Luksus we franczyzie

W ofercie firmy najbardziej wytwornym produktem jest koszula szyta na miarę.
Wtorek
24.11.2009
Emanuel Berg, firma zajmująca się produkcją i sprzedażą ekskluzywnej odzieży, planuje rozwój poprzez franczyzę.
 

Oferta marki Emanuel Berg obejmuje koszule i bluzki szyte z wysokiej jakości tkanin, z wysmakowanymi detalami, dopasowane do figury.
- Klientki chętnie kupują też bluzki typu body. Zauważamy spore zainteresowanie dużymi rozmiarami ubrań, które również mamy w ofercie – mówi Petra Szychułda, prezes spółki Kent, przedstawiciela marki Emanuel Berg na Polskę. – Sprzedajemy także ekskluzywne koszule, bluzki i luksusowe dodatki, m.in.: jedwabne krawaty, eleganckie spinki do mankietów, torby Lancel i buty Crockett & Jones – dodaje.

Marka Emanuel Berg powstała w Niemczech w 1989 roku i początkowo działała tylko na rynku niemieckim, zyskując z roku na rok coraz więcej klientów. Dziś odzież firmy dostępna jest na całym świecie, w butikach i salonach multibrandowych – w sumie w ponad 100 sklepach. Pierwszy salon Emanuela Berga na polskim rynku został otwarty w Gdyni w 2006 roku.

Koszt otwarcia franczyzowego salonu to około 50 tys. euro. Firma zapewnia projekt wnętrza sklepu oraz wizualizację marketingową. Salon Emanuel Berg można otworzyć na powierzchni 40-80 m2 w dużym centrum handlowym. Franczyzodawca pomaga w zdobyciu lokalizacji.

(amu)


PROFIT system