Czwartek
02.09.2010
Sieć sklepów convenience rozpoczęła obchody 10. rocznicy powstania.
 

Organizatorem sieci i właścicielem konceptu Groszek jest Detal Koncept, spółka wchodząca w skład Grupy Handlowej Emperia. W maju 2009 został otwarty tysięczny sklep Groszek w Sławie w woj. lubuskim, obecnie w sieci działa ponad 1,1 tys. placówek handlowych na terenie całego kraju.

- To tutaj, w Lublinie, dokładnie 10 lat temu, przedstawiliśmy koncepcję sklepów Groszek, która spotkała się z tak dużym zainteresowaniem franczyzobiorców. W ciągu kilku lat, z sieci działającej początkowo jedynie w woj. lubelskim, staliśmy się siecią ogólnopolską - powiedział na inauguracji obchodów dziesięciolecia sieci Marcin Jeżyna, wiceprezes zarządu Detal Koncept spółki rozwijającej koncept Groszek.

Z okazji okrągłej rocznicy sieć przygotowała dla swoich franczyzobiorców oraz klientów wiele atrakcji i konkursów z nagrodami, które potrwają do połowy października. Na uroczystej gali rozpoczynającej urodziny, która odbyła się w Filharmonii Lubelskiej, najlepszym franczyzobiorcom zostały wręczone pamiątkowe statuetki.

(mak)