Wtorek
07.03.2006
8 marca w Rybarzowicach rozpocznie działalność szósty w Polsce franczyzowy supermarket Albert. Ponieważ otwarcie przypada na Dzień Kobiet, Albert przygotował dla klientek szereg atrakcji.
 

Nowy sklep mieści się przy ul. Żywieckiej 912. Na powierzchni 470 m2 supermarket oferuje artykuły spożywcze: świeże owoce, warzywa, mięso, wędliny, nabiał oraz podstawowe artykuły przemysłowe. Na stoisku piekarniczym dostępne będzie pieczywo z własnej piekarni Alberta. W sklepie dostępne będą również artykuły marek własnych Alberta (130 artykułów) i Euro Shoppera (ponad 180 artykułów). Kupując je, klienci mogą zaoszczędzić do 15 proc. w porównaniu do zakupów markowych produktów. Większość produktów supermarketu Albert dostępna jest na stoiskach samoobsługowych.

Zabawa na otwarcie

W dniu otwarcia Albert przewiduje dla klientów szereg atrakcji. Podczas festynu, który rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do 15:00, odbędą się pokazy taneczne, gry i zabawy, a także konkursy z nagrodami oraz degustacja ciast. Z okazji Dnia Kobiet wszystkie klientki zostaną obdarowane kwiatami oraz poczęstowane kawą.

Wygodne zakupy

W nowym Albercie działają 4 kasy, w których można płacić kartami płatniczymi. Oprócz tego, w specjalnie oznaczonych kasach można opłacić domowe rachunki oraz doładować konta telefonów komórkowych. Sklep w Rybarzowicach będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:30 do 21:30, a w niedziele od 8:00 do 20:00. Parking przed supermarketem może pomieścić ponad 40 samochodów. Supermarket Albert będzie zatrudniał 35 osób z Rybarzowic i okolic.
Właścicielem szóstego franczyzowego Alberta jest Ewa Rzeszótko, która dotychczas prowadziła swój supermarket w ramach franczyzowej sieci sklepów spożywczych Eurosklep – mówi Zdzisław Potempa, dyrektor ds. franczyzy Ahold Central Europe.
Nasza oferta okazała się korzystniejsza, dlatego propozycja franczyzy z Albertem wygrała.
Ewa Rzeszótko jest również właścicielem franczyzowego supermarketu Albert w Pawłowicach. Jego otwarcie odbyło się 1 marca 2006 roku.

Albert w Polsce i na świecie

Sieć supermarketów Albert rozwija się w Polsce od 1995 r. Aktualnie w naszym kraju są 175 Albertów, w tym 6 działających na zasadzie franczyzy. Do końca roku Ahold planuje otworzyć w Polsce 10 franczyzowych supermarketów Albert.

Siecią supermarketów Albert w Polsce zarządza Ahold Polska, do którego należą również hipermarkety Hypernova. Od 1 stycznia 2003 roku Ahold Polska wraz z spółkami Aholda z Czech i Słowacji utworzyły Ahold Central Europe. Zadaniem ACE jest umocnienie Aholda na rynkach lokalnych we wszystkich trzech krajach oraz rozwój supermarketów Albert oraz hipermarketów Hypernova. Obecnie ACE zarządza ponad 520 sklepami w Europie Środkowej.


POPULARNE NA FORUM

Franczyza Odido w nowym wydaniu: Odido Elevator

Witam, Czy ktoś może zdecydował się na współpracę z zOdido w ramach Odido Elevator i może podzielić się doświadczeniami? Chodzi o twardszą franczyzę / wyposażenie...

1 wypowiedzi
ostatnia 30.09.2023
Nagrodzeni franczyzobiorcy

Należałoby zostawić sobie te nagrodę na spłatę powstających lawinowo długów franczyzobiorców, którzy przez kanibalizacje lokalizacji padają po kilku miesiącach....

1 wypowiedzi
ostatnia 03.02.2023
sklepy spożywcze

Polecam Franczyzę sklepów Cortez szybko rozwijająca się marka.

6 wypowiedzi
ostatnia 29.03.2022
Jubileuszowy sklep

Pani Julito proszę uciekać z sieci póki jeszcze dług nie urósł do niebotycznych rozmiarów

1 wypowiedzi
ostatnia 09.03.2022
Nowe warunki współpracy dla franczyzobiorców

Widzę ,że przestępczość zorganizowana od nowego roku w natarciu na Franchising.pl:)

1 wypowiedzi
ostatnia 27.01.2022
Franczyza, która daje niezależność

No no i tutaj polecę jutrzejszy program Anity Gargas. Redakcjo opamiętajcie się i przestańcie promować reklama i tekstami natywnymi przestępczość zorganizowana....

1 wypowiedzi
ostatnia 26.01.2022
Poznaj franczyzę Intermarché

Wow Szanowna Redakcja zdaję się kontynuować wspieranie przestępczości zorganizowanej. Polecam jutrzejszy program Anity Gargas. Jakie będzie stanowisko POF? Mydlenie oczu...

1 wypowiedzi
ostatnia 26.01.2022
Empik - jakieś doświadczenia?

Czy ktoś ma aktualną wiedzę w temacie prowadzenia salonu partnerskiego Empiku ?

14 wypowiedzi
ostatnia 02.12.2021