pomysł na biznes

pomysł na biznes | 14.06.2024

Psi klient w przedszkolu

Zapewniają opiekę od rana do wieczora czworonogom w każdym wieku. Psie przedszkola to miejsca prowadzone przez ludzi, którzy nie tylko kochają zwierzęta, ale posiadają wiedzę na temat ich zdrowia i psychiki.

Zapewniają opiekę od rana do wieczora czworonogom w każdym wieku. Psie przedszkola to miejsca prowadzone przez ludzi, którzy nie tylko kochają zwierzęta, ale posiadają wiedzę na temat ich zdrowia i psychiki.

pomysł na biznes | 05.03.2024

Kto może hodować alpaki?

W Polsce przybywa hodowli alpak nastawionych na alpakoterapię. Ale to nie jedyny sposób zarobku na tych zwierzętach.

pomysł na biznes | 11.02.2024

Otwieramy wypożyczalnię sprzętu zimowego

Nie opłaca się kupować nart czy snowboardu, jadąc raz w roku na stok – lepiej wypożyczyć. Tak postępuje coraz więcej klientów, więc przybywa wypożyczalni sprzętu zimowego.

pomysł na biznes | 25.01.2024

Kto może zostać osobistym ochroniarzem?

W pracy bodyguarda liczy się refleks i dobra organizacja. A także umiejętność minimalizowania losowych zdarzeń, na które narażony jest ochraniany VIP.

pomysł na biznes | 18.01.2024

Płatne graffiti

Murale ubarwiają już całą Polskę i są dobrymi nośnikami reklamowymi, na czym zarabiają firmy promujące swój produkt, ale też te, które promują swoją twórczość.

pomysł na biznes | 01.11.2023

Firma pogrzebowa: Biznes, który żyje wiecznie

Branża funeralna ma zawsze klientów, więc rozpoczęcie działalności nie stanowi pod tym względem ryzyka biznesowego. Koszty otwarcia domu pogrzebowego są jednak wysokie, więc trzeba się finansowo zabezpieczyć, aby nie pogrzebać firmy.

pomysł na biznes | 05.09.2023

Otwieramy firmę przewozową

Własna firma transportowa budowana od zera to duże wyzwanie dla przedsiębiorców, którzy chcą znaleźć dla siebie miejsce w tej branży.

pomysł na biznes | 27.08.2023

Otwieramy pieczarkarnię

Pieczarkarnia to opłacalny biznes nawet na niedużą skalę. Właściciel jednej hali zbiera plony co sześć tygodni. Gdy ma się więcej pomieszczeń – wtedy na zyski można liczyć co tydzień.

pomysł na biznes | 05.08.2023

Płatna miłość bez podatku

Eskortki i seksworkerki chcą oficjalnie zakładać firmy i płacić podatki. A te byłyby niemałe, ponieważ zarobki luksusowych pań do towarzystwa liczone są w tysiącach euro.

pomysł na biznes | 04.04.2023

Otwieramy sklep rowerowy

Jazda samochodem, może i wygodna, ale coraz bardziej kosztowna. Ceny paliw idą w górę i nie wiadomo, jak bardzo zdrożeją. Alternatywą jest tańszy w utrzymaniu rower. Czy popyt na jednoślady to gwarancja udanego biznesu?

pomysł na biznes | 08.03.2023

Własna szkoła jogi

Szkoły jogi są w Polsce coraz popularniejsze. Dla wielu właścicieli to działalność poniekąd misyjna, ale przecież musi na siebie zarobić.

pomysł na biznes | 22.02.2023

Otwieramy studio projektowania wnętrz

Coraz chętniej Polacy korzystają z usług projektanta wnętrz. Kto może nim zostać i ile można zarobić, prowadząc taki biznes?

pomysł na biznes | 10.02.2023

Otwieramy szkółkę piłkarską

Wielu początkujących piłkarzy marzy o usłanej sukcesami karierze w zagranicznym klubie. Aby zrealizować te ambicje, trzeba nauczyć się futbolowego rzemiosła w szkółce piłkarskiej. Akademie szkolą i liczą zyski od cudzych marzeń.

pomysł na biznes | 28.01.2023

Zarabiamy na perfumach

Coraz więcej osób poszukuje oryginalnych zapachów, innych niż te masowo dostępne na sklepowych półkach. Monika Zagajska i Ewa Harasimczuk odkryły tę niszę i otworzyły nietypowe perfumerie.

pomysł na biznes | 20.01.2023

Zakładamy hodowlę alpak

Hodowla alpak w Polsce przeżywa rozkwit, idąc w dwóch kierunkach: klasycznej hodowli związanej ze sprzedażą zwierząt i wełny oraz agroturystyki. Oba pomysły z powodzeniem można połączyć.

pomysł na biznes | 16.01.2023

Otwieramy firmę oferującą dietę pudełkową

Diety pudełkowe cieszą się dużym zainteresowaniem Polaków. Nie jest to jednak dzisiaj łatwy biznes do prowadzenia.

pomysł na biznes | 28.12.2022

Otwieramy lombard

Aby zarobić, trzeba sprzedać rzecz należącą do klienta, którą czasowo przechowujemy, bo nie jest naszą własnością. Lombardy świetnie prosperują, a pożyczki pod zastaw są wysoko oprocentowane.

pomysł na biznes | 23.12.2022

Jak zostać behawiorystą?

Coraz więcej właścicieli zwierząt chce skorzystać z usług behawiorysty, a tych wciąż w Polsce jest niewielu. Jakie trzeba spełnić wymagania, żeby móc pracować jako behawiorysta?

pomysł na biznes | 09.12.2022

Biznes z choinką w tle

Polska to poważny gracz na światowym rynku bombek. Jakie trzeba spełnić warunki, żeby móc produkować ozdoby choinkowe?

2
3
4
5
następna  
ostatnia  

Wymyśl biznes dla siebie

Poznaj listę pomysłów na firmę. Zainspiruj się i zdecyduj, który biznes to najlepszy dla ciebie sposób na zarabianie pieniędzy...

Który pomysł na biznes może przynieść zyski? To jedno z najważniejszych pytań przy zakładaniu własnej firmy. Początkujący biznesmen zastanawia się również, jak rozpocząć działalność. Dowiedz się, jak krok po kroku założyć biznes w każdej ze znanych, opłacalnych branż. Poznaj również pomysły mniej oczywiste, które mogą być źródłem twoich przychodów: