- Trening EMS zdobywa coraz więcej fanów na całym świecie, przede wszystkim dlatego, że dzięki niemu możliwe jest uzyskiwanie bardzo dobrych efektów w krótkim czasie - mówi Kamil Staroń, franczyzodawca EMS Training System.
Poniedziałek
24.07.2017
EMS Training System szuka franczyzobiorców do konceptu, który w Polsce dopiero zaczyna zdobywać popularność.
 

Trening w specjalnym kombinezonie, stymulującym odpowiednie grupy mięśniowe. W pół godziny. Tylko dwa razy w tygodniu. Z niewielkim obciążeniem albo bez, dzięki czemu oszczędzamy stawy. Mogą ćwiczyć osoby starsze i ci, którzy do tej pory nie podejmowali żadnej aktywności fizycznej, ale chcieliby regularnie ćwiczyć. Taki koncept franczyzowy oferują Edyta i Kamil Staroń, właściciele EMS Training System.
- Trening EMS zdobywa coraz więcej fanów na całym świecie, przede wszystkim dlatego, że dzięki niemu możliwe jest uzyskiwanie bardzo dobrych efektów w krótkim czasie - mówi Kamil Staroń.

Elektrostymulacja mięśni odbywa się za pomocą bezprzewodowego urządzenia AQ8 System. Wytwarza ono impulsy, które wywołują skurcze mięśni, jakich nie jesteśmy w stanie uzyskać w tradycyjnym treningu siłowym. Podczas jednego treningu można spalić od 500 do 1200 kalorii. Sygnały docierają także do mięśni głębokich. Przy tym do wyboru są różne programy - na utratę tkanki tłuszczowej, poprawę wydolności, wzmocnienie i rozbudowę masy mięśniowej.

Właściciele EMS Training System proponują dwie formy współpracy. Jedna z nich to zakup urządzenia AQ8 System za 49 tys. zł i działanie z nim pod szyldem EMS Training System juz bez żadnych stałych opłat. Druga wymaga inwestycji rzędu 30 tys. zł na początku, a potem współpraca wiąże się ze stałą miesięczną opłatą w wysokości 1 tys. zł. Franczyzobiorca zyskuje kompleksowe doradztwo marketingowe i konsultingowe, nie musi zakładać własnej strony internetowej, tylko może korzystać z witryny EMS Training System, sprzęt i wyposażenie kupuje na preferencyjnych warunkach, może także także liczyć na wyłączność na określonym obszarze. Ponadto otwarcie takiego studia nie wymaga dużej przestrzeni, wystarczy ok. 30 m2. Można też używać sprzętu w domu, dojeżdżać do klientów albo dołączyć ofertę EMS Training System do istniejącego klubu fitness. Przy tym studio EMS to nie tylko treningi presonalne, ale również sprzedaż odżywek, suplementów, akcesoriów EMS, porady dietetyczne.
- Pozostawiamy także partnerom dowolność kształtowania cen, rekomendujący jedynie ich wysokość - zapewnia Kamil Staroń. Dodaje, że firmie zależy na konkurencyjnych cenach. - Chcemy aby trening EMS stał się bardziej przystępny dla przeciętnego klienta, a co za tym idzie zdobył jeszcze większą popularność.

Cena treningu jednorazowego to 119 zł, ale w przypadku karnetu na 4 treningu spada już do 100 zł. Najbardziej firma zachęca jednak do pozostania klientów z EMS na dłużej - w przypadku karnetu na 3 miesiące klient zapłaci jedynie 50 zł za trening.

EMS Training System ma już franczyzobiorców w Łodzi, Krakowie i Warszawie.