Bobby Burger świętuje 5. urodziny

Bobby Burger to pierwsza i największa polska sieć, oferująca konsumentom core’owy produkt, którym są burgery.
 

Wysoka jakość produktów, standaryzacja oferty i doświadczenie biznesowe sprawiły, że w tym roku sieć Bobby Burger świętuje 5. urodziny. Na dzień dzisiejszy w 13 miastach pod szyldem Bobby Burger funkcjonują 34 lokale.

Historia marki Bobby Burger rozpoczęła się w roku 2012. Jej powstanie było odpowiedzią na potrzebę jedzenia wysokiej jakości, oferowanego w przystępnej cenie. Początkowo Bobby Burger miał być alternatywą dla budek z kebabami i typowych „Fast-foodów”. Pierwsze burgery trafiły do rąk Klientów z food-trucka, który szybko stał się stałym i rozpoznawanym punktem życia towarzyskiego Warszawy.

Ogromna popularność marki sprawiła, że wakacje roku 2013 na zawsze odmieniły gastronomiczną mapę stolicy – przy ulicy Żurawiej powstał pierwszy stacjonarny punkt, funkcjonujący pod banderą Bobby Burger. Jak się szybko okazało, jeden punkt nie wystarczył by odpowiedzieć na potrzeby Konsumentów – do końca roku 2013 na terenie Warszawy pojawiły się jeszcze 3 lokale. Głód poznania Bobby Burger szybko opanował całą Polskę. W roku 2014 pojawiły się pierwsze punkty w Krakowie, Gdańsku, później także w Bydgoszczy. Dziś lokale Bobby Burger można spotkać m. in. w Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Toruniu czy Radomiu, a od sierpnia także w Szczecinie.

Jak mówi Krzysztof Kołaszewski, Członek Zarządu Bobby Burger: Podejmując współpracę z siecią Bobby Burger nawet niedoświadczony przedsiębiorca ma szanse z powodzeniem poprowadzić restaurację. Nasza oferta to kompleksowe wsparcie merytoryczne oraz techniczne. Każdy z licencjowanych lokali obejmujemy opieką, dzieląc się przy tym wiedzą i doświadczeni, które wypracowaliśmy przez ostatnie lata. Pozwala to na zachowanie wysokiej jakości usług, które są głównym składnikiem przepisu na sukces.

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu marką Bobby Burger, sygnałom o chęci współpracy płynącym ze strony potencjalnych partnerów biznesowych zarówno w kraju jak i za granicą stworzyliśmy koncept franczyzowy oparty na solidnych fundamentach, takich jak innowacyjność, opłacalność inwestycji, partnerstwo, zaufanie, komunikacja.

Z okazji pięciolecia marki Bobby Burger unowocześniliśmy oraz poszerzyliśmy naszą ofertę franczyzową wprowadzając rozwiązania odpowiadające obecnym potrzebom rynku.

Przyszłym franczyzobiorcom proponujemy model franczyzowy w którym partycypujemy w kosztach inwestycji nawet do 100 000 pln. To rozwiązanie pozwala zdecydowanie zmniejszyć wydatki związane z przygotowaniem lokalu, jego wyposażeniem. Przewidywana suma inwestycji w dużej mierze zależy od wielkości i stanu technicznego lokalu i wynosi ok. 200 000 pln. Po otwarciu stała opłata franczyzowa wynosi 8% od obrotu netto wygenerowanego w danym miesiącu.

Budynek sklepu AT Oświetlenie

Otwarcie każdego nowego lokalu poprzedzamy rzetelną analizą biznesową przedsięwzięcia, weryfikujemy lokalizację pod kątem potencjału handlowego dzięki czemu mamy pewność, że będzie to kolejny strzał w dziesiątkę. Aktualnie w sferze naszych zainteresowań są takie miasta jak Gdańsk, Poznań, Białystok, Bielsko-Biała, Lublin,Kielce, Tarnów czy Koszalin. W zależności od konkretnych lokalizacji pod uwagę bierzemy także pozostałe miasta.

Dla franczyzobiorcy z którym otwieramy pierwszy lokal w mieście przygotowaliśmy specjalną, preferencyjną ofertę franczyzową, "Kto pierwszy ten lepszy".

Odpowiadając na potrzeby mniejszych miast oraz lokalizacji typowo sezonowych w tym roku opracowaliśmy innowacyjne rozwiązanie, oparte na systemach kontenerowych.

Jest to projekt franczyzowy umożliwiający prowadzenie biznesu zarówno sezonowo jak również całorocznie. Koncept kontenerowy nie wymaga dużych nakładów finansowych, inwestycja zaczyna się już od 25 000pln, jest praktycznym rozwiązaniem dla każdego, kto myśli o własnym biznesie, chciałby dołączyć do rodziny Bobby Burger. Kontenery są w pełni przygotowane do prowadzenia w nich działalności gastronomicznej, z odpowiednim wyposażeniem oraz obrandowaniem. Można je ze sobą łączyć, co w przypadku rozwoju biznesu jest dużym atutem.

Jeśli jesteś posiadaczem działki, miejsca w którym chciałbyś rozpocząć przygodę gastronomiczną z Bobby’m, sezonowo lub całorocznie skontaktuj się z nami. Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Na każdym etapie inwestycji wspieramy naszych parterów biznesowych, począwszy od projektu architektonicznego, poprzez przygotowanie lokalu do otwarcia, dedykowane szkolenia przygotowujące franczyzobiorcę oraz pracowników lokalu do pracy. Co ważne, zapewniamy logistykę produktową na terenie całego kraju, dzięki czemu nasi partnerzy biznesowi nie muszą martwić się o ciągłość dostaw.

Cytując Pawła Niemirskiego, franczyzobiorcę z Bydgoszczy “Lubisz wyzwania, chcesz poznać tajniki branży jaką jest gastronomia dołącz do sieci Bobby Burger, nie będzie łatwo, gastronomia rządzi się swoimi prawami. Z jednej strony musisz być dobrym organizatorem, wytrwałym kowalem z drugiej psychologiem i adwokatem. Na pewno nie pozostaniesz w tej walce sam. Dzielnie będzie Cie wspierać kilka działów BB, w tym: marketing czy operacja.”

Zapraszamy do współpracy!

www.bobbyburger.pl/fraczyza