RuckZuck zapowiada otwarcia

Piątek
14.01.2011
Sieć chce w tym roku otworzyć 30 sklepów. W minionym roku uruchomiła 24 placówki.
 

Większość salonów uruchomionych w 2010 roku działa w Polsce, pięć z nich zlokalizowana jest za granicą. Aktualnie w naszym kraju funkcjonuje 120 placówek. Sieć obecna jest również w Niemczech, Czechach, Rumuni, na Węgrzech i Litwie. Firma zapowiada kolejne otwarcia - w 2011 roku RuckZuck chce powiększyć swoją sieć o 30 nowych punktów sprzedaży.

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy z firmą RuckZuck powinny posiadać doświadczenie w handlu artykułami wyposażenia wnętrz oraz zapewnić dobrą lokalizację do prowadzenia biznesu. Od franczyzobiorcy oczekuje się zorganizowania niezbędnego wyposażenia sklepu (kasa fiskalna, komputer, drukarka), zapewnienia usługi transportu do klienta oraz znalezienia ekipy montażystów. RuckZuck zapewnia partnerom wsparcie marketingowe, pomoc w przystosowaniu budynku do standardów sieci i pakiet startowy, w ramach którego znajdują się m.in.: odzież firmowa dla pracowników, ulotki, wizytówki oraz elementy ekspozycji.

- W ciągu ostatnich 12 miesięcy w salonach RuckZuck sprzedano blisko 2,5 mln m2 podłogi i 80 tys. skrzydeł drzwiowych. Tak duże zainteresowanie podłogami i drzwiami wewnętrznymi to znak, że Polacy chętnie zmieniają wystrój swoich mieszkań, bawią się designem i eksperymentują z nowymi formami – mówi Krzysztof Bedra, manager odpowiedzialny za ekspansję sieci RuckZuck w Polsce.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Porady na temat budowy i wykończenia domu.

To i ja od siebie polecę sprawdzoną i dobrą firmę https://czechpranie.pl/

3 wypowiedzi
ostatnia 19.04.2019
Lampy do salonu

Przy dobrych lampach... lepiej widać plamy na dywanie, dlatego warto go powierzyć specjalistom np. https://czechpranie.pl/ i zadbać o jego czystość :)

4 wypowiedzi
ostatnia 19.04.2019
Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Lokalizacja jest bardzo ważna przy wynajmie i jakość lokalu jaką mamy, dlatego wiedząc że chce zarobić kupiłam mieszkanie w dom marzen w piasecznie i bez najmniejszych...

152 wypowiedzi
ostatnia 19.04.2019
Styllodecor - opinie o współpracy

Witam czy ktoś podjał już wspólprace z tą firma?

9 wypowiedzi
ostatnia 28.02.2019
Jaki sklep meblowy?

Sklep meblowy częstochowa to jedyny salon meblowy który spełnił moje wymagania. Bardzo dobrej jakości meble, świetny design oraz bardzo miła i pomocna obsługa.

89 wypowiedzi
ostatnia 28.01.2019
Ogród

Aranżacje ogrodu zleciłam doświadczonej firmie. Sama jednak wkopałam do ogrodu tuje lublin . Efekt bardzo mi się podoba, dzięki krzewom zachowałam upragnioną prywatność.

2 wypowiedzi
ostatnia 11.01.2019
Meblościanka do salonu

Cześć zastanawiam się nad wyborem meblościanki do salonu i nie wiem jakie wybrać, co myślicie nad meblościankami w stylu modern? Mi się wydaje że to bardzo fajna opcja.

1 wypowiedzi
ostatnia 03.01.2019
Jaki sklep meblowy?

MebleWersal, Agata, w obu mają spory wybór takich mebli.

89 wypowiedzi
ostatnia 23.12.2018