Czerpiemy zyski z salonu kosmetycznego

Środa
29.05.2024
– Franczyzobiorca Perfect Look Clinic może liczyć na zyski rzędu 10-15, a nawet 20 tys. zł miesięcznie – mówi Szymon Pankowski, dyrektor operacyjny marki Perfect Look Clinic.
 

Salon kosmetyczny Perfect Look Clinic może prowadzić praktycznie każdy przedsiębiorca, który posiada 85-90 tys. zł na inwestycję. Jak informują Szymon Pankowski, dyrektor operacyjny Perfect Look Clinic oraz Joanna Nowacka, menedżer ds. franczyzy Perfect Look Clinic na otwarcie salonu kosmetycznego pod ich marką decydują się zarówno osoby, dla których to będzie pierwszy biznes, jak i doświadczeni przedsiębiorcy szukający sposobu na dywersyfikację swoich przychodów.

Nie trzeba mieć doświadczenia w branży beauty, żeby móc z sukcesem prowadzić we franczyzie salon kosmetyczny Perfect Look Clinic. Franczyzodawca przeprowadza szereg szkoleń, które przygotowują franczyzobiorcę zarówno do zarządzania tym biznesem, jak i pokazują tajniki codziennej pracy w salonie. 

– Gdy otwierałam swój pierwszy salon, miałam do czynienia z kosmetologią tylko i wyłącznie od strony klienta. Otrzymałam pełne wsparcie w uruchomieniu salonu, informacje jak go prowadzić, jak on powinien funkcjonować – zapewnia Joanna Nowacka, która prowadzi trzy salony kosmetyczne marki Perfect Look Clinic.

Zadbany biznes

Salony Perfect Look Clinic działają z powodzeniem w małych, średnich i dużych miastach – choć aspekty biznesowe działalności się różnią. W czym konkretnie? O tym dowiecie się z rozmowy, którą przeprowadziła Anna Smolińska. Jej goście zdradzają również: 

  • Czy opłaca się otworzyć salon kosmetyczny?
  • Ile zarabia właściciel salonu kosmetycznego?
  • Ile potrzeba pieniędzy na otwarcie gabinetu kosmetycznego?
  • Jaką przewagę nad konkurencją ma Perfect Look Clinic
  • Po jakim czasie salony marki osiągają rentowność
  • Ile docelowo salonów kosmetycznych w Polsce chce otworzyć franczyzodawca marki
  • Jak wygląda na co dzień praca franczyzobiorcy Perfect Look Clinic
  • Ile średnio zabiegów miesięcznie wykonuje się w salonie kosmetycznym
  • Czy mężczyźni korzystają z usług kosmetyczki

Zachęcamy do zasubskrybowania naszego kanału. Znajdziecie tam wiele sprawdzonych pomysłów na biznes!


Agnieszka Turska

POPULARNE NA FORUM

Otwieramy park trampolin

Koszt inwestycji to około 1mln zł. "Na zwrot z inwestycji trzeba czekać około roku. Spodziewane przychody w tym biznesie zależą od lokalizacji, przestrzeni, liczby...

1 wypowiedzi
ostatnia 24.03.2024
Franczyza fitness

Witam, Czy ktoś Państwa miał okazję zostać franczyzobiorcą Studio Figura? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tą formą biznesu , ale nie wiem czy na pewno jest to...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.12.2021
Zamiast etatu, własny salon urody

Biznes przyjemny i opłacalny, to super pomysł! Yasumi to znana marka więc klientki chetnie chodzą do ich babinetów...wiem bo mam trzy :)

8 wypowiedzi
ostatnia 03.08.2021
Opinie o współpracy z Yasumi

Posiadam trzy gabinety Yasumi obecnie i jestem zadowolona ze współpracy. Bardzo dużo pomagaja na początku przed otwarciem a po otwarciu również jest stała opieka. Mam...

4 wypowiedzi
ostatnia 03.08.2021
Gabinet kosmetyczny

Bardzo popularne są obecnie salony stylizacji paznokci. Niskie nakłady finansowe aby otworzyć Studio Paznokcia i łatwy dostęp do oferty szkoleniowej powoduje coraz...

33 wypowiedzi
ostatnia 15.02.2020
Trening z maszyną

Ja bym chciała z czegoś takiego skorzystać, ale ceny niestety powalają na kolana.

19 wypowiedzi
ostatnia 15.01.2020
Zamiast etatu, własny salon urody

Jeśli tylko czuje się ktoś na siłach do rozkręcania takiego biznesu i przede wszystkim, zna się na tym to jak najbardziej.

8 wypowiedzi
ostatnia 15.01.2020
Opinie o współpracy z Yasumi

Witam. Czy współpraca z yasumi się opłaca ? Zastanawiam się nad podjęciem współpracy. Proszę o odp.

4 wypowiedzi
ostatnia 02.01.2019