Early Stage Angielski dla Dzieci i Młodzieży

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Early Stage to szkoła językowa, w której dzieci i młodzież skutecznie uczą się angielskiego i rozwijają swoją wyobraźnię. Im bardziej fascynujący jest ich świat, tym chętniej stają się jego częścią. Dlatego nauka w ES to intensywna podróż językowa, obfitująca w przygody z muzyką, tańcem, poezją rymowaną, teatrem, projektami plastycznymi oraz multimedialnymi, oparta na zaangażowaniu wszystkich zmysłów, pod bacznym okiem umysłu. Z doświadczenia wiemy, że to najlepsza droga do biegłej znajomości języka angielskiego.

Nasze kursy przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 19 lat. Składają się z fascynujących lekcji języka angielskiego, prowadzonych przez utalentowanych lektorów. Realizują autorski program, dostosowany do poziomu i możliwości dzieci, gwarantujący efektywną naukę języka angielskiego.

Mamy za sobą długą historię i sprecyzowany plan na przyszłość. Szkołę założyła w 1993 roku Joanna Zarańska – znana autorka podręczników i pomocy dydaktycznych. Osoba twórcza i odważna - nowym projektom mówi entuzjastyczne „yeeees!” Lubi rymować, jeździć na nartach, wspinać się na szczyty… wyobraźni. Zawsze w kolorowych okularach, z bystrym spojrzeniem i głową kipiącą od pomysłów.

W trakcie 25 lat działalności zbudowaliśmy silną markę, której w ciągu ostatnich 10 lat zaufało już przeszło 70 franczyzobiorców. W szkole w całej Polsce uczy się ponad 25 500 uczniów.

JEDNOSTKI WŁASNE

13

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

350

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Pomagamy franczyzobiorcom zbudować dobry biznes, bez zbędnego ryzyka. Kompleksowo – od pomysłu, metodyki, marketingu po administrację. Z perspektywą kosmicznego rozwoju.

W ręce franczyzobiorców oddajemy know-how prowadzenia szkoły, uwzględniający te wszystkie aspekty. Franczyzobiorca dostaje dostęp do platformy internetowej, na której znajdują się wszystkie materiały niezbędne do prowadzenia szkoły. Zapewniamy bieżące wsparcie metodyczne, marketingowe, HR-owe i administracyjne.

Każdy franczyzobiorca otrzymuje możliwość bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniach prowadzonych przez nas przez cały rok szkolny. Rozpoczynamy intensywnym tygodniem szkoleń podstawowych. Potem zapraszamy w niemal każdy weekend na szkolenia dodatkowe, rozszerzające wiedzę nie tylko metodyczną. 


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Nie pobieramy opłaty wstępnej. Bardziej od zasobności portfela liczy się dla nas pasja i predyspozycje do prowadzenia szkoły. Dlatego rozliczamy się na zasadzie miesięcznych opłat franczyzowych, zależnych od liczby uczniów. Opłata miesięczna to procent od przychodu – zaczynamy od 10% i zmniejszamy procent wraz ze wzrostem filii. Najniższy pułap to 5% przy szkole liczącej 600 uczniów i więcej.

Aby rozpocząć działalność z nami wystarczy kwota około 3-4 tys. złotych. Jest to suma, która pokrywa pierwsze lokalne akcje promocyjne niezbędne do startu szkoły. Stawiamy na bezpieczny start, dlatego nie wymagamy posiadania lokalu.

Centrala szkoły ponosi koszty marketingu internetowego. 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Zapraszamy do współpracy:

  • Anglistów ze zdolnościami pedagogicznymi, chętnych do założenia własnej filii Early Stage.
  • Zaangażowanych lektorów języka angielskiego, doświadczonych w pracy z dziećmi, szukających dla siebie odpowiedniego miejsca w biznesie.
  • Szkół lub placówek oświatowych, które chcą specjalizować się w nauczaniu dzieci i młodzieży w oparciu o ambitny program, stworzony na podstawie autorskich materiałów.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Early Stage

ul. Oksywska 23, 01-694 Warszawa

500-278-376

franczyza@earlystage.pl

universe.earlystage.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Izabela Mieszała

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Early Stage Angielski dla Dzieci i Młodzieży.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.