Sieć Sushi Bistro jest obecne na rynku od 7 lat, szybko stało się warszawskim liderem w dziedzinie przygotowania sushi w dostawie, oraz zamówień on-line.
 

Japońska kuchnia idealna na dzisiejsze czasy!

Na tym można zarobić! 

Sieć Restauracji SUSHI BISTRO jest obecna na rynku już od 7 lat. Marka szybko stała się Warszawskim liderem w serwowaniu dań sushi.

Czym zawdzięcza sobie sukces i jakie są plany na przyszłość? 

Sprawdź i dołącz do tego Teamu! 

Markę wyróżnia doskonała jakość dań, szybkie dostawy, możliwość złożenia zamówienia przez centralną infolinię, stronę www i aplikację.

Sushi Bistro to sieć restauracji Franczyzowych, świetnie prosperujących przed i w trakcie wprowadzonych obostrzeń.

 Z każdym rokiem Franczyzobiorcy odnotowują zwiększone zyski, nie zmieniło się to także w 2020 roku.

Poniżej prezentujemy wyniki analizy „Similar Web” dla wyszukiwania i odwiedzin stron w obszarze gastronomi w całej Polsce. Marka Sushi Bistro, zyskała ogromną rozpoznawalność gdyż zgodnie z poniższym raportem wyszukiwanie Restauracji Sushi Bistro lokuje się na 65 miejscu z 68 000 możliwych w całej Polsce!

Niewątpliwym elementem sukcesu marki jest kuchnia - nie do podrobienia i nie do wykonania w domowym zaciszu. 

Niewygórowane ceny dań, idealna jakość, szybka dostawa, znana i szanowana marka, nowoczesna aranżacja lokali i rentowność biznesu dla Franczyzobiorców. 

Wszystkie ogniwa stworzą restaurację numer 1 w każdym mieście w Polsce.

Sam początek działań Restauracji Sushi Bistro był pewnym sukcesem. Marka została nagrodzona statuetką „Top Takeaway 2015 – najlepsza restauracja w Polsce” co nie umknęło uwadze mediów oraz niedawno wskazane przez ONET Podróże pierwsze miejsce w rankingu najlepszych restauracji sushi w Warszawie.

Sushi Bistro planuje podzielić się swoim sukcesem, wiedzą i doświadczeniem, otwierając kolejne Restauracje w całej Polsce! 

Oferują koncepcję biznesu, która ma być prosta i przyjemna w zarządzaniu.

Franczyzobiorca ma do wyboru dwa koncepty prowadzenia Restauracji. 

Nowy Restaurator nigdy nie pozostaje sam. Sushi Bistro oferuje pełne wsparcie od początku współpracy - od pomocy w wyborze i aranżacji lokalu, po obecność opiekuna przez pełny tydzień w nowo otwartej Restauracji. 

Pakiet Franczyzowy zawiera między innymi szkolenia, receptury dań, inwestycję w reklamę na start do 25 000 zł oraz ciągły marketing, dostęp do systemu operacyjnego i zamówień infolinii i on-line. 

SUSHI BISTRO to sieć Restauracji stworzona przez ludzi z pasją, którym zależy na sukcesie każdej Restauracji dlatego umowa Franczyzy nastawiona jest na rozwój Twojego biznesu.

Stwórz Restaurację numer 1 w Twoim mieście !