Planujesz otwarcie własnej firmy, ale nie wiesz ile musisz mieć pieniędzy na ten cel? Podpowiadamy, jak to sprawdzić i nie dać się zaskoczyć niespodziewanym wydatkom.
 

W listopadowym wydaniu 11/2018 (164)

RAPORT SPECJALNY

Ile trzeba mieć pieniędzy na biznes?
To najczęściej zadawane pytanie: ile muszę mieć pieniędzy, by otworzyć własną firmę. Podpowiadamy, jak to sprawdzić i nie dać się zaskoczyć niespodziewanym wydatkom

STAŁO SIĘ

Pomysłowość w cenie
Długie jesienne wieczory sprzyjają myśleniu. Najlepiej o tym, w co zainwestować, żeby zarobić.

SUPERTEMAT

Halo, gdzie jest zysk?

Walka o klienta w branży akcesoriów GSM zaostrza się. Rynek jest coraz bardziej nasycony, ale wciąż bardzo atrakcyjny. W artykule opisane są warunki współpracy z: Fonny Funny, Monument9, Telakces.com, TeleExpert, Teletorium.

Biznes, który nie zwalnia

Koniunktura na rynku motoryzacyjnym kwitnie. Dobry trend można wykorzystać, wchodząc do branży przy wykorzystaniu franczyzy. W artykule opisane są warunki współpracy z: Autobooking.com, Jeden Ślad, Lucart, Rentis, Scoopper, Ziebart

POMYSŁY NA FIRMĘ

Otwieramy kebabownię
Kebab to wciąż jedno z najpopularniejszych streetfoodowych dań w Polsce. Można go sprzedawać w tradycyjnej mięsnej formie albo w odmianie… wegańskiej. Czy da się na tym zarobić?

Perfumy własnej produkcji
Niszowe perfumerie,  w których dostępne są oryginale zapachy, nie narzekają na brak klientów. Ale firma oferująca możliwość zrobienia własnych perfum ma ich jeszcze więcej.

Poukładany interes
Kto buduje lub remontuje, będzie też wykańczał i wyposażał. Branża wyposażenia wnętrz bacznie śledzi koniunkturę w budowlance i wie, kiedy przyjdą większe zyski.

Zakładamy uprawę borówek
Popyt na borówkę rośnie, szczególnie za granicą. Uprawa tych owoców jest opłacalna, ale niełatwa.

Specjaliści od zdrad
Prywatni detektywi zajmują się przede wszystkim tropieniem mężów i żon. Jeśli uda im się zdobyć dowód niewierności czyjegoś małżonka, mogą liczyć na sowite wynagrodzenie.

Firma dla majsterkowicza
Rosnąca liczba osób zainteresowanych odnawianiem mebli oraz niewielkie nakłady finansowe na start działalności powodują, że renowacja mebli może stać się dochodowym biznesem.

MÓJ FRANCHISING

Właściwy moment
Mariusz Krakowski był handlowcem. Ponad połowę swojego życia przepracował w jednej firmie. Dziś swoje doświadczenie wykorzystuje jako franczyzobiorca Carrefour.

WŁASNY BIZNES

W biznesie jak w ringu
– Po co boksować się ze stereotypami? Szkoda na to energii. Lepiej po prostu robić swoje, czy to w sporcie, czy w biznesie – mówi Iwona Guzowska, mistrzyni w boksie i kickboksingu, bizneswoman.

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

356 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.
Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Kasa na start
Chcesz założyć firmę, ale nie masz na to pieniędzy? Sprawdź, skąd możesz je pozyskać.

ABC FRANCZYZY

Pokerowe sprawdzam dla franczyzodawców
Franczyza franczyzie nierówna. Podpowiadamy, na co koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze licencji na biznes.

STEKI MENEDŻERA

Partnerzy BZ WBK grają teraz w barwach Santandera
Bank Zachodni WBK to teraz Santander Bank Polska. Barwy banku zmieniono we wszystkich oddziałach i placówkach w całej Polsce w ciągu jednego weekendu.

Robimy swoje
– Rozwijamy się, otwieramy nowe placówki, modernizujemy system partnerski – mówi Rafał Szymański, 

dyrektor departamentu dystrybucji pośredniej Getin Noble Banku.

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, Ruch a także w sklepie Publio.pl.

Miesięcznik dostępny jest także w wersji elektronicznej na tablety i smartfony w:

 

 


Otwieramy kebabownię / Kebab można sprzedawać w tradycyjnej mięsnej formie albo w odmianie... wegańskiej. Czy da się na tym zarobić?
Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do énergie Fitness.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank