Cafe Słodziak

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Cafe Słodziak to nie tylko kawiarnia, ale miejsce gdzie może spotkać się cała rodzina i każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze menu jest dostosowane do każdej grupy wiekowej. Zaczynając od najmłodszych, którym z pewnością zasmakują lody kuleczkowe MiniMelts. Bubble tea przyrządzane na bazie świeżo parzonej herbaty dla nieco starszych, a dla dorosłych serwujemy kawę Costy, którą każdy miłośnik kawy zna doskonale. Całość uzupełniamy deserami lodowymi na bazie lodów rzemieślniczych i włoskich. Codziennie zapraszamy również na świeżo wypiekane ciasteczka i ciasta. 

Cafe Słodziak powstał dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w gastronomii oraz odpowiedzi na potrzeby klientów, dzięki czemu świetnie sprawdza się w modelu franczyzowym. Tym bardziej, że menu jest dostosowane do prowadzenia tego biznesu zarówno w formie lokalu stacjonarnego, wyspy w galerii handlowej czy dobrze znanych i lubianych przez klientów food truckach.

System partnerski skierowany jest do lodziarni sezonowych, które mogą dzięki współpracy z nami przekształcić się w całoroczne punkty serwujące kawę COSTA.

Podsumowując: zapraszamy do współpracy, dzięki której będziesz prowadzić swój własny całoroczny biznes przynoszący dochód od pierwszego miesiąca.

JEDNOSTKI WŁASNE

4

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

7

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • gotowy projekt i wyposażenie 
 • szkolenia i materiały edukacyjne, nie tylko dla partnera, ale również dla pracowników
 • pomoc w znalezieniu odpowiedniej lokalizacji 
 • wsparcie na każdym etapie współpracy
 • prowadzenie działań marketingowych

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Minimalny wkład własny 19 tys. zł netto;
 • Miesięczne opłaty zaczynające się od kwoty 500 zł. 

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • osoba przedsiębiorcza; 
 • brak doświadczenia w gastronomii nie jest przeszkodą; 
 • nauczymy i będziemy wspierać; 
 • wkład własny na start;
 • umiejętność pracy zespołowej;  
 • nastawienie na sukces zawodowy.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Tel-Kam Kamil Woźniak

ul. Księżycowa 8, 05-200 Zagościniec

691 918 001

franczyza@cafeslodziak.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Kamil Woźniak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Cafe Słodziak.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Tel-Kam Kamil Woźniak (ul. Księżycowa 8, 05-200 Zagościniec). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Cafe Słodziak oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie na stronie internetowej firmy.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.