Polska Konfederacja Futebol de Salão szuka franczyzobiorcy programów SOCATOTS i BSS na Śląsku oraz w innych lokalizacjach w Polsce.
 

Bieżący rok będzie rokiem przełomowym dla działalności szkół piłkarskich w Polsce dzięki nadchodzącym Mistrzostwom Świata, wysokiej pozycji polskiej reprezentacji w eliminacjach i osobowości światowego króla strzelców – Roberta Lewandowskiego.

Franczyza profesjonalnych szkółek piłkarskich w tym idealnym momencie może być trampoliną do sukcesu w biznesie, który idzie noga w nogę z prawdziwą pasją.

Z futbolem jesteśmy związani od zawsze. Rozpoczęliśmy działalność na polskim rynku w 2009 roku od wprowadzenia marki SOCATOTS, oferującej dostosowane do wieku dziecka, metodyczne ćwiczenia ruchowe z czynnym udziałem rodzica. Wkrótce naturalną kontynuacją Socatots stał się profesjonalny program pięknej gry w piłkę dla starszych dzieci - Brazylijskie Szkółki Piłkarskie.

Rozwijamy się niezwykle dynamicznie, dotarliśmy już do 50 miast w całej Polsce. W naszych zajęciach uczestniczy blisko 5000 szczęśliwych dzieciaków.

Nadal jednak na mapie Polski znajduje się jeszcze szereg miejscowości, w których możemy otworzyć kolejne oddziały franczyzowe. W tej chwili najbardziej zainteresowani jesteśmy nawiązaniem współpracy z kandydatami z województwa śląskiego oraz wielkopolskiego. Ponadto z większych miast do dyspozycji mamy jeszcze Radom, Warszawa (wybrane dzielnice), Olsztyn, Gorzów Wielkopolski, Płock, Elbląg, Opole i Zielona Góra.

NASZE MARKI

Socatots – Piłkarskie Maluszki, to największa na świecie sieć szkółek oferujących inspirowane piłką nożną ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 5 lat. Unikalne podejście i metodyczne, sportowe zajęcia z piłką pod okiem wykwalifikowanych trenerów, z czynnym udziałem rodzica i w grupie rówieśniczej to całościowy program dla dzieci, rozwijający je ruchowo oraz społecznie.

Misją Socatots jest dążenie do angażowania coraz większej liczby dzieci w aktywność fizyczną, przy użyciu piłki nożnej jako głównego narzędzia rozwoju. Socatots potrafi uczyć już bardzo małe dzieci podstawowych schematów ruchowych, równowagi, koordynacji ruchowej oraz radości z aktywności fizycznej.

Brazilian Soccer Schools – Brazylijskie Szkółki Piłkarskie to jedna z największych organizacji futbolowych na świecie, realizująca program treningowy przeznaczony dla dzieci i młodzieży, od 5 do 13 roku życia. Filozofia programu zakłada, że tylko dzięki zwiększonej ilości kontaktów z piłką podczas treningu i ciągłym powtórzeniom, zawodnicy mogą doskonalić swoje umiejętności we wszystkich aspektach tej pięknej gry i mistrzowsko ją opanować.

Unikalny Futebol de Salão, podstawa całego naszego programu, to oryginalna brazylijska wersja futsalu. Rozgrywana jest na powierzchni wielkości boiska do koszykówki mniejszą (rozmiar 2), cięższą (465 g) piłką, którą charakteryzuje zaledwie 10% odbicie. Jak wyjaśniał to Emilio Miranda z University of São Paulo, taka wersja gry stwarza o 600% więcej okazji kontaktów, a dla Brazylii stanowiła swoiste laboratorium improwizacji i źródło spektakularnych światowych sukcesów brazylijskich piłkarzy.

Nasz system franczyzowy

Jako franczyzodawca w Polsce zapewniamy niezbędne narzędzia, dokumentujemy najbardziej efektywne procesy i szkolimy każdego z naszych franczyzobiorców.

Dzięki temu wsparciu w regionach o mniejszym obszarze i przy dobrze prowadzonej franczyzie kwota inwestycji może zwrócić się już po pierwszym roku działalności.

Najważniejsze jest jednak to, że jesteśmy zgranym zespołem przedsiębiorców, zaangażowanych w swoje biznesy i wspierających się nawzajem, nie tylko w kraju, ale i na całym świecie.

Jako polski oddział Międzynarodowej Konfederacji Futebol de Salão, czerpiemy ogromne korzyści z jej globalnego zasięgu, a nasz program dociera do setek tysięcy szczęśliwych dzieci na całym świecie, przyczyniając się do odkrywania piłkarskich talentów przyszłości.


Socatots /
Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Socatots.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank