Nowy kebab we franczyzie

Wszędzie lubią kebab / Franczyzodawca Sulaiman Kebab zapewnia, że ten biznes ma szansę sprawdzić się w każdej wielkości mieście.
Poniedziałek
19.06.2023
Sulaiman Kebab proponuje franczyzobiorcom otwarcie food trucka z kebabem. Na inwestycję nie potrzeba dużo pieniędzy.
 

Kebab już od kilku lat jest jednym z najpopularniejszych dań w Polsce. Polacy pokochali go prawie równie mocno, jak schabowy i rosół. Nic dziwnego, że kebabownie wyrastają jak grzyby po deszczu. Jak się wybić na konkurencyjnym rynku? Receptą może być franczyza. Licencję na taki biznes proponuje m.in. marka Sulaiman Kebab, budująca sieć mobilnych punktów gastronomicznych.

– Mobilna formuła to z jednej strony możliwość łatwiejszego dotarcia do klientów, a z drugiej sposób na obniżenie kosztów działalności – podkreśla Łukasz Przygoda, franczyzodawca Sulaiman Kebab.

Kebab dla każdego

Franczyzodawca Sulaiman Kebab zapewnia, że ten biznes ma szansę sprawdzić się w każdej wielkości mieście.

– Również w małych miastach punkt z kebabem może być udanym biznesem – uważa Łukasz Przygoda. – W takich miejscowościach może być mniejsza konkurencja, a lokalni mieszkańcy mogą być zainteresowani różnorodnością kulinarnej oferty. Ważne jest jednak przeprowadzenie analizy rynku i dostosowanie oferty do potrzeb i preferencji lokalnej społeczności.

Centrala pomaga w sprawdzeniu i przeanalizowaniu konkretnej lokalizacji pod kątem jej opłacalności, może wyszukać też atrakcyjne miejsce. Wkład własny, potrzebny na inwestycję w przyczepę gastronomiczną to 10 tys. zł netto, resztę można sfinansować leasingiem.

– Wiele firm leasingowych oferuje finansowanie dla food trucków – zapewnia Łukasz Przygoda. – Leasing może być korzystnym rozwiązaniem dla osób, które chcą rozpocząć mobilną działalność gastronomiczną, ale nie dysponują pełnym kapitałem na zakup food trucka. Współpracujemy z bankami, więc jesteśmy wstanie pomóc w tej kwestii.

Franczyzodawca dostarcza przyczepę wyposażoną pod klucz i gotową do pracy. Nie pobiera przy tym żadnej opłaty za przystąpienie do sieci.

Wsparcie z centrali

Franczyzodawca nie wymaga od kandydatów na licencjobiorców doświadczenia branżowego ani biznesowego. Gwarantuje im szkolenie, które pozwala poznać zasady prowadzenia działalności.

– Pierwsze szkolenie trwa osiem godzin i odbywa się w siedzibie firmy – wyjaśnia Łukasz Przygoda. – Szkolenia uzupełniające odbywają się już w food trucku. Zapewniamy również szkolenia z obsługi urządzeń, marketingowe, a także kursy przygotowywania dań na podstawie gotowych przepisów.

Centrala zapewnia również kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich urządzeń. Właściciel marki ma także własną hurtownię, w której franczyzobiorcy mogą kupić wszystkie potrzebne składniki.

– Jesteśmy samodzielnym producentem mięsa, pieczemy też chleb według tradycyjnej, tureckiej receptury – dodaje Łukasz Przygoda. – Dla franczyzobiorców mamy ceny promocyjne.

Miesięczna opłata franczyzowa to 800 zł netto.

 

WIZYTÓWKA SULAIMAN KEBAB

Sieć punktów z kebabem.

  • 3 placówki własne, 4 franczyzowe
  • inwestycja od 10 tys.
  • opłata franczyzowa 800 zł netto

Gotowa do pracy / Franczyzodawca Sulaiman Kebab dostarcza przyczepę wyposażoną pod klucz i gotową do pracy.

POPULARNE NA FORUM

Kawiarnie Cafe Nescafe

Nie chciałabym tej franczyzy

6 wypowiedzi
ostatnia 29.04.2023
McDonalds opinie o franczyzie

Ja bym pomyślała o tej franczyzie

3 wypowiedzi
ostatnia 29.04.2023
Doświadczenia z Bafra Kebab

Witam wszystkich, zastanawiam się nad otwarciem punktu Bafry Kebab. Czytając komentarze w internecie mam mieszane odczucia. Czy ktoś się tym interesował? Otworzył? Jakie...

1 wypowiedzi
ostatnia 25.04.2023
Własny, mobilny punkt gastronomiczny lody, gofry, granita - sprzedaż

Dzień dobry, Noszę się z zamiarem sprzedaży przyczepy (cesja leasingu) po franczyzie znanej jako Lodolandia. Jeśli jest ktoś zainteresowany to zachęcam do...

1 wypowiedzi
ostatnia 06.03.2023
Sushi we franczyzie - przegląd sprawdzonych pomysłów na bines

Pytanie do Redakcji: Dlaczego na pasku reklamowym pojawiają się reklamy franczyzodawców którzy działają na granicy prawa, zawierają w umowach klauzule abuzywne, są...

1 wypowiedzi
ostatnia 02.02.2023
Ile kosztuje McDonald's?

Ciekawe że budujesz restauracje za własne pieniądze ale zostaję własnością centrali

1 wypowiedzi
ostatnia 24.12.2022
Dolci Sapori - Mniami

Jeżeli jesteś również poszkodowaną osobą przez tą firmę proszę o kontakt, do pozwu zbiorowego przeciwko tej firmie.

2 wypowiedzi
ostatnia 27.11.2022
Dolci Sapori - Mniami

OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ FIRMĄ !!!! Jako były franczyzobiorca mogę potwierdzić, że firma nie jest w żaden sposób wiarygodna, rzetelna ani godna zaufania....

2 wypowiedzi
ostatnia 27.11.2022