Early Stage Angielski dla Dzieci i Młodzieży

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Early Stage to wiodąca szkoła języka angielskiego, specjalizująca się w nauczaniu dzieci i młodzieży. Mamy za sobą długą historię i sprecyzowany plan na przyszłość. W trakcie 29 lat działalności zbudowaliśmy silną markę, której w roku szkolnym 2022/23 zaufało przeszło 50 000 uczniów. Stawiamy na dynamiczny rozwój szkoły, dlatego jesteśmy obecni w większych i mniejszych miejscowościach. Aktualnie współpracuje z nami 140. Franczyzobiorców. Rozwój szkoły poprzez franczyzę zaczął się dokładnie 15 lat temu kiedy w Warszawie powstała pierwsza franczyza Early Stage. Dzisiaj możemy powiedzieć, że Early Stage powstało i wyrosło, dzięki sile i energii wielu zaangażowanych osób, które obecnie tworzą ogólnopolską społeczność, stale rozwijającą się o nowe lokalizacje.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo finansowe naszych partnerów biznesowych. Model współpracy opiera się na przekazaniu know-how dotyczącego wszystkich aspektów prowadzenia własnej szkoły oraz na bieżącym wsparciu Franczyzobiorców w rozwijaniu ich szkół. Nie pobieramy opłaty wstępnej, rozliczamy się miesięcznie, na zasadzie procentu od przychodu. Zaczynamy od 12% i obniżamy go wraz ze rozwojem filii franczyzowej. Takie rozwiązania gwarantują bezpieczny start.

Wyróżnia nas:

  • intensywny i ambitny program nauczania (nasze kursy odpowiadają na potrzeby uczniów oraz wyzwania jakie przed nimi stoją),
  • łączymy tradycję z nowoczesnością (łączymy sprawdzone metody nauczania z wiedzą zaczerpniętą z najnowszych odkryć neurodydaktycznych),
  • stawiamy na kompetencje XXI wieku (przygotowujemy dzieci do wyzwań dnia codziennego, rozwijając najważniejsze dla nich kompetencje),
  • rozwijamy kadrę i szkołę (doskonalimy się i inwestujemy w szkolenia kadry oraz rozwój technologiczny szkoły).

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

ponad 800 (lokalizacji, w których odbywają się zajęcia), współpracuje z nami 140 partnerów. W roku szkolnym 2022/23 uczy się z nami 50 000 uczniów.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Żeby ułatwić naszym partnerom rozwinięcie skrzydeł, stworzyliśmy system wsparcia dla każdego z Franczyzobiorców. Zadbaliśmy również o dostęp do bazy wiedzy na temat metodyki, marketingu, administracji i employer brandingu. Aby wejście do naszej sieci było bezpieczne, a biznes prężnie się rozwijał, oferujemy systematyczne szkolenia prowadzone przez zespół specjalistów-praktyków Early Stage. Oznacza to, że każdy Franczyzobiorca ma do swojej dyspozycji wsparcie ekspertów (metodyków, marketerów, specjalistów od administracji, HR, PR oraz IT) przez cały okres trwania współpracy.

Co istotne, nasi Franczyzobiorcy zyskują od nas dostęp do autorskich podręczników i wszelkich pomocy dydaktycznych. Otrzymują także sprawdzoną metodykę nauczania, szczegółowo zaplanowany program nauczania dla dzieci w wieku 3-19 lat, projekty muzyczne realizowane przez światowych muzyków, know-how dotyczący strategii promocji i rozwoju szkoły, materiały marketingowe, stronę internetową, dostęp do aplikacji muzycznej dla klientów, wszystkie niezbędne dokumenty (umowy, regulaminy, etc.), opracowane procedury rekrutacyjne i know-how z zakresu budowania zespołu i marki pracodawcy oraz darmowe szkolenia wstępne i dodatkowe. Ponadto Franczyzobiorcy mają dost


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Nasz model nie zakłada dużych inwestycji początkowych – nie wymagamy posiadania ani wynajmowania lokalu. Takie rozwiązanie gwarantuje niskie koszty stałe oraz poczucie bezpieczeństwa.  Suma inwestycji początkowej to kwoty opisane poniżej.

