanie nowo zdobytej wiedzy przy użyciu narzędzi programistycznych dostosowanych do wieku, aby tworzyć cyfrowe animacje, gry lub aplikacje związane z ich studiami.

IQ UP! Programy:

IQ UP! oferuje zróżnicowany zestaw pięciu starannie zaprojektowanych programów, z których każdy jest dostosowany do określonych grup wiekowych i poziomów zaangażowania dzieci w wieku od 3 do 13 lat. 

Programy roczne:

 • Mali Odkrywcy (3-5 lat)
 • Magiczne Laboratorium Bibi i Bobby'ego (5-8 lat)
 • Magiczne Laboratorium Bibi i Bobby'ego PLUS (6-9 lat)
 • Naukowe przygody Olivera (8-12 lat)
 • Naukowe przygody Olivera PLUS (9-13 lat)

Dodatkowe programy:

 •  Przyjęcia urodzinowe STEM
 •  Warsztaty STEM
 •  Letnie obozy STEM

Każdy roczny program obejmuje unikalną mieszankę 40 różnych tematów naukowych, ponad 200 koncepcji naukowych, ponad 100 eksperymentów, ponad 100 rzeczywistych projektów, 40 historii naukowych, 40 projektów cyfrowych do kodowania, około 50 ćwiczeń umysłowych, a także 120 gier logicznych i ćwiczeń.

IQ UP! Sale lekcyjne:

IQ UP! zmienia oblicze tradycyjnych sal lekcyjnych, przekształcając je w interaktywne i innowacyjne laboratoria. Zaprojektowane, aby stymulować i bawić, każda klasa jest wciągającym laboratorium, w którym lekcje obejmują naukę poprzez eksperymenty, badania, analizy i realizację realistycznych projektów, uzupełnionych różnorodnymi interaktywnymi grami i zajęciami. Przestrzenie te są celowo zaprojektowane tak, aby były dynamiczne i zachęcające dla małych dzieci oraz innowacyjne i atrakcyjne dla nastolatków.

IQ UP! Opcje franczyzy:

IQ UP! Master Franchise: Zapewnij sobie wyłączne prawa do działania na dużym obszarze, obejmując duże terytorium do 5 mln mieszkańców.

IQ UP! Learning Center Franchise: Obsługa średniej wielkości populacji od 50 tys. do 100 tys. osób dzięki naszemu standardowemu centrum nauki.

IQ UP! Mini Learning Center: Idealne dla bardziej kameralnych miejsc, ta opcja jest dostosowana do regionów liczących mniej niż 50 tys. mieszkańców.

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

11 w Macedonii, 1 w USA

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces. Nasz pakiet franczyzowy został zaprojektowany tak, aby dostarczyć wszystkie niezbędne narzędzia i zasoby do założenia i rozwoju firmy. 

 • Kompleksowe szkolenie: Otrzymasz gruntowne szkolenie obejmujące wszystkie aspekty działalności franczyzowej, w tym metody pedagogiczne, zarządzanie biznesem i strategie marketingowe. Szkolenie to ma na celu wyposażenie cię w wiedzę i umiejętności wymagane do skutecznego prowadzenia centrum IQ UP!
 • Pomoc marketingowa: Zapewniamy wsparcie marketingowe i materiały, które pomogą przyciągnąć i zatrzymać studentów. Nasz zespół marketingowy pomoże w opracowaniu i wdrożeniu skutecznych kampanii marketingowych w celu zwiększenia widoczności i zasięgu w społeczności.
 • Obszerna oferta programów nauczania: Jako franczyzobiorca będziesz mieć dostęp do naszej obszernej bazy programów nauczania i materiałów dydaktycznych. Zasoby te są stale aktualizowane i udoskonalane, aby zapewnić, że pozostają angażujące, istotne i zgodne z najnowszymi standardami edukacyjnymi.
 • Współpraca: Dołączając do franczyzy IQ UP! staniesz się częścią społeczności ambitnych, podobnie myślących profesjonalistów, którzy mają ten sam cel, jakim jest wywarcie znaczącego wpływu w dziedzinie edukacji. Będziesz mieć możliwość współpracy, dzielenia się doświadczeniami i uczenia się od innych franczyzobiorców w sieci.
 • Zespół: IQ UP! jest zasilany przez zróżnicowany zespół profesjonalistów, w tym nauczycieli, marketingowców, artystów i ekspertów finansowych, którzy wspólnie pracują nad zrewolucjonizowaniem edukacji dla dobra dzieci. Jako franczyzobiorca będziesz korzystać ze zbiorowej wiedzy i wsparcia dynamicznego zespołu.
 • Wsparcie i rozwój: Nasze wsparcie franczyzowe wykracza poza początkowe szkolenie. Będziesz mieć osobistego mentora biznesowego, który pomoże Ci sprostać wszelkim wyzwaniom, przed którymi możesz stanąć. Ponadto oferujemy ciągłe możliwości rozwoju, w tym tworzenie nowych kursów i aktualizacje istniejących materiałów.
 • Narzędzia: Otrzymasz podręcznik operacyjny, które zawiera szczegółowe wytyczne dotyczące prowadzenia placówki. 
 • Terytorium: Zapewniamy, że każdy franczyzobiorca działa na określonym terytorium, minimalizując konkurencję i maksymalizując potencjał rozwoju.
 • Materiały dydaktyczne: Nasza franczyza obejmuje szereg materiałów dydaktycznych, które sprawiają, że każda lekcja jest bardziej efektywna i przyjemna dla uczniów.
 • System informacyjny: Dostęp do naszego systemu informatycznego umożliwi ci sprawne zarządzanie operacjami, od planowania zajęć po śledzenie postępów uczniów.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Opłata franczyzowa: 5-8 tys. EUR
 • Umeblowanie i wyposażenie lokalu: 4-6 tys. EUR
 • Szkolenie nauczycieli: 1 tys. EUR

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Idealny franczyzobiorca IQ UP! powinien posiadać następujące cechy i umiejętności:

 • Pasja do edukacji: Prawdziwe zainteresowanie i zaangażowanie w zapewnianie dzieciom wysokiej jakości edukacji STEM jest najważniejsze.
 • Duch przedsiębiorczości: Poszukujemy osób z silnym duchem przedsiębiorczości, które są chętne do podejmowania inicjatywy i wyzwań oraz czerpania korzyści z budowania i rozwijania biznesu.
 • Zaangażowanie w jakość: Utrzymanie wysokich standardów marki IQ UP! wymaga zaangażowania w jakość w każdym aspekcie działalności, od programów edukacyjnych po obsługę klienta.
 • Chęć nauki: Dziedzina edukacji stale się rozwija, a franczyzobiorcy powinni być otwarci na ciągłe uczenie się i rozwój zawodowy, aby ich placówka była na bieżąco z najnowszymi metodami i technologiami nauczania.
 • Przestrzeganie systemu i standardów: Franczyzobiorcy muszą być gotowi do przestrzegania systemów i standardów operacyjnych IQ UP! w celu zapewnienia spójności i jakości w całej sieci.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

IKUP Doo

Todor Aleksandrov No.4, 1000 Skopje, North Macedonia

+38970214033

info@iqupglobal.com

iqupglobal.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Goran Dinov

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do IQ UP!.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma IKUP Doo (Todor Aleksandrov No.4, 1000 Skopje, North Macedonia). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego IQ UP! oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie iqupglobal.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.