Early Stage Angielski dla Dzieci i Młodzieży

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Early Stage to szkoła językowa, w której dzieci i młodzież skutecznie uczą się angielskiego i rozwijają swoją wyobraźnię. Im bardziej fascynujący jest ich świat, tym chętniej stają się jego częścią. Dlatego nauka w ES to intensywna podróż językowa, obfitująca w przygody z muzyką, tańcem, poezją rymowaną, teatrem, projektami plastycznymi oraz multimedialnymi, oparta na zaangażowaniu wszystkich zmysłów, pod bacznym okiem umysłu. 

Z doświadczenia wiemy, że to najlepsza droga do biegłej znajomości języka angielskiego.

Jesteśmy  największą siecią franczyzową na rynku zajęć pozalekcyjnych. Zaufało nam 136 franczyzobiorców i licencjobiorców. Priorytetem dla nas jest jakość nauczania i bezpieczeństwo finansowe naszych partnerów. Nasza oferta doskonale sprawdza się zarówno w dużych miastach jak i niewielkich miejscowościach. Gwarancję rozwoju daje bardzo bogaty know-how dotyczący wszystkich aspektów prowadzenia szkoły. Każdy franczyzobiorca ma do swojej dyspozycji wsparcie ekspertów (metodyków, marketerów, specjalistów od administracji, HR, PR i IT)) przez cały okres trwania współpracy.

 • Autorskie podręczniki i pomoce dydaktyczne opracowane przez Joannę Zarańską i zespół metodyków,
 • Sprawdzona metodyka nauczania,
 • Szczegółowo zaplanowany program nauczania dla dzieci w wieku 3-18 lat,
 • Projekty muzyczne realizowane przez muzyków światowej klasy (m.in. Aga Zaryan),
 • Ponad 800 placówek w całej Polsce, 
 • 42 000 uczniów w roku szkolnym 2021/22,
 • 28 lat doświadczenia w zarządzaniu szkołą, marketingu, administracji oraz budowaniu marki pracodawcy,
 • Trzykrotny laureat konkursu European Language Label za innowacyjność w nauczaniu.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Ponad 800 placówek (136 franczyzobiorców)

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Żeby ułatwić rozwinięcie skrzydeł, stworzyliśmy system wsparcia franczyzobiorców i dostęp do bazy wiedzy na temat metodyki, marketingu, administracji oraz HR i employer brandingu. Aby Twój start był bezpieczny, a biznes prężnie się rozwijał, oferujemy systematyczne szkolenia prowadzone przez zespół specjalistów-praktyków Early Stage. O jakość współpracy dba zespół ekspertów i opiekunów metodycznych, którzy są do dyspozycji franczyzobiorców przez cały rok szkolny. 

Decydując się na współpracę z nami:

 • otrzymujesz szczegółowo zaplanowany program nauczania dla dzieci w wieku 3-18 lat oraz zestaw materiałów dydaktycznych,
 • działasz pod szyldem jednej z najmocniejszych marek w branży kursów językowych dla dzieci,
 • korzystasz ze wzorów wszystkich umów potrzebnych do prowadzenia szkoły,
 • uczestniczysz w bezpłatnych szkoleniach i otrzymujesz całoroczną opiekę metodyczną,
 • zyskujesz wyłączność na swoim terenie,
 • masz możliwość zarabiania już od pierwszych miesięcy współpracy.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Jednym z niewątpliwych atutów współpracy z Early Stage jest brak opłaty wstępnej oraz konieczności posiadania swojego lokalu. Dzięki temu zyskujesz dużą elastyczność biznesową (niskie koszty miesięczne) oraz unikasz ogromnego ryzyka związanego inwestycją w lokal i jego wyposażenie. Aby rozpocząć działalność z nami, wystarczy  wpłata kaucji w wysokości 2 tyś. Zł oraz około 2-3 tys. Złotych - suma, która pokrywa pierwsze lokalne akcje promocyjne niezbędne do startu szkoły. 

Koszty franczyzy Early Stage:

 • 0 zł opłat za wykupienie franczyzy,
 • Niskie koszty stałe,
 • 12–8% prowizji franczyzowej.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Franczyza Early Stage to propozycja współpracy przede wszystkim dla nauczycieli anglistów chętnych do rozpoczęcia pracy na własny rachunek. Kto inny jak nie nauczyciel może osiągnąć sukces w branży edukacyjnej? Aby rozumieć potrzeby dzieci i ich rodziców oraz odpowiednio zarządzać procesem edukacyjnym, potrzebne jest doświadczenie w nauczaniu. To może realnie przełożyć się na sukces w biznesie. Na początku przede wszystkim należy zainwestować swoją pasję do nauczania i energię. Po połączeniu tych elementów z naszym know-how metodycznym i biznesowym szanse na sukces są bardzo wysokie. To oferta zarówno dla osób z niewielkim doświadczeniem w biznesie, które szukają bezpiecznego miejsca do rozwoju na swoim lokalnym rynku, jak i istniejących szkół, które szukają sprawdzonego programu nauczania dla dzieci.

Poszukujemy:

 • zaangażowanych lektorów języka angielskiego, z pasją do pracy z dziećmi, pozytywną energią i chęcią do samodoskonalenia i rozwoju,
 • właścicieli szkół językowych, którzy szukają sprawdzonego programu do nauki angielskiego dla dzieci i młodzieży,
 • szkół lub placówek oświatowych, które chcą specjalizować się w nauczaniu dzieci i młodzieży w oparciu o ambitny program, stworzony na podstawie autorskich materiałów.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

ES Education Bochińska i Wspólnicy sp. k.

ul. Oksywska 23, 01-694 Warszawa

+48 886 876 089

franczyza@earlystage.pl

universe.earlystage.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Katarzyna Pfanhauser

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Early Stage Angielski dla Dzieci i Młodzieży.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma ES Education Bochińska i Wspólnicy sp. k. (ul. Oksywska 23, 01-694 Warszawa ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Early Stage Angielski dla Dzieci i Młodzieży oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie universe.earlystage.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.