Early Stage nie pobiera od kandydata opłaty wstępnej. Jedyną opłatą początkową jest kaucja w wysokości 2 tys. zł. Zwracamy ją Franczyzobiorcy w momencie startu pierwszych grup pod naszym szyldem. Dodatkowo Franczyzobiorca powinien wziąć pod uwagę początkowe koszty związane z promocją szkoły – wydruk materiałów reklamowych, organizacja akcji promocyjnych  – wszystko to nie powinno przekroczyć kwoty 5 tys. zł. 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Franczyza Early Stage to propozycja współpracy przede wszystkim dla anglistów chętnych do rozpoczęcia pracy na własny rachunek. Kto inny jak nie nauczyciel może osiągnąć sukces w branży edukacyjnej? Aby rozumieć potrzeby dzieci i ich rodziców oraz odpowiednio zarządzać procesem edukacyjnym, wskazane jest doświadczenie w nauczaniu. To może realnie przełożyć się na sukces w biznesie. Na początku przede wszystkim należy zainwestować swoją pasję do nauczania i energię. Po połączeniu tych elementów z naszym know how metodycznym i biznesowym, szanse na sukces są bardzo wysokie. Z chęcią omówimy warunki współpracy również z osobami, które są związane z edukacją i dobrze znają język angielski oraz z osobami, których marzeniem jest stworzenie bezpiecznego, inspirującego i dynamicznego miejsca do nauki dla dzieci. Zachęcamy do kontaktu i rozmowy o swoim doświadczeniu i oczekiwaniach - sprawdzimy czy oferowany przez nas model współpracy będzie Ci odpowiadał.  

Czym oferta wyróżnia się na tle podobnych modeli franczyzowych?

Naszym przyszłym Franczyzobiorcom oferujemy sprawdzony model finansowy, rentowny już w pierwszych miesiącach prowadzenia zajęć, co daje poczucie satysfakcji i przekłada się na motywację do dalszego rozwijania swojej szkoły. Nie wymagamy posiadania własnego lokalu, co przekłada się na niskie koszta stałe. Ponadto nasz sprawdzony model finansowy zakłada  rozliczenie na zasadzie procentu franczyzowego od ilości uczniów. Oznacza to, że Franczyzobiorca nie ponosi ryzyka wynikającego z konieczności płacenia stałej opłaty bez względu na wielkość filii, co daje duże poczucie bezpieczeństwa finansowego. Od samego początku współpracy oferujemy wszystkim naszym partnerom biznesowym dostęp do bezpłatnych szkoleń metodycznych, marketingowych, administracyjnych, HRowych  oraz warsztatów, między innymi rozwijających kompetencje miękkie czy liderskie. Dzięki takiemu zapleczu dbamy o jak najlepsze przygotowanie merytoryczne i praktyczne do startu szkoły we wrześniu, a także możliwość zdobywania nowych umiejętności podczas trwania współpracy. Społeczność Early Stage tworzą osoby kreatywne, zaangażowane oraz otwarte na rozwój i zmiany. Jeśli czujesz, że takie cechy opisują właśnie Ciebie i chcesz lepiej nas poznać, skontaktuj się z naszym zespołem i dołącz do nas. Zapraszamy!


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

ES Education Bochińska i Wspólnicy sp. k.

Plac Thomasa Woodrowa Wilsona 4/15, 01-626 Warszawa

+48 886 876 089

franczyza@earlystage.pl

earlystage.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Katarzyna Pfanhauser

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Early Stage Angielski dla Dzieci i Młodzieży.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma ES Education Bochińska i Wspólnicy sp. k. (Plac Thomasa Woodrowa Wilsona 4/15, 01-626 Warszawa ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Early Stage Angielski dla Dzieci i Młodzieży oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie earlystage.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.