Sklep odzieżowy w małym mieście

Lokal na sklep
Lokal na sklep / Potencjalny franczyzobiorca powinien posiadać sklep o powierzchni 100-130 m kw. w mieście powyżej 40 tys. mieszkańców. Koszt inwestycji zależy od stanu lokalu. Kwota waha się od 1, 5 tys. zł do 2, 5 tys. zł netto na 1 mkw.
Wtorek
27.11.2018
Marka Quiosque do końca tego roku otworzy 20 nowych salonów. Jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać się franczyzobiorcą marki?
 

Sieć sklepów Quiosque powiększyła się o salon w Gubinie. Gubin to nowe dla nas miejsce. Uważamy, że miasto ma duży potencjał dla naszej marki. Już od dawna słyszeliśmy sugestie od naszych klientek, że brakuje nas właśnie w tej lokalizacji. Mamy nadzieję, że ułatwimy dostęp do marki naszym stałym klientkom oraz szybko zyskamy nowe – mówi Małgorzata Larwa, menedżer ds. ekspansji Quiosque.

Quiosque rok 2018 może zaliczyć do wyjątkowo udanych. Monika Kujas,  PR menedżer marki, zaznacza że do końca tego roku uda się otworzyć 20 butików franczyzowych. Plany na kolejny rok są równie ambitne.  W 2019 roku planujemy też otworzyć 20 salonów – dodaje.

Dla kogo Quiosque?

Oferta marki skierowana jest do kobiet powyżej trzydziestego roku życia. W sklepach znajdziemy  odzież  w rozmiarach od 36 do 48. Ale, jak zapewnia franczyzodawca, asortyment sklepów Quiosque jest ciągle rozbudowywany. Oprócz odzieży jest też duża oferta dodatków i akcesoriów.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać franczyzobiorcą marki? Należy posiadać lokal, o powierzchni 100-130 m2. Najlepiej jeśli potencjalny franczyzobiorca chce otworzyć swoją placówkę w mieście powyżej 40 tys. mieszkańców. Koszt inwestycji zależy od stanu lokalu. Kwota waha się od 1, 5 tys. zł do 2, 5 tys. zł netto na 1 m2  – mówi Monika Kujas.

Franczyzodawca uważa, że franczyzobiorca powinien mieć doświadczenie w handlu i zarządzaniu personelem. – Dostarczamy know how w zakresie obsługi klienta i zarządzania produktem, natomiast przedsiębiorca musi zatrudnić  wykwalifikowany personel dodaje Kujas. 

Franczyzobiorca, który zdecyduje się na założenie własnego sklepu może liczyć na pomoc franczyzodawcy. – Dotyczy ona wielu obszarów i można ją uzyskać na każdym etapie inwestycji. Począwszy od doboru lokalizacji sklepu, negocjacji z centrum handlowym przez realizację projektu architektonicznego, pozyskanie zezwoleń budowlanych itp. Ale na tym nie koniec… Zapewniamy także stałe zabezpieczenie oferty towarowej sklepu, bieżącą analizę sprzedaży oraz wsparcie w sprzedaży  – zapewnia Kujas.


POPULARNE NA FORUM

Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

jak masz na to fajny pomysł to warto

32 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2019
Ubrania dla nowoczesnych mężczyzn

ABC Assignment Help is the most recognized and preferred one stop solution for students to get professional help in academic assignments, essays, research papers, reports and...

14 wypowiedzi
ostatnia 22.04.2019
Moodo - czy warto inwestować?

w mieście 10 tys jakoś hula juz rok , jestem pracownikiem, i myślę o otwarciu w miescie 30 tys

86 wypowiedzi
ostatnia 20.03.2019
GPoland

Dzień Dobry, Szukam właścicieli sklepów, które współpracują lub współpracowały z GPoland. Jakie doświadczenia ze współpracy? Czy możecie się podzielić?

1 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2019
Kto prowadził / prowadzi salon Esotiq

Również bardzo bym prosila o wiecej informacji na temat współpracy z firmą Esotiq, będę wdzieczna Mój e-mail martusia5465@gmail.com

26 wypowiedzi
ostatnia 04.02.2019
Emporio Armani czy Armani Exchange który sklep się opłaca?

Witam czy ktoś z Państwa już otworzył sklep z tą marka ? Która marka się opłaca i jak wyglada franczyzna z tą marka?

1 wypowiedzi
ostatnia 26.01.2019
Salon300+ miejscowość podwarszawska

Prowadzę sklep odzieżowy ponad 300 m2 + duży magazyn. Od kilkunastu lat franczyza znanej marki odzieżowej. Dostałem wypowiedzenie franczyzy. Najchętniej wpuściłbym...

1 wypowiedzi
ostatnia 10.01.2019
Kto prowadził / prowadzi salon Esotiq

Marek Markowski bardzo prosze o pilny kontakt. Do konca tygodnia musze podjac decyzje w sprawie franczyzy Esotiq. mtroch@op.pl fb marietta. troch

26 wypowiedzi
ostatnia 02.01.2019